Treść opublikowana przez danielxc717
-
Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat wycieraczek
Dużo ludzi kupuje gumy alca
-
Układ Chłodzenia E46 1.8
Jak ci napiszą że też szybko będzie ok? Napisz jaka temp jaki dystans do pionu i jak się poruszasz. Korki, miasto, trasa itd. Inaczej nie ma sensu. Moje auto czasami po 1km ma, pion czasami po 5km zależy od warunków i temperatury na zewnątrz
-
[E39]Stuki podczas jazdy
Mogą być polosie. Gumy masz całe? Masz luz na nich?
-
Uszczelka pod głowicą?
A co miałem nie rozumieć jak nie podałeś jaki masz problem. Musisz wymienić to i odpowietrzyc układ.
-
[328i] M52B28 nie pracuje na wszystkich cylindrach
Pojechać do kogoś na kompa. Chyba że masz 2 tys na czujniki aby wymieniać w ciemno
-
E39 528i WBADD5326VBV50781
danielxc717 odpowiedział(a) na MichuCanoe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidać filtr powietrza wystaje. Dlaczego? Cały syf leci teraz do komory spalania i omija filtr. W dodatku śruba od odpowietrznika to jakaś rzeźba
-
BMW 520iA E39 by CORN
Od tylnych lamp wolał bym wymienić Kiere bo to się widzi podczas jazdy i trzyma cały czas a jest mega zniszczona
-
[320i] Uszczelka pokrywy zaworów
W filtrze po nocy jest olej? Jak nie to podstawa filtra nie trzyma
-
[328i] M52B28 nie pracuje na wszystkich cylindrach
Przy uszkodzeniu czujnika od wałka albo wału (wymieniałem praktycznie dwa na raz) miałem też klekotanie. Wtryski tak pracowały dziwnie Wymieniałem na vdo siemens oczywiście. Zamów na czescidobmw.pl i po problemie. Nie kupuj oryginały bo różnią się logiem. Na vdo masz zdarty napis bmw
-
Uszczelka pod głowicą?
To jaki masz w końcu problem?
-
E39 523i Wybija parę odpowietrznikiem.
Tak chodzi o to.
-
E39 523i Wybija parę odpowietrznikiem.
Ma być szczelny. Może oring na odpowietrzniku jest uszkodzony. Odpowietrzniki kosztują ok 8zl sztuka. Kup i wymień lub kup oring chyba że obudowa pękła. Odpowietrz układ na zimnym silniku zgaszonym. Nie masz ogrzewania ani przelewu bo masz zapowoetrzony układ. Takim autem nie można jeździć wcale
-
E39 523i Wybija parę odpowietrznikiem.
Czyli jest nieszczelny albo pęknieta obudowa termostatu. To już musisz sam sprawdzić. Jak sprawdzisz to najpierw odpowietrz układ potem jezdzij tym autem bo narobisz sobie problemów
-
318i Przygasa / Gaśnie przy hamowaniu
Sprawdź podcisnienia przy serwie
-
Dioda w lusterku mruga podczas zamykania e39
No tego to nie napisałeś że tak to wygląda to skąd ktokolwiek miał wiedzieć. Grzebales coś ost np w module komfortu?
-
Dioda w lusterku mruga podczas zamykania e39
Czerwona dioda przy lusterku mruga po zamknięciu i to jest normalne. U mnie tak jest i w 2 innych e39 pod blokiem które widzę
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Zamień lewy przód z prawym przodem i czytaj błędy. Nikt nie wie czy używany czujnik masz sprawny sam musisz to sprawdzić. Używany może działać na aucie a po demontażu się zniszczyć. One są stare i próba demontazu może go uszkodzić takie rzeczy musisz kupować nowe
-
Gigantyczne spalanie BMW e38 3.5 V8 235km manual
Ja ci linka już podałem na początku. Skorzystaj
-
E39 3.0d swap na manual
Chyba z kosmetyki to tunel środkowy z recznym
-
[e39] m52b28 szarpanie na niskich obrotach
Miałem tak jak, padł czujnik położenia wału
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
520i przebieg 320 tys i koło oryginał. Sprzęgło kosztuje 500 zł koło kosztuje ok 1.5 tys. Nie wiem skąd 3200zl bierzesz. Sprzęgło wymieniałem Przy trochę ponad 300tys również siedział oryginał. A czy przebieg mam oryginalny to nie wiem. Jak kręcony to chyba niewiele.
-
Wymiana chłodnicy klimatyzacji 530d
Na pewno musisz zdemontować plastiki - kierownicę powietrza, wisko, chłodnice wody i wtedy masz wszystko jak na dłoni. Jest chyba możliwosc demotywatory zderzak i wloty ale to bez sensu bo wyjęcie chłodnicy płynu to ok pół h roboty Zaopatrz się w oringi i osuszacz. Warto go wymienić przy otwarciu układu
-
[e39] m52b28 szarpanie na niskich obrotach
Cewki ok? Świece kiedy wymieniane i fajki? I czemu taki tytuł? Tyle już jesteś na forum....
-
Wymiana amortyzatorów M Sports
Co fabryka dała? Przy tym niższym zawiasie m sport nie dostaniesz Sachsa więc nie wiem o jakiej fabryce mówisz.
-
E34 2.5 Kopci przy ruszaniu na niebiesko.
A co ma czekać 3 lata żeby dobić do 10tys? Wymienia co roku ale w roku ro i kilka tys km. Masz spore zużycie oleju. Pierścienie po tak niskim przebiegu mało realne o ile jest prawdziwy. Pewnie głowica do roboty