Treść opublikowana przez danielxc717
-
E36 320i uszczelka podstawy filtra oleju
Może odma do wymiany?
-
Wypadanie zaplonu 5 cylinder m54b25
Jak, nie pali na, jakiś gar to wtrysk nadal podaję paliwo i nie spalone paliwo idzie do układu smarujacego. Może dojść do zerwania filmu olejowego i przy tarcie lub całkowite zatarcie silnika jak będziesz miał pecha
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Do skrzyni taki jak zaleca producent a do silnika 5w40 będzie ok ale zależy co będziesz robić? Off-road? Napisz jak to auto będzie użytkowane. Jak katowane w terenie to bardziej motogodziny będą ważne niż przebieg co jaki olej będzie wymieniany.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Tylko to będzie dla, ciebie? Tam jest 20l
-
e39 540i dziwny dźwięk silnika
Jak się okaże że pompa to co zrobisz? Lepiej to jako pierwsze sprawdzić i nie składać rozrządu że starych części. Rozrząd się zakłada nowy a nie ze starych trupów. Nie dość że jest łańcuch który nie wymienia się co kilka lat czy co 90 tys to jeszcze ludzie kombinują i są efekty
-
e39 540i dziwny dźwięk silnika
Co tu pisać. Nie wiadomo w jakim stanie silnik. Może pompa oleju padła. Musisz najpierw ciśnienie oleju sprawdzić. Sprawdzić może stetoskopem skąd klapie. Musisz znaleźć dobrego mechanika.
-
E39 523 łapie błąd pod czas jazdy
Czasami tak kontrolki glupieja jak aku jest na wykończeniu
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Vanosy jeśli są dwa tanio też nie jest. . Turbo wymieni każdy a, vanosy nie. Spalanie od ok 10 do 13 zależy od prędkości
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Czujnik ma być OEM albo vdo siemens żeby to działało na 100% poprawnie. Bosch jest zamiennikiem wątpliwej jakości. Jednym działa innym nie. Może być też źle polutowany sterownik. Możesz podmienić na jakimś szrocie
-
[328i] zestaw sprzęgła
Nią ma na niej nr wybitnego?
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
To nie jest oryginał. Vdo siemens robił na pierwszy montaż a Bosch to wielka loteria która najczęściej nie działa
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
Jak odlaczysz i jest ok to wychodzi na to że tak. Chociaż ja związku nie widzę.
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Jaka firma czujnika? To zawsze pierwsze podstawowe pytanie
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
Nie musi być oryginał. Wystarczy vdo. Po co za czujnik dawać ok 400zl za oryginał jak za 250 kupi vdo a ta firma robi na pierwszy montaż czujniki
-
E39 520i z LPG skoki obrotów
Czujnik jakiej firmy kupiłeś? Przeczyscic trzeba silnik krokowy
-
E39 530i Mpakiet WBADT61040CJ50134 - KOREKTA
danielxc717 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie miałem. Mam przed lifta i jest w okolicy nerek pełno odpryskow od kamieni auto ma kupę lat i nie podejrzewałem że polift kilka lat po wyjeździe z salonu rszewial
-
E39, 2.8, Polkowice, WBADM5104GS06136
danielxc717 odpowiedział(a) na LucJjan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażReduktor od gazu nie jest za wysoko zamontowany? Jest i tak w, dziwnym miejscu. Większość e39 ma montowane w okolicach sterownika ABS
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Tak samo v8 i LPG. Dwa silniki dobrze pracują na gazie. V8 będzie droższe w utrzymaniu i ew naprawach jak i części osprzętu.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Bo 4.4 palą podobnie, ale ciut więcej. Przy dużych przebiegach te 2-3l to sporo. Wszystko zależy od miasta. Jak 2.8 w tym samym mieście pali 14 to takie 4.4 będzie brać 15 - 18
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Nie można określić ile będzie kosztowała eksploatacja jednego i drugiego. Przyjdzie Ci zrobić w 2.8 vanosy i rozrząd to wyjdzie z 4tys zł. Może być tak że prócz czujników, osprzętu i układu zapłonowe nic nie będziesz robić. Spalanie 2.8 w e39 to 10 trasa 11-13 mieszany i ok 16 miasto. Nie którym pali w mieście 8l ale zawsze się taki trafi na forum :mrgreen:
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
To kup porządny czujnik vdo siemens. Swoją drogą bardzo ciekawy przypadek. Obroty mogą szaleć i to się zdarza ale tylko odczyt ich który widać na liczniku a nie jak u Ciebie. Szkoda że od razu nie kupiłeś porządnego czujnika. Forum jest zasypane opiniami o tanich zamiennikach
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
To go odłącz przyjedz się i sprawdź.
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
To nie będzie wina czujnika co innego jak by obroty skakaly tylko na obrotomierzu. Ale dla pewności daj ten stary czujnik jak masz i sprawdź. Tylko to nie ma raczej związku.
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
Przeczytaj jeszcze raz mój post i odpisz na niego. Jeśli tylko na obrotomierzu a silnik rzeczywiście nie zwiększa swoich obrotów to kup, czujnik normalnej firmy
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
Obroty na obrotomierzu czy silnik również słychać że zwiększa swoje obroty?