Treść opublikowana przez danielxc717
-
Wymian łozyska/mocowania amortyzatora?
Ale skąd puka? Przód tył? Kiedy puka?
-
E39 535I 1996 r. (manual, sedan)
Jak to jest z wentylatorem klimy ? Pracuje cały czas na klime czy cyklicznie? U mnie pracuje co kilkanaście sek
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Czujniki wymienione od temp i powietrza. Dalej ciężko pali nieważne czy zimny czy ciepły. Pompa na zapłonie dobija ciśnienie paliwo w listwie jest. Jak kręci strumyk paliwa spory. W pon będę miał przyrząd do mierzenia ciśnienia jak to nie będzie to to nie mam pojęcia. Wie ktoś jakie powinny być ciśnienia na zapłonie i ile na pracującym silniku? Wtryski? Brakuje mi pomysłów
-
BMW E39 - led w miejsce H7 - reflektory Depo
Czyli tam gdzie zawsze światła brakuje (mokry asfalt w nocy) to wypada źle. Czyli nie ma sensu tego zakładać.
-
(e39) 2.5 benzyna 170 km Problem z plynem chlodniczym i ogrz
Sprawdź jak wygląda stara czy nie jest już wygieta w banan, w jakim stanie są blaszki czy nie są powyginane i czy dużo by trzeba było zaslepiac. Żebyś później nie miał problemy z grzaniem auta. Twoja decyzja.
-
e39 97r. Przekaźnik pompy paliwa , gdzie szukać !?
Dasz radę. Przy listwie wtryskowej masz kapturek metalowy jak w wentlu. Naciskamy i sprawdzasz czy jest paliwo. Ale nie trzeba nawet i tego bo auto bez przekaźnika nie odpali. Jeden przekaźnik jest od ABS jeden od wycieraczek i jeden może będzie od pompy.
-
(e39) 2.5 benzyna 170 km Problem z plynem chlodniczym i ogrz
Kup dobra chłodnice. Porządny zamiennik to nissens.
-
e39 97r. Przekaźnik pompy paliwa , gdzie szukać !?
A chodzi pompa? Jak chodzi coś tam to odłączyć i sprawdzić czy chodzi. Jak nie słychać to sprawdź na zaborze do mierzenia ciśnienia czy leci paliwo. Tak chalupniczo bo ja mam przy aku. Chyba że ktoś ci napisze co wie który to
-
330i jak poznać uszkodzoną odmę?
Ma być reakcja i ma zasysac rękę po odkreceniu korka inaczej masz do wymiany
-
e39 97r. Przekaźnik pompy paliwa , gdzie szukać !?
To może pod filtrem kabinowy po str pasażera
-
(e39) 2.5 benzyna 170 km Problem z plynem chlodniczym i ogrz
Zdejmij wisko zdejmij osłonę chłodnicy i sprawdź skąd leci, zlikwiduj wyciek, wymień termostat i dopiero sprawdź problemy z podnoszacym się płynem
-
E38 M73B54 problem z ładowaniem
Szczotki, regulator, jakaś dioda.. Regeneruje się kompleksowo czyli wymieniasz szczotki z regulatorem. Inaczej moim zdaniem nie ma sensu. I sprawdzasz łożyska
-
M62b44tu wyciek plynu , z tylu silnika , valley pan
Ale jak rozbierze 1/3 silnika bez rozszczelniania układu i będzie dostęp do króćców, połączeń i podłączy takie urządzenie nie dość że będziesz miał pewnosc że to jest ten wyciek to możesz znaleźć inny wyciek.
-
M62b44tu wyciek plynu , z tylu silnika , valley pan
Warto najpierw podłączyć auto pod urządzenie które robi ciśnienie w układzie. Wkreca się korek zamiast oryginalnego i nabija ciśnienie w układzie kilka bar. Wtedy widać skąd leci i nie trzeba odpalać auta. Warto robić u mechanika co ma taki sprzęt bo jak widziałem na filmie roboty jest full
-
M62b44tu wyciek plynu , z tylu silnika , valley pan
To płyn chłodzący czy olej? Auto ma LPG?
-
Problem z Odpalaniem E46 M54B25 błędy.
Czujnik jakiej firmy?
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Czyli może być to. Ale ciekawe czy prócz tego pompa nie pada bo na gazie idzie ok a na benzynie gorzej.
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Nawet nie wiedziałem że to dziadostwo tam jest. Może to powodować problemy z odpalaniem? Czujnik i tak zamówię i od temp płynu co podaje na kompa bo pewnie dawki też nie są takie jakie powinny być, ale chciał bym wiedzieć czy może być to przyczyną.
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
No i problem z opalaniem dopadł i mnie. Po nocy ciężko kręci. Paliwo dochodzi jak kręci to sika z zaworka. Za pierwszym odpaleniem mogę kręcić z 6 sek i odpali lub chwilkę zakręcić i później za drugim pali od strzała. Na jałowym chodzi równo, ale nie przyspiesza dobrze jak by gubil zapłon. Jak przełączyć się na gaz idzie bardzo dobrze. Na benzynie średnio. Paliwa mam, ok 65l Może być czujnik temp? Przy 92st na desce na komputerze pokazuje 119st temp płynu a temp wlotu powietrza 50 st. Czujnik temp płynu do wymiany. ? Czujnik wlotu powietrza również? I który to jest? Błędów na kompie brak. Zamontowane nowe czujniki wału i walka vdo siemens
-
BMW 528 I . Po odpalenu auta odrazu zalancza sie wentylato
Nie powinno tak być. Może w chłodnicy płynu jest uszkodzony.
-
520i 2.2 błedy silinika
Nie. Świece, cewki, fajki mogą być zużyte, lewe powietrze do sprawdzenia i rurka odmy też czy jest cała. To tak na początek
-
BMW 528 I . Po odpalenu auta odrazu zalancza sie wentylato
Który wentylator?
-
520i 2.2 błedy silinika
Zaplony ci wypadają
-
M62b44tu wyciek plynu przez korek na bardzo zimnym silniku
I, musisz odpowietrzyc układ po, naprawie
-
M62b44tu wyciek plynu przez korek na bardzo zimnym silniku
Ja bym zaczął od korka. Może ktoś ma z Twoich znajomych, możesz zaryzykować i kupić nowy lub po jeździe po kilku min uważając by nie wywaliło płynu odkręcić i zobaczyć co się będzie działo. Możesz mieć też powietrze w układzie