Treść opublikowana przez danielxc717
-
Remont silnika M52B20
Wiesz ze koszt przekroczy 2 tys za remont? Jedz do przylepu w Zielonej i kup cały silnik od chłopaków może mają jakiś na aucie lub poczekaj jak będą mieli.
-
Delikatne drgania, mrowienie na podłodze E39 530i
Wału nie sprawdzisz inaczej jak na wywazarce. Polosie sprawdź czy nie mają luzu ręką i można rozpędzić auto w powietrzu (porządnie je trzeba zabezpieczyc) i sprawdzić czy polosie nie wpadają w wibracje.
-
Delikatne drgania, mrowienie na podłodze E39 530i
Wal do wyrażenia, polosie, źle wyważone koła, krzywe felgi, podpora wału, przegub wału przy dyfrze, łożyska kół
-
Gasnie silnik BMW 525i e39
Co żeś taki odkop zrobił :mrgreen:
-
E39 520i M52B20 Brak kompresji na 3-cim cylindrze
Tak, goły bez osprzętu.
-
[E39] 530d - klekotanie w czasie jazdy na niskich obrotach
Może wcześniejsza jazda z lejacym wtryskiem spowodowała np uszkodzenie tłoka i halasuje
-
E36 2.0 M52 Grzeje się
Napisz w jaki sposób krok po kroku odpowietrzasz. Bo piszesz tak jak wiele osób ze to robi i robią to niewłaściwie
-
zderzak tyl e38
Chodzi o wycięcie z lewej i prawej na wydechy. 750i takie miała ale v8 chyba też. Czy napewno? Poszukaj z tych wersji silnikowych i będziesz wiedział
-
E39 530i opony
To zależy gdzie jeździsz. Jak w terenie gorzystym to im węższe tym lepsze. Zimowa opona i koło ma spełniać swoje zadanie a nie wyglądać. Ja mam 205 i nie miałem problemów jeszcze zimą, ale też zim nie ma od kilku lat. Wiem że jak jadę o 5 rano to raczej dojadę nawet jadąc w śniegu ok 20 cm co już testowałem
-
E39 520i M52B20 Brak kompresji na 3-cim cylindrze
Goły słupek można kupić nawet poniżej tysiąca. W firmach które sprowadzają e39 i mają bardzo duzo części silniki 2.0 można kupić nawet za 600zl bo to nie schodzi. I jak bys miał szczęście to lepiej trafić na taki który jest na aucie
-
E39 520i M52B20 Brak kompresji na 3-cim cylindrze
Rozrząd masz na 100% przedstawiony. Teraz pytanie jak mocno i jakie spustoszenie zrobił w silniku. Weryfikacja pewnie z 200zl będzie kosztowała i to na pewno. Licz się że zdjęciem głowicy nowymi uszczelkami pod kolektory, klawiaturę, głowice płyny i oleje, planowanie głowicy jak z zaworami nic się nie stało i tłoki są całe to koszt bliski 2tys a może troszkę więcej.
-
E39 520i M52B20 Brak kompresji na 3-cim cylindrze
Przedstawiony rozrząd to w najlepszym wypadku. Jak się o 1, 2 "ząbki" przedstawił to jeszcze nic się nie stanie ale jak więcej to zniszczenia będą. Nie klepie ci silnik? Nie chodzi głośno? Po co mechanik wymienia świece płyny i kombinuje jak silnik jest przekrecony.
-
E39 520i M52B20 Brak kompresji na 3-cim cylindrze
Może rozrząd przedstawiony? Przy jakiej prędkości wbiles 2 bieg? Bo jeśli przy więcej niż 110 to nie ma sensu rozbierać tego silnika lepiej kupić za 1000zl słupek bo 2.0 są tanie
-
E34 m50b20 - silnik odpala i gaśine i dym z pod maski
Podłącz pod kompa. A dymienie to albo nieszczelność wydechu albo masz wyciek np z pokrywy zaworów, odmy
-
Dziwne stuki w lewym kole [e39] Nie jest to zawieszenie
Pompkę o której cały czas pisze
-
bmw e39 silnik 2,0 benzyna manual problem ze skrzynią
Jak, wkładają dyfer od innych silników jak 2.0 to przekładają flansze bo nie pasują od wału i polosi więc w skrzyni się raczej też uda. Skrzynie się różniły chyba od 96-konca 97 r nawet sprzęgła były inne więc lepiej kupić odpowiednią skrzynie
-
przegub wału-zamiennik
A co się z twoim dzieje ze wymieniasz?
-
zderzak tyl e38
Chodzi o identyczny czy zderzak z miejscem na rury z 2stron? 750i miało takie zderzaki
-
Gigantyczne spalanie BMW e38 3.5 V8 235km manual
Jeśli jest sprawny i ma te same oznaczenia to bierz. Tyle to kosztuje głowica do regeneracji i silniki do kompaktów więc jeśli z nim wszystko ok to nawet bym się nie zastanawiał. Pytanie ile on już leżał nieużywany
-
Klosze świateł przednich, kolory, wymiana.
Obrysowe chyba mogą być a kierunki piszą się świecić tylko i wyłącznie kiedy włącza się kierunkowskaz. Trafisz na złośliwego to dowód zabierze
-
Gigantyczne spalanie BMW e38 3.5 V8 235km manual
Sciagasz uszkodzona głowice i dajesz do weryfikacji jak będzie ok to dajesz druga do roboty i tyle. Jeśli pierwsza okaże się złom to kupujesz druga i tyle. Przez silnik pozbywać się auta v8 w manualu jest dziwne. Jeśli głowica okaże się złom możesz wtedy sprzedać na zyletki jak chciałeś i dasz mechanikowi i zakładówi kwotę którą nie przekroczy 300-400zl
-
Gigantyczne spalanie BMW e38 3.5 V8 235km manual
W 2 tys powinieneś się zmieścić jeśli chcesz ściągać 2 głowice. Nie kupował bym używanego vs bez potrzeby. Sprzedawać na śrubki auto bo pękła uszczelka jest głupotą. 2-3 tys to nie są astronomiczne koszta jeśli auto jest poszanowane. Trochę dziwi mnie to podejście. Bo remont głowic to koszt zawiasu tak naprawdę
-
Gigantyczne spalanie BMW e38 3.5 V8 235km manual
Przez uszczelke na jednej głowicy rozbierać albo sprzedawać auto? Dziwne. Chyba że jest w takim stanie, że nie warto
-
Wymiana obudowy termostatu. 523i M52B25 97'
W ten sposób z bloku i głowicy zejdzie?
-
E39 m52b28 klekotanie na gazie
Jak wygląda fachowość montażu LPG. Nie wydawało ci się dziwne taki sposób montażu? Zrób film na LPG i bez bo ten silnik sam w sobie strasznie klepie a wtryski mocno cykają.