Skocz do zawartości

danielxc717

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielxc717

  1. Jak stało się to zaraz po wymianie czujnika to tak. Ale obroty rosną czy co się dzieje?
  2. Kup czujnik vdo
  3. danielxc717 odpowiedział(a) na lahom52tu temat w E39
    Nie odlaczales przy linie wtyczki? Na zapłonie rusza się ten mechanizm zaraz po tym jak przekrecisz kluczyk? Kasowales błąd?
  4. Po 3 latach rdza i winna za to sól? Raczej wcześniejsze uszkodzenia, ubytki w lakierze bo e39 ma dobre blachy.
  5. danielxc717 odpowiedział(a) na lahom52tu temat w E39
    Sprawdź czy nie spadła linka. To jest ta koło przepustnicy.
  6. Znajdź mechanika co ma korek z zaworem. Korek wkreca i nabija kilka bar ciśnienia. Wtedy szuka wycieku. Cieknie najczęściej na ciepłym silniku jak jest ciśnienie. Ale wtedy szybko płyn odparowuje
  7. Nowy? Kosztuje chyba majątek?
  8. Ale napisz jakie miałeś et Ja mam wąskie. 225/45 na całości
  9. Ja mam zrobione dystansami et 14 na dwóch osiach i przy 17" mam szer felgi 8.5j 4szt. Wszystko pasuje a na tył mogłem spokojnie robić et 5 bo są trochę głębiej od przodu więc u ciebie powinno być ok
  10. U mnie po kilku km sama zgasla.
  11. danielxc717 odpowiedział(a) na DawidKo temat w E36
    Samonastawne były od 98r
  12. Widziałem e39 jak było wymieniane sprzęgło na kobylkach bez kanału. Moja była tak robiona to jak, ktoś, się uprze to zrobi. Jest ciężko mało wygodnie ale jeśli chodzi o to czy się da to tak.
  13. Z robotą zaworów i uszczelnień olej uszczelki i płyn to jakieś 1600zl bez szklanek może są ok
  14. Wtrysk? Zawór? Zmierz kompresję
  15. Jak nie masz czujnika to kupujesz nowy zakładasz i zapominasz o sprawie. Nie łącz przewodów tylko kup ten czujnik.
  16. Jak ci się klocki wytarly tak że zapaliła się kontrolka to musisz czujnik wymienic. Jak nie wymienisz to ona nie zniknie wcale. Po co przy nast zmianie? Czujnik kosztuje kilkanaście zł jest po jednym na oś.
  17. To musisz porównać. Nie da się tego słowami określić. Jeden powie ciężko drugi że lekko. Jedź do komisu lub kogoś poproś jak zobaczysz albo szukaj w mieście na sprzedaż auta
  18. Jak nie masz serwotronika to będzie chodziła ciężko . Chciał byś żeby chodziła cały czas lekko jednym palcem? Nie jest to przyjemne przy wyższych prędkościach
  19. Ładna rzezba Drugi idzie do głowicy o ile nie jest uszkodzony gwint bo bez potrzeby chyba nikt tak głupiego pomysłu by nie wymyślił.
  20. Ja mam manna już ok 14 raz i nigdy nic takiego się nie działo. Filtron to tandeta i potrafiło go wciągać nawet ten olejowy i można przez niego zajechać silnik
  21. Gdzie sprawdzasz ten prąd? Na aku?
  22. Jak otworzysz zbiorniczek to masz dziurkę na górze? Tak z lewej strony? Z niej ma lecieć płyn. Jak, nie leci to masz źle odpowietrzony. Pompa zakładam że działa bo masz ogrzewanie
  23. danielxc717 odpowiedział(a) na gruby0 temat w E39
    Hepu
  24. Możesz na zimnym. Ważne by nie robić tego na gorącym bo jeśli jest, ciśnienie i otwierasz korek to może wywalić płyn. Odpalasz Odkręcasz korek i sterujesz przepustnicą (lekko musisz podnieść obroty) lub pedałem gazu jak masz drugą osobę. Trzymaj np 2tys obr 10sek i ma być ciągły równomierny strumień bez przerw

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.