Treść opublikowana przez danielxc717
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
Jak stało się to zaraz po wymianie czujnika to tak. Ale obroty rosną czy co się dzieje?
-
Bmw e39 2.5tds dziwne objawy
Kup czujnik vdo
-
Problem z DSC E39 M52B28TU
Nie odlaczales przy linie wtyczki? Na zapłonie rusza się ten mechanizm zaraz po tym jak przekrecisz kluczyk? Kasowales błąd?
-
E39 530i Mpakiet WBADT61040CJ50134 - KOREKTA
danielxc717 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo 3 latach rdza i winna za to sól? Raczej wcześniejsze uszkodzenia, ubytki w lakierze bo e39 ma dobre blachy.
-
Problem z DSC E39 M52B28TU
Sprawdź czy nie spadła linka. To jest ta koło przepustnicy.
-
520i M54B22 gaśnie na zimnie po odpaleniu
Tylko komp
-
320i - ubywa płynu chłodniczego
Znajdź mechanika co ma korek z zaworem. Korek wkreca i nabija kilka bar ciśnienia. Wtedy szuka wycieku. Cieknie najczęściej na ciepłym silniku jak jest ciśnienie. Ale wtedy szybko płyn odparowuje
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Nowy? Kosztuje chyba majątek?
-
Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat rozmiaru opon
Ale napisz jakie miałeś et Ja mam wąskie. 225/45 na całości
-
Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat rozmiaru opon
Ja mam zrobione dystansami et 14 na dwóch osiach i przy 17" mam szer felgi 8.5j 4szt. Wszystko pasuje a na tył mogłem spokojnie robić et 5 bo są trochę głębiej od przodu więc u ciebie powinno być ok
-
kontrolka zużycia klocków 530d
U mnie po kilku km sama zgasla.
-
[328i] zestaw sprzęgła
Samonastawne były od 98r
-
M52b20 wymiana sprzęgła w spartanskich warunkach
Widziałem e39 jak było wymieniane sprzęgło na kobylkach bez kanału. Moja była tak robiona to jak, ktoś, się uprze to zrobi. Jest ciężko mało wygodnie ale jeśli chodzi o to czy się da to tak.
-
Wypadanie zaplonu 5 cylinder m54b25
Z robotą zaworów i uszczelnień olej uszczelki i płyn to jakieś 1600zl bez szklanek może są ok
-
Wypadanie zaplonu 5 cylinder m54b25
Wtrysk? Zawór? Zmierz kompresję
-
kontrolka zużycia klocków 530d
Jak nie masz czujnika to kupujesz nowy zakładasz i zapominasz o sprawie. Nie łącz przewodów tylko kup ten czujnik.
-
kontrolka zużycia klocków 530d
Jak ci się klocki wytarly tak że zapaliła się kontrolka to musisz czujnik wymienic. Jak nie wymienisz to ona nie zniknie wcale. Po co przy nast zmianie? Czujnik kosztuje kilkanaście zł jest po jednym na oś.
-
[E39] słaba siła wspomagania
To musisz porównać. Nie da się tego słowami określić. Jeden powie ciężko drugi że lekko. Jedź do komisu lub kogoś poproś jak zobaczysz albo szukaj w mieście na sprzedaż auta
-
[E39] słaba siła wspomagania
Jak nie masz serwotronika to będzie chodziła ciężko . Chciał byś żeby chodziła cały czas lekko jednym palcem? Nie jest to przyjemne przy wyższych prędkościach
-
bmw e39 520i rozmieszczenie czujników klimy
Ładna rzezba Drugi idzie do głowicy o ile nie jest uszkodzony gwint bo bez potrzeby chyba nikt tak głupiego pomysłu by nie wymyślił.
-
523i Zgnieciony filtr powietrza
Ja mam manna już ok 14 raz i nigdy nic takiego się nie działo. Filtron to tandeta i potrafiło go wciągać nawet ten olejowy i można przez niego zajechać silnik
-
Odpalenie 523i po wystrzeleniu poduszki
Gdzie sprawdzasz ten prąd? Na aku?
-
[E39] 2.5 benzyna problem z wisko i ogrzewaniem
Jak otworzysz zbiorniczek to masz dziurkę na górze? Tak z lewej strony? Z niej ma lecieć płyn. Jak, nie leci to masz źle odpowietrzony. Pompa zakładam że działa bo masz ogrzewanie
- e39 2.0i pompa wody
-
[E39] 2.5 benzyna problem z wisko i ogrzewaniem
Możesz na zimnym. Ważne by nie robić tego na gorącym bo jeśli jest, ciśnienie i otwierasz korek to może wywalić płyn. Odpalasz Odkręcasz korek i sterujesz przepustnicą (lekko musisz podnieść obroty) lub pedałem gazu jak masz drugą osobę. Trzymaj np 2tys obr 10sek i ma być ciągły równomierny strumień bez przerw