Treść opublikowana przez danielxc717
-
[520i] 03r - brak mocy
Niestety jak kolega wyżej mówi. W e39 na twoją niekorzyść jest to że cały wydech jest w jednym kawałku.
-
Upgrade foteli
Siedziales w sportach? Bo są na prawdę wygodne. Troszkę twardsze od tych zwykłych welurowych ale wydaje mi się ze są wygodniejsze
-
[E39 528i] Kontrolka poduszek powietrznych
Sprawdź prędkości kół. Mi ABS się włączal nawet przy delikatnym hamowaniu. Winny byl czujnik ABS.
-
[520i] 03r - brak mocy
Może katy zapchane, pompa paliwa odpada jak na gazie jest to samo. No i szczelność dolotu sprawdź tak jak wcześniej pisałem. No i musisz być pewny co do sprawności przepływki
-
E39 520i, Brak ładowania akumulatora po wymianie alternatora
Może mieć 10 lat może mieć rok. Takim wyladowaniem do 0 można nieodwracalnie aku wykończyć. A wykonczonym aku wykończyć alternator nawet nowy. Podmien jakiś aku i sprawdź jak masz możliwość
-
E39 520i, Brak ładowania akumulatora po wymianie alternatora
Regulator nie zawsze pada tak że ładowanie wynosi 0. Może być za niskie a nawet zbyt wysokie do takiego stopnia że można uszkodzić aku. Jak, dałeś altek to wątpię że mechanik przekladal regulator jeśli stwierdził że alternator do wymiany. Sprawdź ew masę na aku, przeczysc klemy i słupki na aku, ale może być ze uszkodziles akumulator wyladowaniem go do 0. Uszkodzonym aku można uszkodzić alternator który będzie dawać du, y prąd i może się nawet mocno zagrzac
-
E39 520i, Brak ładowania akumulatora po wymianie alternatora
Jest on fabrycznie nowy? Napisz coś więcej o tym nowym alternatorze
-
Problem ze smarowaniem 528i
Tylko jak to robi mechanik a nie on sam to wiadomo że trzeba z kilka stowek doliczyć za rozbierać ie głowicy i wyciąganie silnika. Bo do panewek nie ma dostępu jak w niektórych autach przez ściągnięcie miski i tyle. Tutaj nie ma miejsca by rozebrać miskę. Jak bym widział opilki w oleju (złej olej w słońcu się będzie mienić) to kupił bym z jeżdżącego angola motor.
-
[520i] 03r - brak mocy
Masz pewność że ta przeplywka jest sprawna co zamontowales? Musisz mieć pewność na 100% dopiero szukać dalej. Musisz sprawdzić porządnie dolot na obecność lewego powietrza. Że też kupiłeś auto w takim stanie... Nie da się sprawdzić nawet w jakim stanie jest silnik czy trzyma moc itd. Taki kot w worku Ja mam oryginalne sondy i błędu nie mam na LPG
-
[520i] 03r - brak mocy
Na LPG i Pb to samo się dzieje? Po zamontowaniu instalacji nie powinny wyskakiwac błędy sond.
-
Problem ze smarowaniem 528i
Nie mogą a przewyższa. Zależy ile lat chce jeździć. Chociaż.. Remontować to zużyte pierścienie, uszczelniacze a nie jak był problem ze smarowaniem. Ale okaże się wszystko jak się rozetnie serducho
-
Upgrade foteli
BOczek musisz kupić z przyciskami, panel ten pod klima co jest a mata jest do skór lub materiału od spodu nie do gąbki przyszyta. Czemu w turasie by to nie wyglądało? Było by super a siedzenie na czymś takim to bajka
-
Upgrade foteli
Super są kontury z podudziem z e38. Gdybym miał auto z fajnym motorem które bym trzymał bardzo długo to bym takie kupował
-
Upgrade foteli
Chce Ci się? Kup za 500zl fotele przód szmsciaki z graniem i elektryka albo za 900skora. Ja kupiłem sporty manualne ale z kanapa i boczkami za 600zl. Spokojnie można same fotele kupić elektryczne za kilka set zł i bez bawienia się szycia itd. Śledzić trzeba aukcje jakieś szroty i kupisz ładne bez problemu
-
Problem ze smarowaniem 528i
Pompa wody to najmniejszy problem. Jak już masz dźwięki takie i chcesz motor robic to silnik musi wylądować da stole. Trzeba zdjąć głowice, zregenerować ją, obejrzeć krzywki czy wogole się ona nadaje. Sprawdzić dół silnika czy cylindry się nadają i wymienić kpl pierścieni, po zdjęciu miski okaże się w jakim stanie są panewki. Jak się przytarły to zmienią kolor a nawet będą wzery ale to zależy jak długo auto chodziło na niskim istnieniu i PR, y jakich obrotach. No i najważniejsze to do sprawdzenia pompa oleju. Remont gdzie po drodze może wyjść vanos do roboty, może rozrząd może kosztować od 3.5-5tys Przy takiej awarii chyba lepiej poszukać jakiegoś dawcy
-
Bmw e39 2.0 98r. Problem z kontrolka od klocków
Czujniki? Na tyle masz czujnik na 1 kole nie na dwóch
-
BMW e39 523i - Maglownice
Masz luz na maglu? Ten kolega ost się logował w 2015r
-
Awaria E46 zagotowany silnik
Odważna teza. Do reszty się nie odnoszę ponieważ to wygląda tak jakbym kopał się z koniem. Nie znając szczegółów, nie wiedząc co naprawdę zawiniło, na odległość osądzasz gazownika. Brawo. Na Dudę pewnie też głosowałeś :duh:No chłopie... Auto działa jeździ po montażu LPG się gotuje. To jest normalne? Przy montażu "otwiera" się układ chłodzenia i jeśli nie będzie procedury pełnego odpowoetrzenia auto będzie jechało z nie sprawnym układem chłodzenia. Przeciwnikiem LPG nie jestem. Sam mam juz 130tys km LPG w swoim aucie.
-
E39 530d lift Dziwne grzechotanie przy wyższych obrotach
No jeśli dzieje sie to tylko podczas jazdy musisz sprawdzać na rolkach. Wyłącz kontrolę trakcji bo będzie wariowac i dlawic silnik
-
E39 520i wibracje auta w przedziale 120-140km/h
Wahacze przód to jak się trzęsie przy hamowaniu i krzywe tarcze. Jak Ci trzęsie się auto przy tych prędkościach bez hamowania to może być Nie wyważone koło, zużyte opony, krzywe felgi, podpora wału, pólosie do wymiany
-
Awaria E46 zagotowany silnik
No i co ze duzo wody nie zejdzie ale parownik też kilka setek płynu potrzebuje i jak, został założony bez procedury odpowoetrzania i płyn został przepchniety pompa wody to są takie efekty. Trójnik to nie wszystko a przez nieszczelności na trójnikach można załatwić głowice przy użytkowaniu auta z taką niesprawnoscia a niby tak niewiele ucieka płynu. Mechanik załatwił ci silnik który montowal gaz i tyle
-
E39 530d lift Dziwne grzechotanie przy wyższych obrotach
Wjedz na rolki i słuchaj skąd dobiega dźwięk
-
E39 530d lift Dziwne grzechotanie przy wyższych obrotach
Sprawdzales cokolwiek z kanału czy nie jest coś luźne?
-
Awaria E46 zagotowany silnik
Co ma zbiornik płynu wyrównawczego do instalacji lpg? W e46 zbiorniczki pękają, poszukaj, poczytaj to zdarza się często. Do autora wątku: możesz wyjaśnić - piszesz strasznie chaotycznie. Drugi zbiornik ci pękł? Ma i to dużo. One wieczne nie są ale mogły by przejechać jeszcze wiele. Przy montażu LPG "otwiera" się układ chłodzenia by założyć trojniki. Później układ trzeba porządnie odpowietrzyc co nie zostało zrobione. A jak się zachowuje powietrze w układzie każdy wie. Duże ciśnienie powstało i rozwalilo najsłabsze elementy które nawet pewnie nowe by strzeliły no chyba że sciagnelo by węża z bloku/chłodnicy.
-
BMW E38 740i 730i M60 - brak mocy
Może wydech już zapchany. Czujnik jak kupowales to jakiej firmy? Nowy?