Treść opublikowana przez danielxc717
-
M62b44tu wyciek plynu przez korek na bardzo zimnym silniku
Jest w nim zaworek i korek po tylu latach często pada, warto wymienić koniecznie na oryginał ok 7ozl ale pytanie dlaczego masz tak wysoki poziom płynu że wywala go na zimnym.
-
Bmw e39 2.2 dym spod maski
Może źle zrobiłeś uszczelke albo jest pęknieta pokrywa lub krzywa
-
[328i] M52B28 nie pracuje na wszystkich cylindrach
Mam czujnik wałka który kupiłem żeby dojechać. Jest ze znaczkiem bmw, działa błędu nie ma i złej pracy, ale nie zostawiłem go bo nie wiem ile pochodzi a auto muszę mieć do pracy i nie ma mowy by nie mogło odpalić. Jest od silnika m52b20.
-
[328i] M52B28 nie pracuje na wszystkich cylindrach
Co za bzdury. Kup na czescidobmw.pl a nie jakieś 20letnie używki
-
E39 520i 98r. Jak dostać się do schowka od strony silnika?
Patrzyłes pod filtrem kabinowy? Tam, masz puszkę z bezpiecznikami ale nie pamiętam czy przechodzi przez kabinę. Musisz sprawdzić
-
E39 528I Wyciek płynu chłodniczego.
Jak się poci to albo uszkodzony oring albo pęknieta obudowa termostatu przy gwincie
-
E39 528I Wyciek płynu chłodniczego.
Uzyles wyszukiwarki w tym dziale? Na gorącym ma się załączyć przy ok 96-101st wg licznika elektronicznego
-
BMW E39 - led w miejsce H7 - reflektory Depo
Taka barwa światła przy h7 będzie okropna. A stwierdzenie że było ok do mnie nie przemawia. Sam robiłem test różnych żarówek również jakieś firmowe zenony i to była tragedia w porównaniu do dobrych firmowych żarówek. I nie jest to placebo. Testowałem w jedna noc na postoju ze starywem, że znakiem w oddali i powiększona kamizelka kilka metrów przy rowie i kilkanaście do przodu od auta. Wygrał tungsram +90. Są mocniejsze ale mniej zywotne. Jeśli ktoś szuka wyglądu niech kupuje zenony
-
BMW E39 - led w miejsce H7 - reflektory Depo
Bajka ale przyjdzie jesień noce w deszczu to powodzenia. Każda żarówka h7 która ma taką barwę jak xsenon będzie okropnie w takich warunkach świecić
-
E39 540 Wymienilem amortyzatory przod i auto poszlo w góre
Chyba se było napisane do jakich modeli z jakim zawiasem pasuje wtedy nie odda
-
E34 2.4td zwiększanie poziomu płynu chłodzącego
Masz ogrzewanie? 2.4 td ma jakieś odpowietrzniki czy sam się odpowietrza bo wydaje mi się ze sam. Bąbelki lecą przez to że woda wpada z przelewu do zbiorniczka czy jednak bąble idą z układu? Jeśli tak zrób test na obecność spalin w układzie chłodzenia
-
E39 540 Wymienilem amortyzatory przod i auto poszlo w góre
Czyli amory do wymiany
-
E39 528I Wyciek płynu chłodniczego.
Małe szanse że coś się stało. Gorzej jak byś jakiś czas jechał na czerwonym polu. Napraw to i porządnie odpowietrzyc trzeba układ i będzie ok. Sprawdź czy wisko nie chodzi na stałe. Wtedy czasami dochodzi do urwania łopatek. I tak miałeś szczęście bo czasami lecą 2 chłodnice, plastiki pod maską a nawet może uszkodzić maskę taka łopatka
-
Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat wycieraczek
Takie sklepy. Nie ma zamienników z oryginalnym systemem mocowania. Chyba że już coś skleciła jakaś firma. Większość zamienników ma mocowanie na klik czyli trzeba z ramion zdemontować te plastikowe spojlery i dopiero montować wycieraczki
-
520i słaba moc i kilka innych pytań
Samo sprzęgło wiskotyczne. Behr jest ok.
-
Migająca kontrolka akumulatora/ładowania
Alternator działa jak silnik chodzi. Jak przygasa np problem z iskra, paliwem to będą pokazywały się kontrolki. Często przy nieszczelności dolotu bądź problemy z krokowcem można zaobserwować spadek obrotów i może pojawić się kontrolka ładowania a, nawet smarowania.
-
Migająca kontrolka akumulatora/ładowania
Tylko może to prxygasac silnik czyli obroty niższe, jest brak lub niskie ładowanie co nie jest problemem alternatora
-
520i słaba moc i kilka innych pytań
Sprawdź czymś czy wiatrak się zatrzymuje czy nie. Ja robię to ręką niektórzy gazeta bo spięte wisko nie zatrzymasz i trzeba uważać. Filmów nie nagrywaj tylko sprawdź
-
520i słaba moc i kilka innych pytań
Przez kilka sek chodzi spięte po odpaleniu. Później musi się kręcić ale tak by można było je zatrzymać. Nie może być spięte
-
520i słaba moc i kilka innych pytań
Jak łatwo pójdzie nakrętka {lewy gwint) to masz wszystko jak, na dłoni. Kilka śrub imbusowych by odkręcić wisko od wiatraka i przykrecasz nowe wiskoxdo wiatraka i wiatrak spowrotem przykrecasz do pompy. Można zrobić to w pół h. A na spokojnie z czyszczeniem wiatraka z godzinę przy piwku
-
Bmw e39 2.0 98r. Wyciek oleju przy złączce.
To jest waż co idzie do nastawnika vanosa? http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=DD11-EUR-04-1998-E39-BMW-520i&diagId=11_2170
-
Bmw e39 2.0 98r. Wyciek oleju przy złączce.
Czyli musisz wejść w dział silnik lub smarowanie i na pewno tam będzie wraz z numerem tej części
-
Bmw e39 2.0 98r. Wyciek oleju przy złączce.
To jest chyba przewód wspomagania tak? Na realoem wszystko znajdziesz.
-
Bmw e39 2.0 98r. Wyciek oleju przy złączce.
To kup uzywke co za problem? Jak chcesz nowy to na realoem wpis swój vin i znajdź nr części i zamów
-
Bmw E39 540i 1996 sedan pytanie na temat wycieraczek
Nikt złego słowa na te gumy nie powiedział. Ja też je będę testować jak moje Bosch zaczną mazac