Treść opublikowana przez kubakca320
-
316i 20 letnie auto co robic ?
Jeśli by ktoś z was będzie lakierował auto całe i chce to miec zrobione dobrze to polecam komore bo tak to lipa może wyjść... Ja sam będę przygotowywał do lakierowania czyli całe matownienie cynowanie i szpachlowanie itp. I podobno lakierowanie w komorze nie przekroczy 1500zł za całe auto więc się opłaca troche popracować samemu z maszynką w rece :D
-
318ti Pada akumulator po 2 dniach
a może któraś zarówka sie pali w bagażniku lub schowku
-
316 czy mozna jakos podkrecic osiagli silnika ??
A moje 1.6 m43 coupe normalnie spali kapcia nie że tylko raz zakręci kołami czy dwa tylko tak nie najgorzej
-
316i 20 letnie auto co robic ?
Ja sądze że nie ma sensu sprzedawać! JA też kupiłem swoją pierwszą e36 320i dałem nie całe 5tys. do dziś dołożyłem sporo :D I w 2012 stwierdziłem że nie sprzedam tego auta i tak w grudniu zaczełem robić kompletny remont/renowacje całości ogólnie w garażu stoi goła buda tylko zostło zawieszenie i szyby no i drzwi... Gdzie była rdza itp. wyciełem wspawałem nową blache wyspawałem reperaturki,progi i wiele innych dupereli :D Będe swapował nowy silnik 2.5 robił wydech nie standardowy tylko o większej średnicy pewnie z nierdzewki i wiele innych prac ogólnie auto zostanie doprowadzone do stanu fabrycznego może w tym rok nią wyjadę... A na teraz mam e36 coupe które kupiłem dla dziewczyny ale ona zimą się boi jeździć ale też jest tam kilka rzeczy do roboty i w następną zimę będę ją robił też na stan fabryczny nie licze kasy którą w to wkłądam liczy się efekt końcowy i moje zadowalenie że coś zrobiłem własnymi rękami i że może kiedyś to będzie klasyk a nowsze bmw też kupie jak mi kasy przybędzie :D Oto moja sytuacja:P Mam nadzieje że nie jestem jedyny w takiej sytuacji z taką motywacją hehe
-
320 biała maź w wężu od odmy
dokładnie krutkie trasy robisz to tak jest...
-
[E36] Problem z prądem, licznik nie gaśnie, zżera 0.5 ampera
a odłącz stacyjke i zobacz
-
[E36] Problem z prądem, licznik nie gaśnie, zżera 0.5 ampera
a od czego jest bezpiecznik 8 chyba problem ze stacyjką ty ją niby wyłanczasz a ona jest włączona
-
e36 problem z szybami i szyberdachem
sprawdź wszystkie bezpieczniki bo w bmw jedna rzecz jest pod kilkoma bezpiecznikami
-
WYCIEK ZÓŁTEGO PŁYNU JAK WYJEZDZAM Z MIEJSCA PARKOWANIA
wspomaganie ma czerwony olej. a z którego mniej więcej miejsca na środku auta z boku może przód tył?
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
pewnie odłączył krokowca od gazu i wstawił śrube bo krokowiec padł hehe
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
A mój kolega ma 318 m43 z gazem na elektronicznym krokowcu chyba gaz 3 gen. na benzynie auto pracuje ok równo na gazie jest różnie zależy gdzie zatankuje gaz jak zatankuje na stw to obroty minimalnie falują na zimnym i ciepłym silniku a jak na orlenie to minimalnie tylko na zimnym i sam gaziarz mu powiedział że są różne stacje i różne paliwo jedno gorsze drugie lepsze
-
E36 el. szyby działają tylko przy otwartych drzwiach.
u mnie po zamknięciu auta od wewnątrz się nie da otworzyć ani sedana ani coupe
-
Dlaczego tak wolno??? ://
moje 316 coupe m43 przy 100 ma około 2800-2900obr. Tak jak kolega wyżej pisze sprawdź most bo skrzynia od 1.6-2.5 ta sama
-
[316] 92r. nierówna praca silnika
ale na gazie tak jest czy benzynie?
-
E36 = Drążek wybieraka - podmiana, regeneracja?
u mnie jest identycznie ja będę wymieniał wybierak albo go regenerował i zamontuje również short shifter
-
E36 sedan = Podmiana oparcia fotela - czy możliwe?
nie wiem czy całę fotele pasują ale wiem napewno że same obicia można przełożyć i tylne siedzisko od coupe pasuje do sedana
-
e36 320i coupe wyrwane mocowanie tylnego amora
Są na polskich drogach takie dziury że można koło urwać!!! LEpiej zespawaj
-
32X renowacja czy zabezpieczyc wnetrze nadkoli
Ja na nadkola zrobie tak na małe ognska rdzy jeśli znajde BRUNOX 3 warstwy na to podkład akrylowy z utwardzaczem a na to baranek wszystko na kolor czarny
-
(e36) 320 m50b20 brak mocy i falujące obroty
Może uszczelki pod kolektorem dol. puszczaja albo masz nie założone podcisnienie pod kolektorem od ściany grodziowej jest taki weżyk
-
32X renowacja czy zabezpieczyc wnetrze nadkoli
Rozmawialem z pewnym lakiernikiem i powiedział że na jakieś niewielkie ogniska rdzy właśnie ten brunox na całość podkład akrylowy może być na pędzel i na to baranek i będzie dobrze
-
32X renowacja czy zabezpieczyc wnetrze nadkoli
Poniewaz prowadze prace renowacyjne w mojej 32X chcialem sie was poradzic czym wymalowac/zabezpieczyc wnetrza nadkoli czyli to co jest pod plastikowym nadkolem ta cala blache.
-
Listwa,spoiler ? Co to jest
jest to na allegro http://moto.allegro.pl/spoiler-na-klape-rekinek-bmw-e36-tuning-maister-i3002774838.html http://moto.allegro.pl/bmw-e36-m3-spoiler-klapy-tyl-tuning-warszawa-i3020737857.html
-
e36 coupe 2.0 bez vanosa
hehe ja mam 2 ory. do sprzedania:D
-
(e36) 320 m50b20 brak mocy i falujące obroty
na zimnym nie faluje nic?
-
ulepszenie silnika
Z tego silnika nic nie wycisniesz lepiej zainwestować w swap