Skocz do zawartości

kubakca320

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubakca320

  1. Jeśli by ktoś z was będzie lakierował auto całe i chce to miec zrobione dobrze to polecam komore bo tak to lipa może wyjść... Ja sam będę przygotowywał do lakierowania czyli całe matownienie cynowanie i szpachlowanie itp. I podobno lakierowanie w komorze nie przekroczy 1500zł za całe auto więc się opłaca troche popracować samemu z maszynką w rece :D
  2. a może któraś zarówka sie pali w bagażniku lub schowku
  3. A moje 1.6 m43 coupe normalnie spali kapcia nie że tylko raz zakręci kołami czy dwa tylko tak nie najgorzej
  4. Ja sądze że nie ma sensu sprzedawać! JA też kupiłem swoją pierwszą e36 320i dałem nie całe 5tys. do dziś dołożyłem sporo :D I w 2012 stwierdziłem że nie sprzedam tego auta i tak w grudniu zaczełem robić kompletny remont/renowacje całości ogólnie w garażu stoi goła buda tylko zostło zawieszenie i szyby no i drzwi... Gdzie była rdza itp. wyciełem wspawałem nową blache wyspawałem reperaturki,progi i wiele innych dupereli :D Będe swapował nowy silnik 2.5 robił wydech nie standardowy tylko o większej średnicy pewnie z nierdzewki i wiele innych prac ogólnie auto zostanie doprowadzone do stanu fabrycznego może w tym rok nią wyjadę... A na teraz mam e36 coupe które kupiłem dla dziewczyny ale ona zimą się boi jeździć ale też jest tam kilka rzeczy do roboty i w następną zimę będę ją robił też na stan fabryczny nie licze kasy którą w to wkłądam liczy się efekt końcowy i moje zadowalenie że coś zrobiłem własnymi rękami i że może kiedyś to będzie klasyk a nowsze bmw też kupie jak mi kasy przybędzie :D Oto moja sytuacja:P Mam nadzieje że nie jestem jedyny w takiej sytuacji z taką motywacją hehe
  5. dokładnie krutkie trasy robisz to tak jest...
  6. a odłącz stacyjke i zobacz
  7. a od czego jest bezpiecznik 8 chyba problem ze stacyjką ty ją niby wyłanczasz a ona jest włączona
  8. sprawdź wszystkie bezpieczniki bo w bmw jedna rzecz jest pod kilkoma bezpiecznikami
  9. wspomaganie ma czerwony olej. a z którego mniej więcej miejsca na środku auta z boku może przód tył?
  10. pewnie odłączył krokowca od gazu i wstawił śrube bo krokowiec padł hehe
  11. A mój kolega ma 318 m43 z gazem na elektronicznym krokowcu chyba gaz 3 gen. na benzynie auto pracuje ok równo na gazie jest różnie zależy gdzie zatankuje gaz jak zatankuje na stw to obroty minimalnie falują na zimnym i ciepłym silniku a jak na orlenie to minimalnie tylko na zimnym i sam gaziarz mu powiedział że są różne stacje i różne paliwo jedno gorsze drugie lepsze
  12. u mnie po zamknięciu auta od wewnątrz się nie da otworzyć ani sedana ani coupe
  13. kubakca320 odpowiedział(a) na Sebo-e36 temat w E36
    moje 316 coupe m43 przy 100 ma około 2800-2900obr. Tak jak kolega wyżej pisze sprawdź most bo skrzynia od 1.6-2.5 ta sama
  14. ale na gazie tak jest czy benzynie?
  15. u mnie jest identycznie ja będę wymieniał wybierak albo go regenerował i zamontuje również short shifter
  16. nie wiem czy całę fotele pasują ale wiem napewno że same obicia można przełożyć i tylne siedzisko od coupe pasuje do sedana
  17. Są na polskich drogach takie dziury że można koło urwać!!! LEpiej zespawaj
  18. Ja na nadkola zrobie tak na małe ognska rdzy jeśli znajde BRUNOX 3 warstwy na to podkład akrylowy z utwardzaczem a na to baranek wszystko na kolor czarny
  19. Może uszczelki pod kolektorem dol. puszczaja albo masz nie założone podcisnienie pod kolektorem od ściany grodziowej jest taki weżyk
  20. Rozmawialem z pewnym lakiernikiem i powiedział że na jakieś niewielkie ogniska rdzy właśnie ten brunox na całość podkład akrylowy może być na pędzel i na to baranek i będzie dobrze
  21. Poniewaz prowadze prace renowacyjne w mojej 32X chcialem sie was poradzic czym wymalowac/zabezpieczyc wnetrza nadkoli czyli to co jest pod plastikowym nadkolem ta cala blache.
  22. jest to na allegro http://moto.allegro.pl/spoiler-na-klape-rekinek-bmw-e36-tuning-maister-i3002774838.html http://moto.allegro.pl/bmw-e36-m3-spoiler-klapy-tyl-tuning-warszawa-i3020737857.html
  23. kubakca320 odpowiedział(a) na sopel667 temat w E36
    hehe ja mam 2 ory. do sprzedania:D
  24. na zimnym nie faluje nic?
  25. kubakca320 odpowiedział(a) na Karol1800 temat w E36
    Z tego silnika nic nie wycisniesz lepiej zainwestować w swap

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.