Treść opublikowana przez piotreksz4
-
SWAP w e-34 2.0i na 2.8i vanos
szkoda że nie masz chociaż komputera.Taka mała rada dobieraj wiązke i kompa z auta z podobnego rocznika a najlepiej z tych samych lat produkcji.I czekamy na dalsze info co do SWAP-a :cool2:
-
Czujnik Temperatury w głowicy
nie ma żadnego specyficznego kształtu.Wygląda jak każdy temperaturowy.Co do numeru seryjnego jeżeli jest to oryginał to numery będą ale na czujniku...także jedyne wyjście to chyba wymontować i dopiero kupić
-
[E34] rocznik a wygląd
viewtopic.php?f=71&t=101758 Tutaj chyba znajdziesz wszystko co potrzeba
-
328i powtarzający sie komunikat abbendlicht defekt
załóż może jednak H1 i zobacz czy będzie ok
-
3XX czy jest guma na czujniku od hamulca noznego
u mnie także nie ma i nie powinno tam być gumy
-
po wymianie pompy hamulcowej...
ewidentnie gdzieś masz nieszczelność w układzie.Poszukaj czy nie ma minimalnych wyciekow wzdłuż przewodów hamulcowych,przy pompie hamulcowej oraz ABS-u i czy wysprzęglik nie cieknie
-
316i problemy przy odpalaniu
być może pada pompa paliwa lub też regulator ciśnienia.
-
318i przewody zapłonowe czujnik?
jest to impulsator i jest jak najbardziej potrzebny
-
jakie napięcie ładowania ?
za wszystko czyli wymiane łożysk,sprawdzenia stanu alternatora,wymiane regulatora napięcia zapłaciłem 150 zł
-
lewe ramię wycieraczki - czy to oryginał?
tak na bank od e34.Lewa jest takie a prawe zwykłe
-
zmiana klimy z manualnej na automatyczna
co do sprężarki to nie jestem pewien,ale wiązka elektryczna i większość przewodów ciśnieniowych do wymiany.
-
pompa progowa w 530 d
Powiem że z braku kasy zastosowałem u kolegi pompę firmy Bosch zapożyczoną chyba z jakiegoś Peugeota i co najlepsze jeździ do dziś dnia :shock: :shock:
-
CO TO ZNACZY TAIL LIGHTS???
dokładnie tylne światła.Z tego co pamietam to po montażu tylnych lamp z polifta bez ingerencji w elektryke komputer zawsze pokazywał jakiś błąd typu spalona żarówka.Poszukaj tego w dziale gotowe recepty tam był temat omawiany co i jak
-
523 spryskiwacze reflektorow kilka pytan
do spryskiwaczy reflektorów musi być grubszy wężyk niż do spryskiwaczy szyb bo potrzeba większego ciśnienia.Z tego co pamiętam w e39 dysze nie wysuwają się wiec średnica powinna być o 50% większa
-
e39 - tuleje pływające
a ja używam ściagacza własnej roboty tj kawał nagwintowanego pręta z jednej strony trzy grube podkładki przyspawane(średnica nieco mniejsza niż tuleja).przekładam to przez tuleje z drugiej strony zakładam klucz nasadkowy(średnica większa jak tuleja aby mogła się swobodnie wysunąć) lub też kawałek rury,na to znowu z 3 podkładki i śruba.Dokręcam śrubę i tuleja zaczyna powoli wysuwać sie...
-
Niedomagające e39 m52b20 logi z inpy
z tego co widzę to są dwa błędy że vanos zaciety i sygnał prędkości pojazdu zły.A co za tym idzie vanos nie będzie działał prawidłowo bo nie dostaje prawidłowego sygnału prędkości.Trzeba najpierw zdiagnozować drugą usterke i dopiero sprawdzić vanosa
-
lewe ramię wycieraczki - czy to oryginał?
kupywałem może z 3 tygodnie temu komplet firmy Valeo w auto delcie i zapłaciłem 50 zł
-
jakie napięcie ładowania ?
co do roboty to nie jest to trudne.Moim zdaniem lepiej regenerować.U mnie na taką usługe dają 2 latka gwarancji a używkę kupisz i po tygodniu może paść.Zacznij jednak od sprawdzenia czy łożyska nie posypały się i czy swobodnie i lekko możesz zakręcić alternatorem
-
kierownica sie blokuje pomocy!!!!!!
nie koniecznie pompa.Może padać magiel(przekładnia),lub zacinają sie zawory.Najlepiej wymień olej w układzie i zdemontuj i przeczyść przekładnie
-
SWAP w e-34 2.0i na 2.8i vanos
jeżeli znasz się na elektronice to śmialo możesz sam robić.Mechanicznie nie jest tragicznie bo nie trzeba żadnych większych przeróbek. A czy posiadasz wiązke do silnika,komputer,immo i reszte gratow czy dopiero w planach zakup? PS ja nigdy nie blokuje wałków na pojedyńczym Vanosie i nie miałem żadnego problemu nigdy
-
lewe ramię wycieraczki - czy to oryginał?
90 zł :shock: :shock: :shock: W motoryzacyjnym kupisz dobry komplet za 50 zł
-
Zaolejona skrzynia biegów manual
jedyne co przychodzi na myśl to źle założone lub zostały "skaleczone" elementy które uszczelnia simering.Co do lewarka to wygląda to tak jakby obciążenia panujące na sprzegłe przenosiły się na drążek,ale co to może być to nie mam pomysłu..
-
zmiana klimy z manualnej na automatyczna
praktycznie wszystko.Zostaje tylko chłodnica klimy,reszta idzie do wymiany
-
V8 92r pozera prąd
jeżeli po paru minutach jest 00.3 to jest ok.Co do spryskiwaczy to najlepiej zobaczyć czy idą tam przewody.Tak będzie najszybciej. Co do tego że po wyłączeniu zaczyna szaleć to nie dziw się bo pracuja silniczki od klap ogrzewania itp
-
325i czy ECU z auta z ASB będzie działał w aucie z manualem?
musisz szukać takiego co ma takie same numery co Twój,inaczej będziesz się nieźle męczył żeby fura jeżdziła