Treść opublikowana przez DjAquaz
-
328i Po nagrzaniu trzęsie silnikiem
Więc tak: wymieniłem olej bo miałem stary i w dodatku miał troche wody w sobie. Szczerze to poprostu sie uspokoiło wszystko jak pojeździłem więc ciężko powiedzieć co było,ale wygląda na to że poprostu potrzebowała troche jazdy,teraz zrobiłem przegląd i autko po dłuższej jeździe poprostu pracuje cudownie.
-
328i brak mocy po swapie na m52b28tu
Jak byś podpioł kompa to byś nie spekulował
-
323i Problem z maglownicą - Duży luz
Nie mam żadnych luzów na końcowych drążkach no bo by waliło na nierównościach,obstawiam te wewnętrzne drążki. zaraz za maglownicą .Dzieki za info :mrgreen:
-
328i brak mocy po swapie na m52b28tu
Chodzi oto żebyś podpioł pod kompa np INPA lub Carsoft i włączyć opcje Live Data czyli pomiary wszystkich odczytów i czujników,sond itp. Wtedy możesz podesłać zdjęcia lub najlepiej filmik jakie wartości są pokazywane. Ciężko powiedziec co jej dolega bez jakichkolwiek danych.
-
325i pytania o obroty i o moc
Ja ci mówię sprawdź to co napisałem,a jak nie to podmień kompa
-
318i m40 wałek i dżwigienki
Kolego poszukaj tu tematu zmiana dźwigienek z M43 do M40. Wałek zostaw i załóź pastylki od pana Andrzeja.Temat oklepany .Polecam ...sam robiłem
-
325i pytania o obroty i o moc
Co do obrotów to bym sugerował 2 rzeczy: Nieszczelny dolot za przepustnicą,może pęknięty,albo kolektor źle poskręcany,któryś z węży pęknięty przy silniczku krokowym,albo poprostu linka za mocno naciągnięta od gazu
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Hello. Bardzo proszę o rozkodowanie VIN EP68507 Dziękuję bardzo
-
Moja E36 do kasacji...
DjAquaz odpowiedział(a) na misiekkr temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneHej czemu go kasujesz? Nie lepiej ci na szrot podjechac i poszukac zamienników?? Nie panikuj. Ja mieszkam w Shotts koło Edynburga.Wpadnij albo się odezwij na prive to coś wykołujemy.Nie załamuj się :D .Znajdzie się drzwi i zderzak w twoim kolorze :D. pozdro Widzę że popełniłeś ten sam błąd. Powiedz że chcesz odkupić od ubezpieczalni za grosze,np 100 funtów.Zawsze tak robią ze starszymi rocznikami,powiedz że chcesz odkupić je koniecznie. Na ile wyceniłeś auto ??? Karoseria nie jest wgnieciona za drzwiami więc spokojnie do naprawy,drzwi do wymiany i błotnik. Jak nie chcesz to ja ja odkupię od ciebie !!!! Daj mi znać koniecznie !!!!! Pomogę :cool2:
-
318IS pracuje nie równo po wymianie głowicy
przestawiony rozrząd.pewny jesteś że jest ustawiony jak należy??
-
323i Problem z maglownicą - Duży luz
Koledzy mam kłopocik. Jak ustawiam koła prosto to jest dość spory luz na kierownicy,jak lekko przekręcę koła to już nie ma wogóle. Czy to oznacza magiel do wymiany czy może drążki od maglownicy środkowe są rypnięte??? Zaznaczam że luz tylko jak koła są na wprost. Czy jest może jakaś regulacja tego???Nic nie puka nic nie stuka. Auto pływa po drodze jak żadko
-
328i brak mocy po swapie na m52b28tu
Podpinałeś pod kompa??? Daj na Live Data i będziesz wiedzieć czy pomiar jest poprawny
-
328i brak mocy po swapie na m52b28tu
Sprawdź ile ma do 100 ze stoperem,może po prostu tego nie czujesz,że lepiej lata, a tak poza tym porównaj może pompy paliwa może nie ma jak należy ciśnienia,ciężko powiedzieć
-
[M40] 318 Wymiary nowego wałka oraz dźwigienek
Stary zrób konwersje na dźwigienki z M43 .Milion razy temat poruszany. Poszukaj na forum bo sam pisałem i wymieniałem.. :cool2:
-
318 Jaki najlepszy olej?
No to ja polecam małe zmiany zaraz po rejestracji.Czerwonym kolorem link albo automatyczne wprowadzenie do działu regulaminu,albo streszczenie w kilku krótkich punktach zasad zakładania i sprawdzania istniejących tematów. Sorry za offtopa ale chyba potrzebny skoro tyle razy się to już powtarza
-
328i brak mocy po swapie na m52b28tu
A zastanawiałeś się jaki masz most u siebie? przełożenie?? A pozatym: Jaki masz wydech ,jaki silnik miałeś przedtem !!!
-
[320i] - tył pływa - co to może być ?
U mnie tez puka u lewym kole i już na małych nierównościach słychać pukanie jakby rura o podwozie,ale sprawdzałem to kilka razy i nie ma takiej możliwości, tył pływa ,a jak wezmę szarpnę kierą w obie strony to czuje jak tył pływa,i mnie to przerażać zaczyna.Które elementy za to odpowiedzialne??U mni etak jest poważnie że auto przy 140 ciężko prowadzić,ciągle trzeba kontrować delikatnie
-
3XX Wymiana amortyzatorów tył coupe
Zdejmij obudowy i odchyl dywanik żebyś się mógł dostać do mocowania amorków. Użyj klucza 13 i odkręć poduszkę ,na dole masz tylko jedną śrubę na klucz 18 .Cała filozofia :D Potem na koniec załóż najpierw górę a potem śrubę u dołu. Użyj 2go lewarka do podnisienia wahacza ułatwi ci to montaż
-
3XX Spadaja obroty przy zamknieciu drzwi
Mam 2 bmki i to normalne u mnie
-
325i czujnik położenia wałka - pytanie o zamiennik
Nie kupuj zamiennika ...kup prędzej dobry ale używany orginalny
-
328i: Wymiana rozrządu
Stary rozrząd w m52 jest na wieki tzn nic nie ruszasz,no chyba że prowadnice łańcuchów ale to w skrajnych przypadkach.łańcucha się nie rusza,napinaczy też nie .Jedyne co może się zużywac to vanos czyli łożysko na nim które zaczyna brzmień jak diesel a do tego pierścień na vanosei.Jeżeli ci nic nie chrobota i ładnie pracuje silnik to nawet tego nie tykaj !!!
-
Popychacze e36 325i m50.....wymiana.
Na allegro nie ma ale na ebay jest http://cgi.ebay.co.uk/BG44k-BG-44K-Power-Enhancer-/170607564228?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27b900d5c4
-
Centralny zamek z pilota do e36
Więc dla odmiany podepnij plus i szukaj impulsu
-
Centralny zamek z pilota do e36
Kolego szukaj dalej .Musisz mieć .U mnie tez tak było że nie pasowały mi piny,ale teraz już nie pamiętam .O ile dobrze pamiętam to zrobiłem tak że do sprawdzenia podpiołem kabel z masą i żaróweczką i szukałem po kolei który zamknie a który otworzy.Żaróweczka nie dopuści do zwarcia :D
-
328 - z czego zrobiony blok silnika
M52 - Aluminiowy pokryty nicasil-em M50 - Żeliwny - Nie do zarżnięcia :cool2: