Treść opublikowana przez DjAquaz
-
318i Zamiana felg stalowych, na felgi od E32, E34
No muszę cię zmartwić ...bez ingerencji w nadkola niestety nie uda ci się wsadzić ich,ponieważ ET w e34 jest inne i koła będą znacznie bardziej wystawać
-
318i '94 po strzale samoczynne obroty na 7tys.
Skoro masz takie obroty to kolego rozkręcaj przepustnice,Nie ma innej opcji jak zwalona przepustnica. Przecież silnik nie wkręci się na obroty jak nawet by lewe łapało..Przepustnica na maxa musi być otwarta cały czas widocznie
-
ile mozn przejechac od zapalenia sie inspekcji oleju
Tak ale skutki moga być nie zbyt dobre. ja sobie olałem i jexdziłem długo na tym samym oleju.Efekt? Cała hydraulika niestety pracuje głośniej a szczególnie klawiatura zaworowa :( Wymiana oleju już nic nie dała...
-
Zaciski BREMBO z 728
Zaciski te pasują np do e36 ale tylko na zwrotnicach od M3,nie wiem jak sprawa się ma w e46 czy są te same co w M3 :cool2:
-
Popychacze e36 325i m50.....wymiana.
Kurcze stary zakup ten 44k.Ile można tłuc ci że miałem to samo i tym ucichło !!!!
-
320i zgasło i nie odpala brak iskry
Jeżeli to silnik m52 to to jest masa od Vanosa
-
320i zgasło i nie odpala brak iskry
czujnik położenia wału korbowego padł na 90 proc
-
325i e36 dziwne braki mocy.
Wymień wtrysk,czasem poprostu padają..też tak miałem w m52b25,jaki masz silnik z vanosem czy bez?Jeżeli bez to sterownik 402-405 jest taki sam do 2.0 i 2.5 podobnie jest z 413 sterownikiem z tym że to vanos Co do interface...potrzebujesz na ADS zagadaj do nerwusa z działu diagnostyka...poczytaj ...ma na handel świetny sprzęt :cool2:
-
323i coupe glosne stuki w przednim zawieszeniu- coz to moze?
jak zdejmiesz sprężyne to naciśnij na amortyzator i zobacz czy lekko się schowa i wysunie..Jak tak to jest padnięty,powinien z oporem schować się a jeszcze większym oporem wysunąć.
-
323i coupe glosne stuki w przednim zawieszeniu- coz to moze?
Na bank masz do wymiany łożysko skoro jest zaśniedziałe to nie ma smaru i jest zatarte,ja bym czsu nie tracił na badania tylko wymienił,nawet na używke w dobrym stanie :cool2:
-
316i Parametry sondy dla silnika M43
Sonda ma oscylować od 0,1 - 1v jeżeli stoi praktycznie w miejscu to jest padnięta i należy ją wymienić :cool2:
-
[328] Stuki w silniku - co to za dźwięk ( film )
ja k44 już spróbowałem i daje gwarancje.Jak chcesz wyników trzeba zapłacić.Drogie jest ale wiem że działa długotrwale...bo do tej pory silnik tak samo pracuje cicho
-
318 compact abs
Z tego co wiem niestety nie pasuje Może tu sobie kupisz :D http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p3984.m570.l1313&_nkw=e36+compact+abs+sensor&_sacat=See-All-Categories
-
323i coupe glosne stuki w przednim zawieszeniu- coz to moze?
No a zwróciłeś uwage czy nakrętka kręci się z gwintem(czyli z trzpieniem amortyzatora) czy po gwincie? Nakrętka ta ma być dociągnięta dość mocno .Nie ma prawa się ruszać.Ma się obracać wraz z łożyskiem.Jak jest poluzowana może to oznaczać że specjalnie została poluzowana z powodu zatartego łożyska,bądź w skutek tarcia odkręcić się
-
[328] Stuki w silniku - co to za dźwięk ( film )
No niestety tylko ebay...ostatecznie mógłbym ci to kupić bo wiem gdzie u mnie to nabyć,ale musiałbyś mi przesłać kasę na paypal a ja bym ci wysłał pocztą.110 zł by to gdzieś wyszło.I nie lejesz tego do oleju ,to nie żadek motodoktorek,tylko do paliwa,cała puszka na cały bak :cool2:
-
[E36) Warsztaty nie mają pomysłow jak to naprawić M52 Swap:(
Nie wiem czy wspomniałes o tym ale czy byłeś świadkiem jak silnik chodził w orginalnej budzie???
-
[E36) Warsztaty nie mają pomysłow jak to naprawić M52 Swap:(
No racja przecież nawet kick downa nie masz a to czujnik dla niego dość potrzebny, wszyscy wiedzą jak delikatnie automat jeździ nawet jak mu depniesz gaz do połowy co w manualu zaraz odczuwalna reakcja.
-
[328] Stuki w silniku - co to za dźwięk ( film )
Szkoda że ten preparat jest tak drogi,44k jest poprostu bez ściemy, nie miałem 1 beemki ale kilka i wiem że działa jak lekarstwo
-
[E36) Warsztaty nie mają pomysłow jak to naprawić M52 Swap:(
Kolego zdiagnozuj go , i jak możesz podmień czujnik wału często bywa przyczyną.ja miałem tak że szczelał w dolot i zalewało go non stop. Czujnik pasuje od 323i bądź poprostu M52
-
323i coupe glosne stuki w przednim zawieszeniu- coz to moze?
Szczerze to wszystkie 3 są dobre .Febi napewno :cool2:
-
320i czy interfejs będzie pasował?
Zagadaj do Nerwusa z forum.On ma takie zabawki :D
-
323i coupe glosne stuki w przednim zawieszeniu- coz to moze?
Kolektor da ci więcej mocy ale stracisz na niutkach. Wsadź wtryski z 328 różowe i zrób reset kompa.Ja taki zabieg dokonałem i ładnie się zbierała. Z kolektorem jeszcze nie robiłem ale może zrobię bo podobno ładnie sie wkręca.Do tego polecam irydowe świeczki :D http://www.youtube.com/watch?v=m6hw7CfYiPA&feature=player_profilepage http://www.youtube.com/watch?v=xAj3KeoHZDk&feature=mfu_in_order&list=UL Ok koniec offtopa ,bo nas ukarają :cool2:
-
323i coupe glosne stuki w przednim zawieszeniu- coz to moze?
Myśle że nie ma znaczenia, nie nie trzeba ustawiać zbieżności :cool2:
-
e36 323i Wybija jedynke ale nie zawsze
Mam w garażu 2gą skrzynie więc najprędzej wymienie ją. :cool2:
-
323i coupe glosne stuki w przednim zawieszeniu- coz to moze?
Hahaha :D Na stanie mam 3 własnie staram się jedną opchnąć :D .No to jak masz brązowe wysuszone to daje 200 proc że to wina tego.Powodzenia :cool2: