Treść opublikowana przez DjAquaz
-
zapaliła się 320i i nie pali
Wymień kolego wiązkę bo wydasz kasy dużo a problemu nie znajdziesz. Wiązka silnika wcale skomplikowana nie jest
-
3XX sedan dołożenie m-pakietu
A myślę że popadacie w skrajność. Czasem jak czytam posty to bez obrazy koledzy ale jakby ktoś czytał postronny to by pomyślał że zryci fanatycy. Sam jestem fanem tej marki ale popadacie co niektórzy w skrajności. Zdaje sobie sprawę że M-pakiet to coś fajnego bo sam mam. Dokładka ma poprawić wygląd a nie krzyczeć ....nie jestem z m-pakietu !!!! Ludzie uspokujcie się trochę z tym wariowaniem . Co innego jak ktoś ma ori całe auto,wtedy można dbać o full orginał auta Nie miałem na myśli kogokolwiek obrazić ale zwrócić uwagę na problem tego typu, który powiela się na forach bmw
-
Modyfikacja Jednoski M50B25
A co najciekawsze,dość mocno czuć różnicę po modyfikacji :mrgreen:
-
318i M40 wypadają dźwigienki!!Jaka przyczyna?
Ja stawiam na hydropoychacze.Jeżeli nic nie ściągałeś no to one mogą być winne.Dźwigienki zaworowe niestety się wycierają.Znajdź na forum jak to naprawić bo sam dokonywałem napraw.Załóż dźwigienki z M43 plus adapterki na końcówki zaworów i po bólu :cool2:
-
323ti brak mocy po rozgrzaniu
A czy jak np na 2 albo 3ce z samego dołu dasz gazu to czy wyczuwasz że auto płynnie przyśpiesza czy czujesz lekkie szarpnięcia??
-
328i Skrzynia automatyczna Adaptacja ?
Hej koledzy.Ostatnio jak kasowałem adaptacje DME w Carsofcie to zauważyłem kasowanie adaptacji w EGS. Czy to oznacza że skrzynia też się dopasowuje do stylu jazdy i wogóle?? Po co jest kasacja adaptacji skrzyni biegów ??
-
Ciężko obraca się kierownica.
Na tym rysunku części 3,4,5 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE71&mospid=47426&btnr=32_0635&hg=32&fg=30
-
320i do czego jest ta kostka?
Albo do OBC albo do tempomatu jest
-
320i do czego jest ta kostka?
W którym to miejscu znalazłeś?
-
BMW E36 2,0 AUTOMAT SZARPIE
Raczej bym skrzynię wykluczył.Prędzej problem siedzi w łączniku gumowego wału napędowego zaraz za skrzynią.Mam nadzieje że poprawnie nazwałem tą część.
-
Ciężko obraca się kierownica.
Na bank wyjęli lub źle poskładali pierścień zabezpieczający. jak zdejmiesz kiere to pod spodem masz talejke ok 1cm szerokości .Pod nią powinien w zamku siedzieć pierścień.Jak go nie ma to ciągnie cały drążek kolumny w dół i kiera obciera, rozkręć i sprawdź
-
Nie do końca działające ringi...
Może zamieniłeś bieguny
-
E36 2.0vanos odpala i gaśnie!!!!!!!
Czujnik wału korbowego podmień :cool2: :cool2:
-
328i Po nagrzaniu trzęsie silnikiem
Na dodatek Swartz metalic II z M-pakietem i czarną podsufitką :D
-
328i Po nagrzaniu trzęsie silnikiem
Ja to autko zakupiłem z walniętą uszczelką.Widać że ktoś nie za bardzo dbał o autko .Filtr powietrza był zapchany.Sporo nagaru w głowicy .Cylindry igła. Nie wiem jak jest z paliwem tzn filtrem.Mam wszystko tylko czas na wymianę . Silnik po remoncie to po prostu symfonia dla moich uszu. Więc jestem pewny że to tylko jakiś detal .Założę się że filtr jest zasyfiony od paliwa. :roll: Wszystko robię na dworze bo garażu nie mam i jestem zależny od pogody
-
Modyfikacja Jednoski M50B25
Tak.Można .Skontaktuj się z nimi to ci powiedzą co i jak.Sam miałem od nich brać. Zastanawiam się jednak nad twoją wypowiedzią. Osobiście bym wolał strokera zrobić niż ładować kasę w takie mody.Wbrew pozorom nie jest to aż tak skomplikowane.Chyba że nie masz 2giego auta do jazdy .Same wałki trochę cię skrobną :nienie:
-
328i Po nagrzaniu trzęsie silnikiem
Mam mam . Dzięki za podpowiedzi. Na pewno sprawdzę .Nagram filmik z Live data. Wtedy będziemy mogli przeanalizować wspólnie.Dziś się przewiozłem i zauważyłem że cieńko reaguje na gaz,ale nie zawsze jakby muła łapała. PO podjechaniu pod dom silnik równo pracuje,ale czemu w czasie jazdy jak jej dam buta to nie chce się zesrać ze szczęścia??? Muszę jeszcze podmienić potencjometr przepustnicy. Wymienię również czujniki cieczy i powietrza.
-
Modyfikacja Jednoski M50B25
NO zależy jak daleko kolega ma zamiar zajść z modyfikacjami. Jeżeli stroker to napewno nowe pierścienie.Panewki mogą zostać jeśli są w dobrej kondycji. Po co ruszać.Zestaw pasuje plug'n'play więc nie widzę większych kosztów prócz nowych uszczelek,uszczelniaczy zaworowych ,docierania zaworów,filtrów,olejów,planowania głowicy i np remapu. Aż tyle chyba to nie kosztuje :mrgreen: :mrgreen:
-
328i Po nagrzaniu trzęsie silnikiem
??? Pierwsze słyszę o takim czujniku. Gdzie takowy się znajduje??? Wiem że jest czujnik temp cieczy i temp powietrza w kolektorze ale o takim jeszczem nie słyszał :norty:
-
318i Zerwany gwint podczas wymiany pompy wody
Nie. Dlatego że .Rozwiercasz w bloku. Wkładka ma się wkręcić do końca i ma być płaska względem powierzchni. Poprostu masz rozwiercić na wiertłem 6mm ,potem gwintownik na M8 ,wkręcasz wkładke w postaci sprężynki i w środku znów masz M6 tak jak miałeś wcześniej.Żadna polityka
-
328i Po nagrzaniu trzęsie silnikiem
Hej. Ostatnio planowałem głowice.Poskładałem wszystko i autko odpaliło,w między czasie zdechło i okazał sie czujnik wału korbowego który wymieniłem. Problem polega na tym że zimne np po nocy odpala i chodzi równiutko z wydechu słychać równą prace silnika.W miarę rozgrzewania zaczyna telepać silnikiem. Świece nowe ,cewki 2 komplety podmieniane. Co to może być? Jak wyjmuje przewód odmy to zaczyna kuleć ostro silnik,korek wlewu to samo.Auto jak się zagrzeje nie chce jak jadę i depnę nie chce wkręcać się jak należy na obroty.Komputer na skanie nie wyświetla żadnych błędów,sondy oscylują . Jak jest zimny i zaraz jadę to ok ,później zaczynają się kredki Czekam na wasze sugestie
-
e36 Problem po umyciu Auta !! - nie chce odpalic
Kumplowi łapało ,strzelało w dolot,i chodziło jakby na 3 garach....Spróbuj wyjąć ECU i otworzyć i pozostaw w ciepłym miejscu
-
rozprogramowany immo
Ciekawe że sam się rozkodował
-
Modyfikacja Jednoski M50B25
Chcesz podnieść moc? Stroker jest jednym z lepszych rozwiązań. Potrzebujesz.Wał,korby,tłoki z M52b28.Wsadzasz je w blok M50 i masz powyżej 210KM do tego chip z odcinką do 7000obr i agresywniejszymi mapami. Wałki ostre to droga zabawa.Strumienica nic nie da.Udrożniony wydech na pewno podniesie lekko moc. :cool2:
- 2,5 TDS 6 biegow??