Skocz do zawartości

DjAquaz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DjAquaz

  1. Wymień kolego wiązkę bo wydasz kasy dużo a problemu nie znajdziesz. Wiązka silnika wcale skomplikowana nie jest
  2. A myślę że popadacie w skrajność. Czasem jak czytam posty to bez obrazy koledzy ale jakby ktoś czytał postronny to by pomyślał że zryci fanatycy. Sam jestem fanem tej marki ale popadacie co niektórzy w skrajności. Zdaje sobie sprawę że M-pakiet to coś fajnego bo sam mam. Dokładka ma poprawić wygląd a nie krzyczeć ....nie jestem z m-pakietu !!!! Ludzie uspokujcie się trochę z tym wariowaniem . Co innego jak ktoś ma ori całe auto,wtedy można dbać o full orginał auta Nie miałem na myśli kogokolwiek obrazić ale zwrócić uwagę na problem tego typu, który powiela się na forach bmw
  3. DjAquaz odpowiedział(a) na l_home temat w E36
    A co najciekawsze,dość mocno czuć różnicę po modyfikacji :mrgreen:
  4. Ja stawiam na hydropoychacze.Jeżeli nic nie ściągałeś no to one mogą być winne.Dźwigienki zaworowe niestety się wycierają.Znajdź na forum jak to naprawić bo sam dokonywałem napraw.Załóż dźwigienki z M43 plus adapterki na końcówki zaworów i po bólu :cool2:
  5. DjAquaz odpowiedział(a) na pirek temat w E36
    A czy jak np na 2 albo 3ce z samego dołu dasz gazu to czy wyczuwasz że auto płynnie przyśpiesza czy czujesz lekkie szarpnięcia??
  6. Hej koledzy.Ostatnio jak kasowałem adaptacje DME w Carsofcie to zauważyłem kasowanie adaptacji w EGS. Czy to oznacza że skrzynia też się dopasowuje do stylu jazdy i wogóle?? Po co jest kasacja adaptacji skrzyni biegów ??
  7. DjAquaz odpowiedział(a) na Dr.Om temat w E36
    Na tym rysunku części 3,4,5 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE71&mospid=47426&btnr=32_0635&hg=32&fg=30
  8. Albo do OBC albo do tempomatu jest
  9. W którym to miejscu znalazłeś?
  10. DjAquaz odpowiedział(a) na jacek-j250 temat w E36
    Raczej bym skrzynię wykluczył.Prędzej problem siedzi w łączniku gumowego wału napędowego zaraz za skrzynią.Mam nadzieje że poprawnie nazwałem tą część.
  11. DjAquaz odpowiedział(a) na Dr.Om temat w E36
    Na bank wyjęli lub źle poskładali pierścień zabezpieczający. jak zdejmiesz kiere to pod spodem masz talejke ok 1cm szerokości .Pod nią powinien w zamku siedzieć pierścień.Jak go nie ma to ciągnie cały drążek kolumny w dół i kiera obciera, rozkręć i sprawdź
  12. Może zamieniłeś bieguny
  13. Czujnik wału korbowego podmień :cool2: :cool2:
  14. Na dodatek Swartz metalic II z M-pakietem i czarną podsufitką :D
  15. Ja to autko zakupiłem z walniętą uszczelką.Widać że ktoś nie za bardzo dbał o autko .Filtr powietrza był zapchany.Sporo nagaru w głowicy .Cylindry igła. Nie wiem jak jest z paliwem tzn filtrem.Mam wszystko tylko czas na wymianę . Silnik po remoncie to po prostu symfonia dla moich uszu. Więc jestem pewny że to tylko jakiś detal .Założę się że filtr jest zasyfiony od paliwa. :roll: Wszystko robię na dworze bo garażu nie mam i jestem zależny od pogody
  16. DjAquaz odpowiedział(a) na l_home temat w E36
    Tak.Można .Skontaktuj się z nimi to ci powiedzą co i jak.Sam miałem od nich brać. Zastanawiam się jednak nad twoją wypowiedzią. Osobiście bym wolał strokera zrobić niż ładować kasę w takie mody.Wbrew pozorom nie jest to aż tak skomplikowane.Chyba że nie masz 2giego auta do jazdy .Same wałki trochę cię skrobną :nienie:
  17. Mam mam . Dzięki za podpowiedzi. Na pewno sprawdzę .Nagram filmik z Live data. Wtedy będziemy mogli przeanalizować wspólnie.Dziś się przewiozłem i zauważyłem że cieńko reaguje na gaz,ale nie zawsze jakby muła łapała. PO podjechaniu pod dom silnik równo pracuje,ale czemu w czasie jazdy jak jej dam buta to nie chce się zesrać ze szczęścia??? Muszę jeszcze podmienić potencjometr przepustnicy. Wymienię również czujniki cieczy i powietrza.
  18. DjAquaz odpowiedział(a) na l_home temat w E36
    NO zależy jak daleko kolega ma zamiar zajść z modyfikacjami. Jeżeli stroker to napewno nowe pierścienie.Panewki mogą zostać jeśli są w dobrej kondycji. Po co ruszać.Zestaw pasuje plug'n'play więc nie widzę większych kosztów prócz nowych uszczelek,uszczelniaczy zaworowych ,docierania zaworów,filtrów,olejów,planowania głowicy i np remapu. Aż tyle chyba to nie kosztuje :mrgreen: :mrgreen:
  19. ??? Pierwsze słyszę o takim czujniku. Gdzie takowy się znajduje??? Wiem że jest czujnik temp cieczy i temp powietrza w kolektorze ale o takim jeszczem nie słyszał :norty:
  20. Nie. Dlatego że .Rozwiercasz w bloku. Wkładka ma się wkręcić do końca i ma być płaska względem powierzchni. Poprostu masz rozwiercić na wiertłem 6mm ,potem gwintownik na M8 ,wkręcasz wkładke w postaci sprężynki i w środku znów masz M6 tak jak miałeś wcześniej.Żadna polityka
  21. Hej. Ostatnio planowałem głowice.Poskładałem wszystko i autko odpaliło,w między czasie zdechło i okazał sie czujnik wału korbowego który wymieniłem. Problem polega na tym że zimne np po nocy odpala i chodzi równiutko z wydechu słychać równą prace silnika.W miarę rozgrzewania zaczyna telepać silnikiem. Świece nowe ,cewki 2 komplety podmieniane. Co to może być? Jak wyjmuje przewód odmy to zaczyna kuleć ostro silnik,korek wlewu to samo.Auto jak się zagrzeje nie chce jak jadę i depnę nie chce wkręcać się jak należy na obroty.Komputer na skanie nie wyświetla żadnych błędów,sondy oscylują . Jak jest zimny i zaraz jadę to ok ,później zaczynają się kredki Czekam na wasze sugestie
  22. Kumplowi łapało ,strzelało w dolot,i chodziło jakby na 3 garach....Spróbuj wyjąć ECU i otworzyć i pozostaw w ciepłym miejscu
  23. DjAquaz odpowiedział(a) na smiglo24 temat w E36
    Ciekawe że sam się rozkodował
  24. DjAquaz odpowiedział(a) na l_home temat w E36
    Chcesz podnieść moc? Stroker jest jednym z lepszych rozwiązań. Potrzebujesz.Wał,korby,tłoki z M52b28.Wsadzasz je w blok M50 i masz powyżej 210KM do tego chip z odcinką do 7000obr i agresywniejszymi mapami. Wałki ostre to droga zabawa.Strumienica nic nie da.Udrożniony wydech na pewno podniesie lekko moc. :cool2:
  25. DjAquaz odpowiedział(a) na diger87 temat w E36
    6 biegowe były w M3

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.