nie mam czasu bawić sie w takie przeróbki a do tego gościa to mam prawie 400 km więc też odpada chce nowy wałek i dżwigienki bo hydro już mam wpadam do garażu na dwie godz. i po sprawie.dziwi mnie to że przy nie całych 300 000 km tak wytarty ten wałek wcześniej jeżdziłem 405 i 2x 605 miały po 500 000 i takich rzeczy nie było. no ale kazda marka ma swoje plusy i minusy. powiedzcie tylko czy to dobra firma to MOTIVE. DZIĘKI ZA WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!
witam. mam do wymiany wałek i dżwigienki, znalazłem na allegro takie z firmy MOTIVE jeszcze nie miałem styczności z tą firmą (do moich poprzednich autek nie było części tej firmy). napiszcie co sądzicie o tym bo i cena nie zła, wałek 239zł a dżwigienki po 22 zł szt.
nie patrz na to ważne że jedzie. wpadnij to Ci zrobie to
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.