Treść opublikowana przez Centrino
-
czy to normalne że tak wolno?
V max = 211 wiecej tu: http://www.bmwmpowerclub.com.pl/bmw/5/e34/d34/d34.htm
-
Jak nazywa sie ta czesc ?
Oj ja bym wrocil do tego warsztatu co Ci kola zmieniali i powyrywalbym im lby. Zaplacili by za remont auta i moj stracony czas, jednorazowa utrate wartosci pojazdu (poprzez uszkodzenie) oraz straty moralne. Miales niezla przygode. Pozdro
-
Czy warto przeczyscici przeplywomierz?
Dokladnie. Jak nic sie nie dzieje to nie ma sensu do niego zagladac. A jak juz tak bardzo chcesz to nie rob tego sam tylko oddaj do wyspecjalizowanego warsztatu.
-
czy to normalne że tak wolno?
Pytanie co znaczy meczyc do 180?? Dla niektorych 30 sek to bedzie rakieta a innym 18sek bedzie malo. No i wez pod uwage ze to jest tylko 520.
-
Regenerowanie amortyzatorów
Najlepiej podjedz do kogos kto regeneruje amortyzatory. On zobaczy i powie Ci czy da rade je zregenerowac czy nie. Moj brat kiedys regenerowal w Alfie amorki. Po dwoch latach sprzedal autko (okolo50 tys.) i amorki dzialaly bardzo dobrze.
-
Co oznacza potrójne "pikanie"
Dokladnie Na zegarku masz przycisk (ME lub MEMO nie pamietam). Jezeli go wcisniesz to na 10 sekund przed pelna godzina uslyszysz potrojne pikanie.
-
Zaryglowane drzwi :( - rozwiazanie :)
Jak mam byc szczery to nie wiem czy tak drutem idzie rozryglowac zamek. Ale jakis sposob na pewno jest
-
Jaki olej skrzynia automat
Problem oleju w automacie byl juz poruszany na forum wielokrotnie. Wystarczy poszukac. PS Jak byles w serwisie po filtr to czemu sie nie spytales jaki wlac olej??
-
Obrotomierz zamiast zegarka
A sprobuj wziasc ten licznik z zegarkiem, rozebrac go, wyjac zegarek i wstawic obrotomierz z tego nowego. Ja tak zrobilem w swojej e28 i dzialalo.
-
zawieszenie
Trzeba wziac pod uwage, iz im sztywniejsze zawieszenie tym mocniej wyczuwa sie wszelkie luzy w zawieszeniu. Wiec na seryjnych sprezynach autko moglo jezdzic OK a na twardszych moze sie juz pojawiac jakis problem.
-
Wymiana silnika m20 2.0 12V na 2.5 12V
skrzynia wytrzyma na 100%. Kwestia jakie sa na niej przelozenia.
-
wymiana lamp... jak? - już jest podpowiedź
No ale sie udalo. Daj znac jakie efekty. Zwlaszcza jak jazda w nocy na mokrym. No i czy bylo warto??
-
Wymiana łącznika stabilizatora
Raczej musi stac na podnosniku. Jak bedzie stal na kolach to nie dasz rady wyciagnac starego i zalozyc nowy. Poza tym nie za ciekawy jest dostep do lacznikow z zalozonym kolem
-
problem z układem kierowniczym
Ale tak jak sobie teraz mysle to pompa jednak odpada. Uszkodzenie pompy wspomagania raczej nic nie ma do tego, ze sie nie prostuja kola. Stawiam raczej na przekladnie.
-
problem z układem kierowniczym
Regulacja luzu raczej odpada gdyz podobno to sie zdarzylo niedawno.
-
wymiana lamp... jak? - już jest podpowiedź
nie wiem dokladnie jak tam jest ale moze wystarczy ja popuscic, sciagnac pasek i wtedy jakos sie dojdzie.
-
problem z układem kierowniczym
Otoz ma to, ze na tym mocowaniu jest lozysko, ktore podczas skrecania kolami ma zapewnic obrot amortyzatora. Jezeli amortyzator ma problemy z obroceniem to sila rzeczy przeklada sie to na kierownice.
-
Jakie są objawy niesprawności wtrysków?
na LPG wtryskiwacze benzyny są odłączone i nie mogą pracować ponieważ w listwie wtryskowej jest paliwo wciąż podawane przez pompę benz. :doh: Fakt W takim razie umieraja od niepracowania
-
problem z układem kierowniczym
Najlepiej sie je sprawdza po wykreceniu. Tak naoko raczej bedzie trudno. Mozesz sciagnac dekielek i zobaczyc czy czasem nie zrobilo sie tam sucho i rudo (ze rdzy) Jezeli tak to raczej pewne ze to jest przyczyna.
-
Wymieniłem podpore i dudni....
Niestety ale wal trzeba oznaczyc i zlozyc tak jak bylo na poczatku. Spowodowane jest to tym iz jest on w fabryce wywazany w calosci a nie w pojedynczych elementach.
-
problem z układem kierowniczym
Jeszcze to co moze blokowac kola to mocowanie gorne amortyzatorow. Jezeli zatarly sie lozyska to bedzie stawiac duzy opor. Wowczas i kierownica bedzie ciezko chodzic.
-
Chip tunning
Oczywiscie ze jest sens, jezeli z motorem jest wszystko OK. Ale tego przez internet nie mozna stwierdzic. Mysle zejak sie przejedziesz do zakladu to Ci powiedza. A efekty chip tuningu sa zauwazalne. Mysle ze warto.
-
problem z układem kierowniczym
jezeli dobrze zrozumialem to albo pada Ci przekladnia kierownicza (raczej wymiana, regeneracji nie polecam) albo masz za luzno pasek od pompy wspomagania. Ewentualnie zycie pompy wspomagania dobiega konca.
-
525 tds 1992r grubość tarczy sprzęgła skrzyni?
A tak prawde mowiac czy sie oplaca kupowac uzywana tarcze sprzegla??
-
Jaki przepływomierz?? będzie pasował z 2.8 do 3.5 ??
W taki sposob przeplywki nie naprawisz. Z tego co wiem obudowa jest taka sama, malo tego wnetrze jest takie samo. Caly bajer polega na jego ustawieniu pod konkretny silnik. Jednak wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste. Poszukaj wiec przeplywke od swojego silnika.