Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Centrino odpowiedział(a) na daniel3 temat w E36
    Odpowietrznik sluzy tylko i wylacznie do odpowietrzania, jezeli masz uszkodzony wysprzyglik to wymiana odpowietrznika nic nie da
  2. Centrino odpowiedział(a) na kick temat w E30
    Instalacja jest na 100% przyszykowana pod halogeny. Tak jak pisze Qube wszystko jest tylko trzeba znalezc. Jezeli chodzi o kable pod deska to nic nadzwyczajnego nie znajdziesz bo te kable tam sa podlaczone tylko wlacznik trzeba zmienic (o ile pamietam)
  3. Centrino odpowiedział(a) na kick temat w E30
    Instalacja jest na 100% przyszykowana pod halogeny. Tak jak pisze Qube wszystko jest tylko trzeba znalezc. Jezeli chodzi o kable pod deska to nic nadzwyczajnego nie znajdziesz bo te kable tam sa podlaczone tylko wlacznik trzeba zmienic (o ile pamietam)
  4. Moze yto byc przeplywomierz jak i rowniez czujnik temperatury powietrza wlatujacego. Napisz cos wiecej.
  5. Centrino odpowiedział(a) na daniel3 temat w E36
    Oczywiscie mozna wymienic sam odpowietrznik i oczywiscie zapowietrzy sie uklad. Ale nalezaloby sie zastanowic nad wymiana odpowietrznika gdyz jego wymiana nic nie da.
  6. Oj ja tez nie pamietam ktory jest od centralnego. Sprobuj wyciagnac i sprawdzic.
  7. Centrino odpowiedział(a) na l_home temat w E34
    Moze byc uszkodzony sworzen wahacza lub ktoras z tuleji wahacza, moze byc uszkodzony drazek kierowniczy albo srodkowy. Jezeli jestes pewny ze to nie opony.
  8. Ja mam z tylu ALKO z przodu Sachsy ALKO - gazowe i tyl jest twarda jak diabli SACHS - orginalny olejowy i jest bardzo przyjemnie zestrojony
  9. Generalnie to gazowe amorki beda sztywniejsze, natomiast olejowe dadza wiekszy komfort (tak wynika z mojej obserwacji) Jednak zdecydowanie gazowe sa tansze i jest ich wiekszy wybor.
  10. Centrino odpowiedział(a) na Wojtek750 temat w E32
    Takie rzeczy dzieja sie chyba tylko w 3 opisanych przypadkach: - uszkodzona membrana w parowniku - tutaj gaz dostaje sie do ukladu chlodzenia i wchodzi w reakcje z goraca woda - efekt taki ze faktycznie wyrzucane jest 1 - 2 litry plynu. Tak jak napisal JOE pojezdij chwilke na benzynce i bedzie wiadomo. - uszkodzona uszczelka pod glowica. Do plynu dostaja sie spaliny, wytwarza sie duze cisnienie i plyn wywala przez wezyk przelewowy w zbiorniczku wyrownawczym. Aby wyeliminowac ten problem zwroc uwage na spaliny czy nie wydobywa sie z rury duza ilosc pary wodnej, lub czy plyn w zbiorniczku nie ma zapachu spalin - ostatni powod to zapowietrzony uklad chlodzacy. To rowniez moze byc powod wyrzucania plynu ze zbiuorniczka
  11. Centrino odpowiedział(a) na CzAjOs temat w E36
    Zapewne sygnalizuje ich uszkodzenie
  12. Kontrolka jest jedna.
  13. A sprawdzcie na ETK albo realoem czy czasem e32 nie ma takich samych halogenow jak e34 (nie mam w tej chwili mozliwosci sprawdzic)
  14. Oj kolego w Lubinie na gieldzie wolaja 150 za komplet uzywek w nieciekawym stanie to za 130 nowek sie chyba nie kupi - a jak kupisz to jakies paskudne podrobki, ktore sie rozleca za rok. A z tym klejeniem to nie jest tak zle idzie zrobic bez problemu
  15. Centrino odpowiedział(a) na Filipe36 temat w E36
    Wiec jezeli to napewno czujnik to autko chodzi przy wlaczonym ssaniu. Czujnik zaniza temerature.
  16. Generalnie rzecz biorac to bez wiekszych przerobek wstawisz 1.8 M40 a to chyba nie ma sensu. Trzeba brac pod uwage ze M40 to 4 cylindry a od 2.0 to juz 6. Wniosek jest taki ze silnik jest dluzszy i niestety ale bedziesz musial przerobic kilka drobiazgow takich jak skrzynia, wal, dyfer. W wiekszych motorach nalezaloby zmienic jeszcze zawieche (przy 1.8 niekoniecznie choc tez moze juz pracowac inaczej). Nie nalezy tez zapominac o komputerze i wiazce elektrycznej (przy 1.8 jest taka sama)
  17. Centrino odpowiedział(a) na tadzik temat w E34
    Ja sie spotkalem w e32, ze apteczka znajdowala sie wlasnie w schowku w podlokietniku z tylu. Byla ona duzo wieksza niz w e34 i pod siedzenie by nie weszla - byla to na 100% oryginalna apteczka BMW
  18. Jak sie kontrolka zapali to juz duzo klocka nie zostalo ale chwilke mozna jeszcze pojezdzic. Niestety czujnik po wlaczeniu kontrolki jest do wyrzucenia. Czujniki znajduja sie w lewym przednim kole i w tylnym prawym. Koszt nowego czujnika 15-25zl
  19. Centrino odpowiedział(a) na Bolid__ temat w E34
    Daj znac jak rozwiazesz problem
  20. Jezeli juz cos sie wygielo to stawiam raczej na wahacz. Jest bardziej podatny na uszkodzenia niz belka. A zwroc uwage na wszystkie gumy w tylnym zawieszeniu, moze jakas jest zerwana.
  21. Ja tez bym chcial sie dolaczyc do zyczen: Wszystkim Wam BMW M6 - no i mi oczywiscie tez :)
  22. To jak juz wymieniacie walek to wyczyscie porzadnie wezy z ktorego leci olej na walek gdyz bardzo czesto lubin sie przytkac.
  23. Nie wiem jak jest w e32 ale w e34 sterowanie centralnym jest pod tylnym siedzeniem. Mozna wiec przypuszczas ze i u ciebie tez tak bedzie. Jak nie to zawsze mozesz sie bezposrednio pod mastera podpiac w przednich drzwiach.
  24. Polsyntetyk dla M40 to bezwzgledne minimum. Nie wolno lac do tego silnika mineralnego oleju bo pociagnie to za soba spore koszty (predzej czy pozniej). Wymien na polsyntetyk i zobacz co sie bedzie dzialo, jak nic to zmien na syntetyk.
  25. Centrino odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E34
    Moze jakis klopot z masa.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.