Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Centrino odpowiedział(a) na Filipe36 temat w E36
    Zalezy ktory czujnik. Jezeli ten od wskazowki to wplywu nie ma zadnego Natomiast jezeli ten co podaje wartosci do komputera to ma duze znaczenie gdyz bedzie komputer ustalal zla dawke paliwa, autko moze chodzic caly czas na ssaniu lub go nie wlaczac i wtedy na zimno bedzie ciezko palil.
  2. W e30 jest problem z nadkolami. Jest to wada fabryczna i czesto one gnija i tworza sie dziury. Wez szlauf z woda i lej pod roznymi katami po nadkolu jednoczesnie sprawdzajac czy leci woda do srodka.
  3. Witam Niedawno zakupilem CB Radio, ktore wsadzilem do autka. Mam taki problem: nie mam za bardzo pomyslu gdzie je wstawic. Nie chce wiercic dziurek w tapicerce ani w desce a jednoczesnie chcialbym miec do niego wolny dostep. Ma ktos jakis pomysl na zamontowanie CB w e34??
  4. Centrino odpowiedział(a) na Łukasz temat w E34
    Na allegro sa dostepne same szkla Da rade wymienic i nie trzeba wymieniac odblysnika
  5. A no fakt. Myslalem ze jest takie cos jak element 9 na rysunku - takie cos jest w M40 natomiast w M43 tego juz nie ma http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AC11&mospid=47270&btnr=12_0037&hg=12&fg=05 Wiec najprawdopodobniej gazownicy to wymyslili. Jednak jakosc wykonania budzi wiele do zyczenia. Natomiast jezeli chodzi o przydatnosc tego elementu to jest to paraczujnik polozenia walu.
  6. Centrino odpowiedział(a) na MC-Maxim temat w E32
    Tak jak napisal kolega, jednak skoro kontrolka zniknela to stawiam na czujnik albo panewki.
  7. Moze to byc rowniez mocowanie (gorne) amortyzatora. Jest tam lozysko, ktore jak ma male luzy to lubi sobie na mokrym wydawac takie dzwieki (tak po krotce)
  8. To nie jest dzielo gazownikow (z tego co sie orientuje). Na tym kablu powinna sie znajdowac cewka, ktora przekazuje w ktorym momencie idzie impuls na swiece. W tej chwili nie pamietam jak to sie nazywa.
  9. Centrino odpowiedział(a) na bmw.m.power temat w E36
    Jak mozesz to zrob jakies zdjecie z bliska
  10. Niestety ale w BMW po wymianie plynu uklad nalezy odpowietrzyc. W niektorych modelach nie jest to proste i trzeba sie nieco nameczyc.
  11. Centrino odpowiedział(a) na MAŁY temat w E34
    Istnieje taki wtryskiwacz, ktory mozna nazwac sterujacym. Jest to wtryskiwacz, ktory znajduje sie na jednym z cylindrow i jako jedyny ma podczepione kabelki.
  12. A tam sa akumulatorki?? Bo z tego co wiem to w e34 sa kondensatorki
  13. Stawiam na jednostke sterujaca - komputer
  14. to sorki ale ja juz nic nie wiem. Jezeli miales diesla w e28 to bylo 2,4 tylko czy D czy TD. No i nie iem dlaczego wstawiles benzynke?? Do tego nie zmieniles skrzyni ani dyfra z silnika benzynowego - i tu jest rozwiazanie. Te silniki maja inne przelozenia
  15. Centrino odpowiedział(a) na mspower temat w E34
    Dokladnie tak jak pisze Katar. Te liczniki sa niesamowicie wadliwe. Albo nie da rade skasowac przebiegu dziennego albo nie dziala licznik. To jest po prostu w tym aucie normalne i nie nalezy sie tym zbytnio przejmowac ;)
  16. Nie rozumiem. Po pierwsze w e28 ani w zadnym BMW nie bylo silnika 2,8d. Mysle, ze chodzi Ci o 2.8 (benzynka) Po drugie nie napisales na co zmieniles ten silnik wiec ciezko bedzie podpowiedziec czy to przez skrzynie, silnik, dyfer czy amortyzatory auto nie chce jechac
  17. Mozesz kupic spokojnie to urzadzenie. Jak wczesniej koledzy pisali problem z odpaleniem cieplego TDS`a to wina uszkodzenia pompy i tak z reszta jest. Jednak jej naprawa nic nie da. Autko przez 20 - 30 tys km bedzie chodzilo dobrze a pozniej spowrotem beda problemy. Przerabialem to z niejednym TDS`em. Natomiast urzadzenie to dziala bardzo dobrze i nie ma problemow z rozruchem autka. Polecam w 100%
  18. Pomysl dobra ale klopotow milion i spore koszty
  19. Centrino odpowiedział(a) na t.o temat w E36
    Ja mam takie cos na przednich blotnikach. Jest to niezwykle szorstkie. Z tym, ze u mnie po drodze do domu wylewali kilka km asfaltu wiec podejrzewam ze to wlasnie on znajduje sie na moich blotnikach
  20. No i tu popre Adama. Po co sie meczyc jak mozna za niewielkie pieniadze kupic nowe szklo i wkleic??
  21. 1. Nie postarales sie i nie poszukales na forum a bylo juz o tym setki razy 2. Jest to objaw uszodzonych popychaczy 3. Podstawowa zasada to nie lac do M40 mineralnego oleju bo to wlasnie zabija popychacze. W M40 minimum to polsyntetyk a najlepiej syntetyk.
  22. Centrino odpowiedział(a) na agula883 temat w E36
    Nie do konca. Visco w fordach ma nieco inna budowe. Tam jest sprezynka, ktora pod wplywem temperatury uruchamia wiatrak. Nie ma tam oleju ani innych pierdol a dziala tak samo jak to w BMW i kosztuje polowe mniej :)
  23. 1. Odpowiedz na pytanie: Nie, nie jest to normalne 2. Powod problemu: Nieszczelnosc w przewodach paliwowych w zbiorniku. Poszukaj nieszczelnosci i bedzie wszystko OK
  24. Przy instalacji gazowej autko moze jak najbardziej jechac szybciej niz na benzynce.
  25. Centrino odpowiedział(a) na Felix - BMW Klub Polska temat w E39
    Tu rowniez przyczyna moze byc stary olej, przytkany filtr. Raczej tego nie ubiegniesz. Olej musisz zmienic i to szybko!!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.