Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Tigers jak mozesz to nie krzycz. Moim zdaniem masz albo zapowietrzony uklad chlodzenia albo zblokowane visco
  2. :search: :search: :search: wiele razy byl ten temat poruszany na forum
  3. Centrino odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    Mus moze Ci splywa paliwo do zbiornika i dlatego dlugo krecisz. Sprawdz czy po tej np godzinie masz paliwo w wezach. Jak nie to zamontuj zawor zwrotny
  4. Centrino odpowiedział(a) na BigBoi temat w E39
    Ale 99% sie do tego nie przyznaje
  5. Wg mnie to wszystko jest OK. Wez rownierz pod uwage ze BMW ma naped na tyl a o za tym idzie sa spore straty na przeniesieniu napedu. Z reszta latwiej jest ciagnac niz pchac. Wiele osob oczekuje niewiadomo jakich cudow do tych niecalych 150 KM. sys_bmw - gdzie mozna zregenerowac przeplywke??
  6. Centrino odpowiedział(a) na BigBoi temat w E39
    No to w takim razie skoro autko ma zostac w rodzinie to poco to ogloszenie wisi w otomoto?? Mysle ze nichcialbys abym do Ciebie przyjechal.
  7. Najpier nalezyaloby wymienic olej i sprawdzic co sie bedzie dzialo. Po wymianie niech autko troche pojezdzi moze sie przeczysci i bedzie OK
  8. Centrino odpowiedział(a) na BigBoi temat w E39
    Moj pomysl jest taki aby nie udzielac zadnej informacji temu czlowiekowi. Ja rowniez nienawidze kretaczy i szczerze mowiac pojechalbym do tego wroclawia tylko po to aby mu morde obic za oszukiwanie ludzi. Pisanie ze autko ma zostac u ojca uwazam rowniez za klamstwo. Mysle ze ten czlowiek szuka prostego i taniego sposobu na "zrobienie" autka tak aby palil bez najniejszego problemu.
  9. Tu z awiele nie zmienie: 1. Bilstein, Sachs 2.Lemforder, Febi 3. Lemforder, Febi 4. Gates, ew Valeo 5.BREMBO lub oryginal 6.ATE - czyli oryginal 7.NGK No i tyle
  10. Centrino odpowiedział(a) na BigBoi temat w E39
    Nie chodza caly czas tylko dzialaja jeszcze chwilke po odpaleniu. Tak, to urzadzenie dziala.
  11. Centrino odpowiedział(a) na Heny temat w E34
    Tak jak koledzy pisza. Przeanalizuj koszta z zyskami. Wg mnie sie nie oplaca.
  12. Centrino odpowiedział(a) na Adol temat w E36
    Jak mozesz pisac ze autko jest w super stanie jak nie jest. Podoba Ci sie stan samochodu czy wypas i wyglad bo to niekiedy sa dwie rozne sprawy. Jezeli chodzi o glowice to gdy facet dlugo jezdzil na przegrzewajacym sie silniku to na 90% glowica jest peknieta a prznajmniej krzywa. O ile z krzywizna mozna sobie poradzic o tyle z peknieciem juz gorzej. Jak sie nie znasz to nie bierz tego autka, choc i fachowcom bedzie trudno ocenic stan glowicy.
  13. Jak odkrecisz te 3 sroby to bedziesz mogl pdsunac McPersona. To wlasnie pod kolumna McPersona znajduje sie sroba od dolnego wachacza - stad jest niewidoczna.
  14. Centrino odpowiedział(a) na adam.dz temat w E30
    Szczerze mowiac to nie wiem czy do malej wtyczki idzie cokolwiek podpiac.
  15. Centrino odpowiedział(a) na Ar temat w E34
    Wez pod uwage sterownik i glowczke pompy wtryskowej.
  16. Centrino odpowiedział(a) na falcone temat w E34
    Budowa tej tuleji wyglada tak ze na zewnatrz jest metal w srodku guma i na zewnatrz meta wiec zwiercenie jej wiertarka nie ma wieksego sensu a tym bardziej ze mozna w ten sposob zajechac wiertarke.
  17. Centrino odpowiedział(a) na marc temat w E39
    To profanacja!!!!! Ostatnio widzialem e36 z kolpakami od Audi i az mi sie przykro zrobilo. Koles nawet sie nie przylozyl i znaczkow nie zdarl z kolpakow.
  18. Centrino odpowiedział(a) na Lucky78 temat w E34
    Musisz poszukac na forum. Jest o kondensatorkach troche informacji
  19. Centrino odpowiedział(a) na Lucky78 temat w E34
    Sa dwa tryby pracy gdyz inspekcje kasuje sie dluzej i pewno chodzi o to ze kasuje oil service krocej a inspekcje dluzej - taki bajer dla picu
  20. No ja nie raz mialem z tym problem
  21. Centrino odpowiedział(a) na a_rekin temat w E30
    Niech Ci mechanik sprawdzi element nr 2 na rysunku: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=1431&mospid=47275&btnr=26_0010&hg=26&fg=10
  22. Centrino odpowiedział(a) na falcone temat w E34
    Wymieniaj dwie. Za duzo roboty zeby sie brudzic i wymienic jedna.
  23. Centrino odpowiedział(a) na Lucky78 temat w E34
    Nie mozna skasowac samej inspekcji. Mozesz miec problem z kondensatorkami w liczniku i moze nalezy je wymienic.
  24. Centrino odpowiedział(a) na CHIEFF temat w E34
    Jezeli to pompa wody to nie ma co tego lekcewazyc gdyz jak stanie to usmazysz silnik. Lepiej zwroc na to uwage za wczasu
  25. Wg ETK sa inne jednak nie wykluczone ze bedzie pasowac. Trudno powiedziec.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.