Treść opublikowana przez Centrino
-
Mam problem układem chłodzenia !!!
Tigers jak mozesz to nie krzycz. Moim zdaniem masz albo zapowietrzony uklad chlodzenia albo zblokowane visco
-
jaki olej do skrzyni i do mostu??
:search: :search: :search: wiele razy byl ten temat poruszany na forum
-
Problem z rozruchem!!!!
Mus moze Ci splywa paliwo do zbiornika i dlatego dlugo krecisz. Sprawdz czy po tej np godzinie masz paliwo w wezach. Jak nie to zamontuj zawor zwrotny
- 525tds
-
Proszę o porade bo rece opadaja
Wg mnie to wszystko jest OK. Wez rownierz pod uwage ze BMW ma naped na tyl a o za tym idzie sa spore straty na przeniesieniu napedu. Z reszta latwiej jest ciagnac niz pchac. Wiele osob oczekuje niewiadomo jakich cudow do tych niecalych 150 KM. sys_bmw - gdzie mozna zregenerowac przeplywke??
- 525tds
-
Ciężko wchodząa biegi 320i...przyczyna
Najpier nalezyaloby wymienic olej i sprawdzic co sie bedzie dzialo. Po wymianie niech autko troche pojezdzi moze sie przeczysci i bedzie OK
-
525tds
Moj pomysl jest taki aby nie udzielac zadnej informacji temu czlowiekowi. Ja rowniez nienawidze kretaczy i szczerze mowiac pojechalbym do tego wroclawia tylko po to aby mu morde obic za oszukiwanie ludzi. Pisanie ze autko ma zostac u ojca uwazam rowniez za klamstwo. Mysle ze ten czlowiek szuka prostego i taniego sposobu na "zrobienie" autka tak aby palil bez najniejszego problemu.
-
Częsci z ASO... nieee, jakie stosujemy zamienniki
Tu z awiele nie zmienie: 1. Bilstein, Sachs 2.Lemforder, Febi 3. Lemforder, Febi 4. Gates, ew Valeo 5.BREMBO lub oryginal 6.ATE - czyli oryginal 7.NGK No i tyle
- 525tds
- automat?
-
PROBLEM Z GŁOWICĄ W E36 320 24V
Jak mozesz pisac ze autko jest w super stanie jak nie jest. Podoba Ci sie stan samochodu czy wypas i wyglad bo to niekiedy sa dwie rozne sprawy. Jezeli chodzi o glowice to gdy facet dlugo jezdzil na przegrzewajacym sie silniku to na 90% glowica jest peknieta a prznajmniej krzywa. O ile z krzywizna mozna sobie poradzic o tyle z peknieciem juz gorzej. Jak sie nie znasz to nie bierz tego autka, choc i fachowcom bedzie trudno ocenic stan glowicy.
-
Wymiana wachacza - dolny lewy przód.
Jak odkrecisz te 3 sroby to bedziesz mogl pdsunac McPersona. To wlasnie pod kolumna McPersona znajduje sie sroba od dolnego wachacza - stad jest niewidoczna.
-
wtyczka diagnostyczna
Szczerze mowiac to nie wiem czy do malej wtyczki idzie cokolwiek podpiac.
-
524td - wariują obroty
Wez pod uwage sterownik i glowczke pompy wtryskowej.
-
Poduszki pod tylną belkę.
Budowa tej tuleji wyglada tak ze na zewnatrz jest metal w srodku guma i na zewnatrz meta wiec zwiercenie jej wiertarka nie ma wieksego sensu a tym bardziej ze mozna w ten sposob zajechac wiertarke.
-
felgi od audi do bmw
To profanacja!!!!! Ostatnio widzialem e36 z kolpakami od Audi i az mi sie przykro zrobilo. Koles nawet sie nie przylozyl i znaczkow nie zdarl z kolpakow.
-
Inspekcja - problem.
Musisz poszukac na forum. Jest o kondensatorkach troche informacji
-
Inspekcja - problem.
Sa dwa tryby pracy gdyz inspekcje kasuje sie dluzej i pewno chodzi o to ze kasuje oil service krocej a inspekcje dluzej - taki bajer dla picu
-
Wymiana wachacza - dolny lewy przód.
No ja nie raz mialem z tym problem
-
Drgania przy ruszaniu
Niech Ci mechanik sprawdzi element nr 2 na rysunku: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=1431&mospid=47275&btnr=26_0010&hg=26&fg=10
-
Poduszki pod tylną belkę.
Wymieniaj dwie. Za duzo roboty zeby sie brudzic i wymienic jedna.
-
Inspekcja - problem.
Nie mozna skasowac samej inspekcji. Mozesz miec problem z kondensatorkami w liczniku i moze nalezy je wymienic.
-
Dziwny dzwięk po odpaleniu??
Jezeli to pompa wody to nie ma co tego lekcewazyc gdyz jak stanie to usmazysz silnik. Lepiej zwroc na to uwage za wczasu
-
Czy skrzynia biegow z 524TD pasuje do 324TD???
Wg ETK sa inne jednak nie wykluczone ze bedzie pasowac. Trudno powiedziec.