Treść opublikowana przez Centrino
-
316i '92 - coś wyje z tyłu
lozysko jakies 100 - 150zl i wymiana kolo 100. Jezeli to trafna diagnoza to bedzie cichutko. Mozesz pojechac do mechanika i powiedziec mu ze wydaje ci sie ze to lozysko ci wyje. Jak mechanik bedzie w porzadku to sprawdzi.
-
Problem z zmaina biegów E39 automat
Tez mi sie wydaje ze to problem z elektronika skrzyni a nie z mechanicznym uszkodzeniem.
-
olej w skrzyni automatycznej
Filtra nie musisz zmieniac gdyz jest metalowy i mozna go umyc (tak z reszta zaleca ksiazka z BMW). Koniecznie nalezy zdjac miske i dobrze ja wyczyscic - a zwlaszcza magnesy na jej dnie.
-
316i '92 - coś wyje z tyłu
Lozysko z prawej strony.
-
Czy dostane AC ?
Centrino odpowiedział(a) na MC-Maxim temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneZalezy rownierz od twojej historii ubezpieczeniowej. Czy miales na poprzednie autko AC i czy korzystales z niego i jak czesto
-
Numery silnika - trzeba zgłaszać?
Trzeba zglosic. Jedyne co to nie musisz jechac do diagnosty aby stwierdzil wymiane silnika.
-
GASNIE silnik sam....?
Ogrzewanie nic do tego nie ma. Jedyne co to elektrozawory sie zepsuly i sa caly czas otwarte albo cos zle z elektryka podlaczyliscie i przez to gasnie silnik i nie dziala ogrzewanie.
-
GASNIE silnik sam....?
A mase do silnika przyczepiles porzadnie?? Kiedy gasnie (jak dlugo chodzi)?? Czy gasnie nagle, czy zaczyna go telepac, dusic??
-
Czujnik ABS
Przy odrobinie szczescia uda ci sie go wyciagnac. Jednak zastanow sie czy nie lepiej kupic nowy.
-
problem ze stacyjka
Na poczatek sciagnij kierownice.
-
Mały wyciek:(
Dokrec opaske, ewentualnie zmien ja na nowa
-
GASNIE silnik sam....?
Skoro to jest taki pstryk i nie dziala to stawiam na jakis przekaznik ktory w pewnym momencie wylacza gdzies doplyw pradu
-
silnik m10..niepali 2i3 gar
Jezeli na dwoch sasiednich cylindrach nie bedziesz mial kompresji to szukaj problemu w uszczelce pod glowica. Bo jak mam byc szczery to nie wiem co maja zawory do braku kompresji na dwoch sasiednich cylindrach.
-
Pompa paliwa i ciśnienie
Cos mi sie wydaje ze te 2 litry/min to troche malo. Z tego co pamietam to 316i ma miec okolo 6l/min
-
Jakie mogą wystapić problemy przy wymianie miski olejowej??
A czy podniesienie silnika o pare cm to taki problem?? Odkrecacie 2 srobki i podnosicie silnik razem ze skrzynia. Tyle ile podejdzie wystarczy aby miska wyszla.
-
jak to działa???
Tak jak napisal Dusk. Opcja szukaj jest czasami przydatna. Jednak jezeli chodzi o zawor zwrotny to nie zawsze on pomaga. Jest pomocny w momencie gdy zawor zwrotny na pompie wstepnej jest nieszczelny i paliwko wraca do zbiornika. Natomiast jezeli on nie pomoze to na allegro jest jakies urzadzenie do TDS`ow (latwo znalezc), dzieki ktorym odpalaja one na cieplym silniku na dotyk. Jest to sprawdzone urzadzenie przez mojego znajomego i jest on bardzo zadowolony.
-
Jazda bez korka oleju
No chyba ze jezdziles po polnych drogach i nalecialo kurzu.
-
Jakie mogą wystapić problemy przy wymianie miski olejowej??
Mecik jakbys nie wiedzial to idzie pod silnikiem belka i byc moze bedzie trzeba odkrecic silnik i go podniesc ze 3-4 cm do gory aby mona bylo wyciagnac miske.
-
Szarpanie silnika TDS
Tak jak napisal Mirek nie ma przeplywki w twoim aucie. Jezeli chodzi o szarpanie to jest to czesto uszkodzenie sterownika. Koszt okolo 1500 - 2500 zl. Jednak jezeli nie chcesz tego naprawiac to sprawe powinno zalatwic niewielkie zwiekszenie dawki paliwa wtryskiwanego. Ale z tym to i tak musisz do pompiarza jechac.
-
Problem z rozruchem!!!!
A moze Ci niegdys strzelil gaz i przeplywomierz zniszczyl??
-
Co kupic?
Moze twojemu mechanikowi pomylilo sie z 1.6/1.8 M40 bo IS z czterocylindrowcow jestr najlepszy
-
Ceny gazu spadają ! :) u mnie już po 1,90zł !
Jak zwykle na wiosne gaz tanieje
-
JUŻ JEST ! Strona o bmw serii '02 właśnie ruszyła.
A jezeli chodzi o uwagi to w zakladce adresy --> tam gdzie sa adresy sklepow sa linki, mozna by bylo zrobic tak aby po najechaniu na nie mozna bylo je uzyc.
-
JUŻ JEST ! Strona o bmw serii '02 właśnie ruszyła.
Piekne autka, piekne zdjecia, sporo informacji dla milosnikow marki. Oby tak dalej. Pozdrawiam
- tuning bmw 1.8i