Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Centrino odpowiedział(a) na CNX temat w E36
    lozysko jakies 100 - 150zl i wymiana kolo 100. Jezeli to trafna diagnoza to bedzie cichutko. Mozesz pojechac do mechanika i powiedziec mu ze wydaje ci sie ze to lozysko ci wyje. Jak mechanik bedzie w porzadku to sprawdzi.
  2. Tez mi sie wydaje ze to problem z elektronika skrzyni a nie z mechanicznym uszkodzeniem.
  3. Centrino odpowiedział(a) na krystian temat w E36
    Filtra nie musisz zmieniac gdyz jest metalowy i mozna go umyc (tak z reszta zaleca ksiazka z BMW). Koniecznie nalezy zdjac miske i dobrze ja wyczyscic - a zwlaszcza magnesy na jej dnie.
  4. Centrino odpowiedział(a) na CNX temat w E36
    Lozysko z prawej strony.
  5. Zalezy rownierz od twojej historii ubezpieczeniowej. Czy miales na poprzednie autko AC i czy korzystales z niego i jak czesto
  6. Trzeba zglosic. Jedyne co to nie musisz jechac do diagnosty aby stwierdzil wymiane silnika.
  7. Centrino odpowiedział(a) na karol temat w E36
    Ogrzewanie nic do tego nie ma. Jedyne co to elektrozawory sie zepsuly i sa caly czas otwarte albo cos zle z elektryka podlaczyliscie i przez to gasnie silnik i nie dziala ogrzewanie.
  8. Centrino odpowiedział(a) na karol temat w E36
    A mase do silnika przyczepiles porzadnie?? Kiedy gasnie (jak dlugo chodzi)?? Czy gasnie nagle, czy zaczyna go telepac, dusic??
  9. Centrino odpowiedział(a) na Łukasz temat w E36
    Przy odrobinie szczescia uda ci sie go wyciagnac. Jednak zastanow sie czy nie lepiej kupic nowy.
  10. Centrino odpowiedział(a) na stefan temat w E32
    Na poczatek sciagnij kierownice.
  11. Centrino odpowiedział(a) na LIS temat w E36
    Dokrec opaske, ewentualnie zmien ja na nowa
  12. Centrino odpowiedział(a) na karol temat w E36
    Skoro to jest taki pstryk i nie dziala to stawiam na jakis przekaznik ktory w pewnym momencie wylacza gdzies doplyw pradu
  13. Centrino odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    Jezeli na dwoch sasiednich cylindrach nie bedziesz mial kompresji to szukaj problemu w uszczelce pod glowica. Bo jak mam byc szczery to nie wiem co maja zawory do braku kompresji na dwoch sasiednich cylindrach.
  14. Centrino odpowiedział(a) na maciekszz temat w E36
    Cos mi sie wydaje ze te 2 litry/min to troche malo. Z tego co pamietam to 316i ma miec okolo 6l/min
  15. A czy podniesienie silnika o pare cm to taki problem?? Odkrecacie 2 srobki i podnosicie silnik razem ze skrzynia. Tyle ile podejdzie wystarczy aby miska wyszla.
  16. Centrino odpowiedział(a) na Tolo123 temat w E34
    Tak jak napisal Dusk. Opcja szukaj jest czasami przydatna. Jednak jezeli chodzi o zawor zwrotny to nie zawsze on pomaga. Jest pomocny w momencie gdy zawor zwrotny na pompie wstepnej jest nieszczelny i paliwko wraca do zbiornika. Natomiast jezeli on nie pomoze to na allegro jest jakies urzadzenie do TDS`ow (latwo znalezc), dzieki ktorym odpalaja one na cieplym silniku na dotyk. Jest to sprawdzone urzadzenie przez mojego znajomego i jest on bardzo zadowolony.
  17. Centrino odpowiedział(a) na Melonik temat w E39
    No chyba ze jezdziles po polnych drogach i nalecialo kurzu.
  18. Mecik jakbys nie wiedzial to idzie pod silnikiem belka i byc moze bedzie trzeba odkrecic silnik i go podniesc ze 3-4 cm do gory aby mona bylo wyciagnac miske.
  19. Centrino odpowiedział(a) na Cizes temat w E36
    Tak jak napisal Mirek nie ma przeplywki w twoim aucie. Jezeli chodzi o szarpanie to jest to czesto uszkodzenie sterownika. Koszt okolo 1500 - 2500 zl. Jednak jezeli nie chcesz tego naprawiac to sprawe powinno zalatwic niewielkie zwiekszenie dawki paliwa wtryskiwanego. Ale z tym to i tak musisz do pompiarza jechac.
  20. Centrino odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    A moze Ci niegdys strzelil gaz i przeplywomierz zniszczyl??
  21. Moze twojemu mechanikowi pomylilo sie z 1.6/1.8 M40 bo IS z czterocylindrowcow jestr najlepszy
  22. Jak zwykle na wiosne gaz tanieje
  23. A jezeli chodzi o uwagi to w zakladce adresy --> tam gdzie sa adresy sklepow sa linki, mozna by bylo zrobic tak aby po najechaniu na nie mozna bylo je uzyc.
  24. Piekne autka, piekne zdjecia, sporo informacji dla milosnikow marki. Oby tak dalej. Pozdrawiam
  25. Centrino odpowiedział(a) na fokus temat w E36
    Wymiana 318 na 325

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.