Treść opublikowana przez godzill
-
twarde węże od chłodnicy
wyglada na zapowietrzony odpowietrz go porządnie ze 2 razy najlepiej nie trzeba naciskac wezy ani innych dupereli i nie z odkreconym korkiem od zbiorniczka
-
Stukanie podczas jazdy w E39
od początku jaka srzynia manual automat czym przywaliłes? spodem to za malo zerknij pod samochod i zobacz gdzie jest otarcie a moze wylał sie olej ze skrzyni a moze skrzywiłes sanki a moze wybily sie poduszki a moze co innego tak to nic nie wymyslimy
-
twarde węże od chłodnicy
który odpowietrznik ? :search: poszukaj jak sie odpowietrza cos mi sie wydaje ze sam sobie zapowietrzyles samochod
-
twarde węże od chłodnicy
z jakiego powodu odpowietrzałes i jak ? jest strumyk przelewowy? weze mają byc twarde to układ zamkniety
-
System-Asc
w nowych troche wyprowadza jezeli jest asc+t wyłancza sie przycisnieciem guzika na 5s
-
e39 523i benzyna+lpg 1997 automat Problem z odpaleniem
nie ma co odczuwac R6 i wyzej powinno jezdzic na 98 jak wracalem z kołobrzegu to spalanie mi wyszlo 9L na 98 z predkoscią 130-140 wiecej oktanów lepszy rozruch mniejsze spalanie
-
Opony wielosezonowe
tez przerabialem wielosezonowe sa hu.....owe w zime i w lato :cool2:
-
e39 523i benzyna+lpg 1997 automat Problem z odpaleniem
albo wyjezdzij ten syf do konca i zatankuj 98
-
Uszczelka pod kolektor ssacy e39
jak nie sciagales kolektora to raczej to nie uszczelka
-
BMW 520i m52 nierówna praca - pomoc w odczytaniu błędów
2 sondy i albo cewki albo czujnik wału wałka rozrzadu
-
Naprawa 523I CAŁY PRZÓD Pomóżcie !
nie w tym rzecz koszt naprawy po rozbiciu samochodu jest mały okolo 5tys jak pisalem a reszta to bierzace naprawy uzywanych czesci zawieszenia sie nie montuje ani hamulcowych jak dla mnie to jak bys mial troche lepsze wyposazenie to bym naprawiał wydasz duzo i bedzie wszystko ładne sprawne odmalowane
-
Przekladka e39 czy warto
sam robilem tez przekładke dla siebie i powiem ze czasami cos padnie to trzeba rozebrac pol samochodu bo niewiadomo co sie stało moze kabelek sie rozlutował a moze jakis komputerek padł wiem tez ze wiekszosc elektryków lub elektromechaników sie nie podejmie naprawy samochodu po przeróbce wiec problem z serwisem mechanicznie nie ma problemu pokaze wam temat z którym sie meczyłem przyczyną okazała sie drobnostka a samochod prawie do zera rozebralem viewtopic.php?f=72&t=153023 od 10tego postu bodajrze jest moj problem
-
Pali mi sie DSC ABS i Reczny. Znany temat!!!
poszukaj tego uzytkownika co naprawia sterowniki taniej wyjdzie znalazłem takiego typa MULTI-TRONIC Lech Wrotniak ul Ptasia 34/24 65-525 Zielona Góra, tel. 792 929 291 Ta osoba jest też na allegro i inne oferty http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=abs+naprawa
-
Uszczelka pod kolektor ssacy e39
sama wymiana nie ma skutków ubocznych uszczelki nie ma bo nikt jej nie wymienia wiec nie robia zamienników bo nie zejdą dlaczego chcesz wymienic?
-
Naprawa 523I CAŁY PRZÓD Pomóżcie !
maska 1200zł błotniki 2x 250 klimy nie bylo chlodnice obie 200zł nowy płyn 90zł lampy 400zł zderzak 300 amortyzatory strefy zgniotu 200zł same strefy zgniotu pewnie sie splaszczyly trza wspawac nowe 2 x 150zł pas przedni 150 nadkola wloty powietrza plastiki 300zł + robocizna ,malowanie ja bym policzył to tak 1600 malowanie wymiany z 500zł suma okolo 5,8tys czesci uzywane do tego koszt zawieszenia 3500tys z robocizna hamulce 1000zł komplet 10 300 zł samochod jest wart okolo 12-13tys sam musisz podjac decyzje robic ten i bedzie spoko czy sprzedac tego za 2tys i kupic nowego za 13tys i dokladac w nowe naprawy
-
Przekladka e39 czy warto
jaki sens inwestowac w auto za 5tys zł przekładka ponad 3tys z czesciami z rozbitków u ryśka w garazu do tego ewentualne naprawy czesto silniki są przegrzane jezdza na połsyntetyku i na wodzie samochod 10letni to jest tam złom słuzy do przewozenia cementu naprawy zaniedbane zawieszenie 90% naprawa 3tys silnik 2,5tys zł naprawy poszczegolnych elementówpowiedzmy z 2tys suma 5+3+3+2,5+2 =15tys za anglika ktorego pozniej moze sprzedasz za 60%ceny rynkowej no i tak jak mowie nie bedziesz pewny samochodu logiczne przekładki sie zaczynają od 5-6tys zł nowe wizaki kabli nowa przekładnia sprawdzony elektryk panele listwy deska ...... +problemy z rejestracją bo : 1.wszyszstkie elementy maja byc nowe poduszki powietrzne lampy itd i tu zaczynaja sie schody bo bmw tanie nie jest zreszta w polsce sie wszystko da a temat wiele razy wałkowany
-
Pali mi sie DSC ABS i Reczny. Znany temat!!!
w zaleznosci od licznika kontrolka od recznego moze oznaczac bład hamulców na kompie powinno wyjsc np ubytek płynu hamulcowego albo zalane kabelki przy korku od zbironiczka
-
Przekladka e39 czy warto
nie oplaca sie dobra przeróbka duzo cie wyniesie a z tanią nigdy nie bedziesz pewien auta pozatym angliki sa mocno zaniedbane
-
zimówki 225 można zastąpic 235??
wyglada na to ze na 8J mozna załozyc 225 nizej nie zalecane
-
wyczerpane sposoby kasowania inspekcji
moze bezpiecnzik mus sie spalił od gniazda diagnostycznego
-
szalejący abs pomocy
zalezy z ktorej strony patrzysz na auto jak od tyłu to prawy
-
Włączanie\wyłączanie zaworków klimatyzacji
to tak chyba powinno byc zaworki od ogrzewania w zaleznosci od potrzeby sie zamykaja i otwieraja
-
szalejący abs pomocy
jak by to był prawy tył to by ci licznik nie działał jak nie ma innych błedów to sterownik padł ktos tu z forum lutuje takie wynalazki poszukaj
-
[E39] 528i - Lekkie falowanie obrotów na luzie
pojezdzij moze komp sie jeszcze po wymianie niedoregulował zregoly na adaptacje potrzeba zrobic ze 100km na benzynie
-
[E39] 528i - Lekkie falowanie obrotów na luzie
silnik raczej nie ale adaptacje mogly sie pomieszac po zmienie silnika , jezdziles na gazie moze juz pompka bezyny nie wyrabia albo filtry pozapychane kolektor ssący masz nowy czy masz stary przewiercony pod gaz?