Treść opublikowana przez godzill
-
ubywa plyn z chłodnicy
biały dym moze byc z róznych przyczyn uszeczlka pod głowicą plyn sie przepala w cylindrach jazda na niedogrzanym silniku ,zbiera sie woda w tłumiku i pozniej paruje jazda na gazie to prawie norma w tych temp najlepiej pojechac sobie w jakas trase 30km w miare szybko zeby sie wszystko wypaliło z tłumików i odrazu sprawdzac czy kopci
-
Komputer pokładowy V z pilotem
nie masz pilota w kluczyku?
-
Mały Tuning E39
mozna do obudowy filtra powietrza zalozyc gwizdek blow off pewnie da sie zalozyc do wezy wspomgajacych serwo
-
e39 stacyjka
stacyjki nie wyciagniesz co najwzyzej kostke albo wkładke cała stacyjka jest scalona z kolumną
-
Niewłaściwa zmiana biegów
poduszki pod skrzynią sobie sprawdz
-
BMW E39 528i wiatrak klimatyzacji wariuje
od tego jest własnie czujnik na chlodnicy ale pomimo błednych wskazan czujnika na zimnym silniku nie powinien sie właczyc dalej stawiam na panel pomiedzy panelem a wiatrakiem jest jeszcze przekaznik pod maską i bezpiecznik :idea: wiem jak sprawdzic w schowku jest bezpiecznik od klimatronika wyjmij go i zobacz czy sie właczy z tego co pamietam to cały panel traci zasilanie chyba bezpiecznik nr 20 http://img695.imageshack.us/img695/953/bezpiecznikim.jpg
-
silnik dmuchawy nie pracuje.. :(
rurki to szczegół jak jest zdjeta deska niestety konsola srodkowa tez wchodzi w gre moja rada oddaj komus kto sie zajmuje bmw inaczej ci połamie wszystko i zrobi dziadostwo w kablach taka operacja niestety nie bedzie tania
-
BMW E39 528i wiatrak klimatyzacji wariuje
Spróboj podmienic panel Klimatronica od kogos jezeli to nie on to zostaje tylko Jez
-
E 39 528 Blokada gazu
jaki masz silnik M52? jaką skrzynie ?
-
silnik dmuchawy nie pracuje.. :(
nie bede cie straszył ale trzeba całą deche sciagnąc i rurki trzymające deske
-
Piszczenie w silniku
moze w sprzegło kompresora cos wleciało sproboj czyms tam popsikac
-
BMW E39 528i wiatrak klimatyzacji wariuje
a na zimnym silniku tez tak jest?? są 2 opcje jeż ,panel klimatronika czujnik temperatury w górnym rogu chlodnicy
-
E 39 528 Blokada gazu
bardzo dokładne spostrzezenia 1obr na min zauwazyles ciekawe jak swoją drogą potencjometr przepustnicy moze ci juz szwankowac i komputer nie dostaje informacji ze przepustnica sie zamkneła albo sie nie zamyka z powodu brudu
-
Nie podpięty kabelek nie wiem od czego ?
ten jest chyba podłaczony do listwy pod osłoną
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
od klocków są 2 jeden przednie kolo od kierowcy i przekątna tylne kolo od pasazera do klocków jest inna kontrolka żółta
-
BMW e39 koło dwumasowe czy zamachowe
dwumasowe
-
520I Raz chodzi raz nie !! pomocy
przydaje sie jeszcze nie raz pojedziesz na diagnostyke :8)
-
[E39] 540i Gasnący rozgrzany silnik
a silniczek krokowy działa poprawnie? przeczysciles go? jak gasnie tylko na luzie to tam bym szukał z czujnikiem wału by sie zgadzało błąd by wyskoczył wałka rozrządu mało prawdopodobne
-
Problem Radio E39
antena to tylnia szyba moze szumiec w połaczeniu z ogrzewaniem tylniej szyby wzmacniacze są w słupkach kolo szyby po jednej i drugiej stronie
-
dziwne drżenie bmw przy 2 tyś obrotów z góry dzieki za pomoc
zapraszam na warsztat znajde w 10minut :8)
-
BBMW e39 /Chodzi na gazie, a na benzynie nie chc
moze za niskie cisnienie daje pompa odpala ale jezdzi cienko filtrpaliwa i pompa do sprawdzenia
-
[E39] 523i Układ chłodzenia/Pompa wody
zalezy od firmy termostatu lub bład czujnika temp
-
DRGANIA KIEROWNICY PODCZAS HAMOWANIA
zalezy kto robi jak profesjonalista to masz szanse 50% ze nie trzebabedzie jak sam to 90%ze geometria sie przestawi to tez zalezy od wachacza jak bedzie tulejka w nim przestawiona o 0,1mm to geometrie masz murowaną
-
[E39] 523i Układ chłodzenia/Pompa wody
dobrze jest tak ma byc
-
520I Raz chodzi raz nie !! pomocy
moze pamietasz jak to sie nazywało dokładnie moze byc w wersji angielskiej i jakis nr samochod ci gasnie tylko na biegu jałowym czy tez podczas jazdy na rozgrzanym silniku czy na zimnym ? 1 podejrzenia cewka 2 czujnik połozenia wału przydalby sie ten bład a dokładnie kod usterki