Skocz do zawartości

godzill

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez godzill

  1. sprawdz sobie pod prawym filtrem (od pasazera) czy nie ma wody w plastikowym pudle i na zew z tamtąd do kabiny idzie duza wiazka kabli jest zabezpieczona gumą ale wiesz jak to bywa
  2. przekaznik pompy sprawdz mozna zamienic z innym w bagazniku chyba srodkowy przekaznik dolej paliwa z banki jak sie nie pojawi paliwo w listwie to sprawdz filtr mozesz podłaczyc na szybko wezyki bez filtra
  3. W Vinie nie mam opcji servotronica czujników na przekładni nie mam cos mi to smierdzi zapowietrzeniem
  4. Witam dzisiaj sie przejechalem troche szybciej od pewnego czasu i przestało działąc wspomaganie zajechalem do domu sprawdzam pasek ok napinacze ok olej do wspomagania jest jak dodalem troche obrotów tak ze 3000rpm działa normalnie na biegu jałowym brak i teraz ciekawostka wku...wilem sie gaz do odciecia i przekrecilem kierwonica na maxa w lewo i w prawo tak jak przy odpowietrzaniu i teraz wspomaganie dziala normalnie za pare dni mam wyjazd jutro sprawdze wycieki jakies pomysły :mad2: aha olej atf 2 wymieniony w listopadzie
  5. godzill odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    w bmw nie wystarczy skrecic kabelki przerabialem to na e39 i e36 ja nigdy nie wymieniam klocków jak sie zapali kontrolka tylko wczesniej dlatego moge sobie przekladac czujniki
  6. godzill odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    niezupełnie tak działa czujnik przywiera do metalowej czesci klocka jak skonczy sie powierzchnia scierna metal sciera tarcze i wtedy sie włancza obwód
  7. godzill odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    mozna ale nie trzeba moze to byl taki co urwał czujnik i musiał cos powiedziec :duh:
  8. godzill odpowiedział(a) na Fankis temat w E39
    jak swieca wszystkie to bedzie ok zółte sie swiecą chyba ostatnie 2 wrazie czego jak skasujesz kabelkiem to sie dowiesz jak powinno byc w carsofcie w ostatnim słupku mozesz sprawdzic kiedy bedzie nastepna inspekcja
  9. godzill odpowiedział(a) na Fankis temat w E39
    skasuj recznie kabelkiem
  10. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    ten 3 na zdjeciu wyglada jak kat z 523 zastanowilbym sie nad zywotnoscią tłumika szczególnie za tą cene masz gaz +duzy silnik (w prownaniu do 4cylindrowców) zeby sie nie przepalil po paru tysiacach km ale z drugiej strony to tylko 100zł wiec moze warto zaryzykowac
  11. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    w katalizatorze sie wszystko dopala wieksze obroty wieksze cisnienie ,syf sie dopala i wypycha niedogrzany kat male obroty krótkie trasy i syf sie zbiera polecałbym zamiast kata strumiennice http://allegro.pl/strumiennica-zamiast-katalizatora-uniwersalna-037-i1740769958.html sam chcialem sobie taka kiedys zalozyc ale nie padły mi nigdy katalizatory
  12. manetke rozbierz moze smar kapnął na układ w manetce i łączy styki
  13. godzill odpowiedział(a) na daski1978 temat w E39
    eno tylko nie grubasów ja waze 140kilo jechalem w max 6 osob w sedamie kazdy powyzej 100kilo dał rade tylko nie mam nivo
  14. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    jak masz padajace sądy to nie jak padniete to tak mało kiedy sie zapychaja katalizatory w benzynie szczegolnie jak samochod jezdzi w pełnym zakresie obrotów u mojej matki w samochodzie bywa zapchany bo ona nei przekracza 90km/h i 3500rpm to pozniej z miesiac musze nim jezdzic ja i wszystko wraca do normy
  15. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    z regóły z powodu niesprawnosci w czujnikach ja miałem zepsute 2 sondy i czunik polozenia wałka rzorządu
  16. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    tryb awaryjny nie jest zbyt wydajny ale mozna na nim jechac bez duzych problemów ja nie moglem przekroczyc 200 km/h na awaryjnym ale jechał :8)
  17. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    jak to faktycznie przeplywomierz to podczas objawów mulenia wez go odepnij powinien sie odmulic ale spalanie bedzie wieksze pojedziesz na mapie awaryjnej
  18. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    spokojnie co najwyzej ci sie spalanie zmieni
  19. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    wału ale mialbys problem z odpalaniem z tą instrukcją to wyglada na jakies 3 godziny roboty ]aktualnie mam rozebrany silnik z podwojnym vanosem mogłbym tam pogrzebac bo i tak idzie na złom nie mam tylko jednego klucza
  20. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    niewiem nigdy nie robilem pozatym chyba nie mam sprzetu do tego niestety nie podejme sie
  21. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    nie wykryje niestety sondy przepływomierz sprawdz moze podgrzewanie sond padło
  22. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    to wskazuje na czujnikj polozenia wałka rozrządu i sondy lambda ale to juz u ciebie przerabialismy i mowiles ze masz nowy to tez moze wskazywac nieszeczlnosc uszczelek Vanosa to wszystko sie dzieje na rozgrzanym silniku
  23. godzill odpowiedział(a) na LeXuS temat w E39
    wszystko mozna zalezy ile masz kasy zmiana pokrywy 100zł zmiana rozrządu 900zł zmiana glowicy 400zł zmiana czujników 600zł programowanie komputera 2000zł itd ..... ogolnie 520 z 2 vanosami tez ma 150koni
  24. tam sie demontuje tylko obudoew filtra i przepływomierz jak chcesz cos sobie czyscic to tylko srodkami do tego przeznaczonymi my w aso uzywamy takiego http://allegro.pl/wurth-zmywacz-do-gaznikow-i-przepustnic-500-ml-i1739549427.html
  25. tam dopisalem do poprzedniego posta wyzej .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.