Skocz do zawartości

godzill

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez godzill

  1. według instrukcji "dozywotnio nie wymieniac" ja wymienilem u siebie przy 220tys specyfikacjie oleju masz na naklejce z boku skrzyni ja usiebie zalałem dextrol 3 valvoline nie patrzac na naklejke ale lepiej zalac taki jaki powinien byc wchodzi okolo 1,1L a jeszcze jedno jak bedziesz wymienial sam to lepiej zebys nie był wymiotny bo ten olej w skrzyni smierdzi starymi zbukami :8)
  2. 16 ja uzywam nasadki do swiec 16 i grzechotki idealnie sie wpasowuje miedzy smigła wiatraka
  3. to wskazuje na pompe wspomagania ale wymiana paska i napinacza to 10minut roboty sciagasz sobie całą puszke z filtrem powietrza bodajze jest na jednej srubie i opasce masz calkowity dostep do alternatora obok jest napinacz . z napinacza srubokretem albo pazurami sciagasz plastikowy dekielek ,pozniej wkladasz klucz nasadowy i luzujesz napinacz sciagasz pasek wykrecasz napinacz tą samą srubą pod dekielkiem zmiana i wszystko rolka napinacza 60zł pasek niewiem a własnie zeby sciagnac głowny pasek musisz tez sciagnac pasek od klimy najlepiej z pod samochodu dekielek jeden napinacz
  4. godzill odpowiedział(a) na SOPELEK7 temat w E39
    nie to jest elemenent ASC
  5. godzill odpowiedział(a) na hajpa temat w E39
    jak dobrze pameitam wysuwa sie szuflatke i sciaga do góry
  6. u mnie ostnio mialem 1 kwadracik zielony i 16tys zrobione teraz mam 16 tys zrobione i olej jeszcze nie stracil swojego koloru
  7. godzill odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    viewtopic.php?f=72&t=139676&p=981446&hilit=wymiana+b%C5%82otnika#p981446 :search:
  8. godzill odpowiedział(a) na salo211 temat w E39
    sondy lambda zle podlaczone albo zepsute
  9. poruszaj sobie wałem góra dół jak tam bedzie mial luz to podpora albo łaczniki wału gumowe
  10. godzill odpowiedział(a) na legrooch temat w E39
    zobacz czy masz sondy za katalizatorem jak masz to nic ci z tego nie wyjdzie sprawdzilem raczej nie masz wiec kombinajca dowolna tak jak U nas ambience
  11. godzill odpowiedział(a) na Fankis temat w E39
    ten guzik na climatronicu to nawiew na przednia szybe a do tylnej jest podgrzewanie
  12. godzill odpowiedział(a) na xyzxyzxyz temat w E39
    nie na maske jest wiekszy np http://allegro.pl/emblemat-bmw-znaczek-3-5-7-e30-e34-e36-e38-e39-e46-i1748060462.html
  13. godzill odpowiedział(a) na taiger temat w E39
    jest jest ubezpieczalem juz angliki bez problemu idzie a potem policja nie ma sie do czego doczepic bo przeglad jest angielski i oc jest polskie wiec mogą ci naskoczyc wozisz ze sobą umowe kupna sprzedazy zeby sie nie czepiali ze samochod kradziony
  14. godzill odpowiedział(a) na szark_93 temat w E39
    pierwsze słysze ze sie odpwietrza na odpalonym silniku :shock:
  15. godzill odpowiedział(a) na taiger temat w E39
    pzu ubezpiecza normalnie angliki wystarczy umowa kupna sprzedazy tylko badanie techniczne musi byc angielskie lub polskie i masz wszystko legalnie
  16. w dezlu sa 2 pompki paliwa ta w baku jest mało wazna
  17. moze manetka sie sypie?
  18. u mnie nie jest zasłoniety jest przerwa w zaślepce w zderzaku i tam jest wlot do "trąbki " http://img10.allegroimg.pl/photos/400x300/17/40/71/20/1740712035 widac to przerwe kolo halogena jest łaczone z reszta za pomocą takiego gadzetu http://img691.imageshack.us/img691/3802/wlots.jpg
  19. godzill odpowiedział(a) na dudus_ns temat w E39
    w polsce kumpel mial taka sama sytuacje i mu zwykły gosciu z dorabiania kluczy otworzyl skasował 150zł
  20. godzill odpowiedział(a) na dudus_ns temat w E39
    tylko niektore wersje maja skladane siedzenia W holenrzy gadaja dobrze po angielsku
  21. godzill odpowiedział(a) na dudus_ns temat w E39
    nic tylko wezwac kogos od kluczy i otwierac zamek w drzwiach albo w bagazniku zeby centralny sie otworzył nie proboj wybijac szyby do bagaznika i tak sie nie dostaniesz
  22. godzill odpowiedział(a) na szark_93 temat w E39
    caly
  23. do doprowadzania
  24. godzill odpowiedział(a) na BMW e39 temat w E39
    sa chyba 3 predkosci jak to sie włancza 70-80 130 i 200 niepamietam dokladnie ale chyba tak to bylo
  25. godzill odpowiedział(a) na BMW e39 temat w E39
    to jest chyba czulosc gałki do podkrecania glosnosci albo opcja do podgłasnia automatycznego wraz ze wzrostem predkosci

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.