Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Ten kawałek co przykrywa Ci ta śrubę jest elastyczny i go nie połamiesz
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Podejżewam ze chodzi o to zeby wszystko ustawić w osi bo inaczej nie wsadzi skrzyni w sprzegło tzn tego wałka który z niej wychodzi
  3. ziomekthx opublikował(a) temat w E46
    Witam. Chciałbym zasięgnąć fachowej pomocy tutaj na forum. Zauważyłem że czasem silnik nierówno pracuje , lekko trzesie autem a podczas jazdy gdy znacznie mocnej wciskam pedał gazy tak jakby szarpało , odcinało . Zrobiłem kilka screenów podczas jazdy gdy znacznie przyśpieszałem. Oto i one: http://i58.tinypic.com/pt0na.jpg http://i61.tinypic.com/kb9g0i.jpg http://i58.tinypic.com/124wwhw.jpg http://i57.tinypic.com/jrtuad.jpg Czy ktoś coś wie gdzie szukać przyczyny co posprawdzać?
  4. Z boku
  5. a jest wpięta wtyczka? przewód cały ?
  6. Galeria odnowiona. Można oglądać :)
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na adam2611 temat w E46
    Jeśl przycinają Ci się te łopatki co widac na filmiku nic nie pomoże wymiana samej gruszki.
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na marcin5001 temat w E46
    Na moje oko jest żle założona . Dół powinien siedziec w tym rowku co widac na drógim zdjęciu , ale niech ktos jeszcze to potwierdzi
  9. 3 bary znacznie za mało powinna dawać 5 barów
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na barca1212 temat w E46
    Jeśli to taśma można ja skalibrować. Czesto ten bład wyskakuje gdy robi się cos z zawieszeniem a nie ustawi się zbieżności
  11. sprężyny masz całe ?
  12. Jest o 10 mm dłuższy. Napinacz powinien zniwelować ta różnice powinno byc ok. Jak dobrze pamietam u sebie w 330d tez mam o 10 mm dłuższy bądź krótszy i jest wszystko ok
  13. Więc masz za mało. Dolej a ustanie. Pompa zasysa powietrze i tak sie dzieje. Jeśli otworzysz korek pewnie masz spieniony płyn od wspomagania. Oczywiście po tym jak kercisz kierownicą
  14. Własnie miedzy tymi kreskami jest stan
  15. A płyn w zbiorniku wspomagania masz w normie? Jedyne co mi przychodzi do głowy to ze mozesz go mieć mniej niz stan. Oczywiście przyczyn moze byc wiecej
  16. Kolego nie mrugają Ci awaryjne przy zamykaniu bo komputer widzi ze masz otwarty bagażnik.
  17. Czujniki masz w prawym tylnym kole i lewym przednim. sprawdz je. Co do aku to raczej nie bo komp w perwszej kolejnosc przy słabym akumulatorze rozłącza ABS DSC
  18. Przetarty , urwany kabelek z czujnika klocków ?
  19. Witam. Możecie powiedziec gdzie w Inpie szukac tych grzanych siedzen? Mam to samo i chciałbym sprawdzić błąd.
  20. Miałem podobny problem z tym ze podczas jazdy było wszystko ok az do chwili gdy zatrzymałem pojazd. Wtedy zapalała mi sie kontrolka DSC okazało se ze był przetarty kabel. Podpinasz auto gdy świecą Ci te kontrolki ? W jakim stanie masz akumulator bo moze być juz słaby komp odcina prąd by auto mogło odpalić i jechać
  21. Dziękuję za pomoc :cool2:
  22. Witam. Chciałbym wymienić uszczelniacz nr 14 z tego rysunku https://www.bmwautoparts.net/image.php/379885/1 i mam pytanie bo widze ze jest tam jeszcze zabezpieczenie nr 15. Czy one jest zakładane od wewnątrz dyfra co by sie wiązało z sciągnięciem dekla dyfra czy służy ono jako dystans zeby flansza nie weszła głębiej w dyfer?,
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na artur1996 temat w E46
    Mam DSC po przytrzymaniu 5s przycisku nic nie daje. Musze przytrzymać go 20s i wtedy DSC wył jest całkowce , dodam ze zadna inna kontrolka nie nie zapala prócz DSC. Zeby ja zgasic musze wył samochód. Moje auto tez jest z 2000r
  24. jest wyraznie napisane ze swieca na pierwszym cylindrze. Gdyba był to sterownik byłby inny błąd "13573 glow device"
  25. Znajduje sie on pod maska samochodu przy podszybiu w tej czarnej skrzynce i dochodzi do niego gruby czerwony przewód https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/61_3429/FS10168/0/0/0/0/0

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.