Treść opublikowana przez ziomekthx
-
montaż nakładek na pedały e46, co i jak?
A to az tak podobają Ci sie te gumy na pedałach ?
-
Jak rozpoznać które łożysko wyje
I przeglądy na lewo a trasy co robią to do sklepu i z powrotem w żeby w razie czego mozna było przyciągnąć pod dom
-
Piszczy pasek czy coś innego? 320d
Coś musi niszczyć te paski. Albo koło pasowe albo łożyska na alternatorze masz juz zajechane i koło od alternatora sie swobodnie nie kręci.
-
E46 [320i 98'] Ślizganie zima
Obstawiałbym opony. MIałem podobnie kupiłem nówki opony 2 szt założyłem na tył i autem nie dało sie jezdzić normalnie na starych jak jezdziłem po 180 i nic a na tych nowych z tyłu 120 i powiem szczerze wiecej nie jechałem bo sie bałem. Auto pływało po całej drodze , strach było zmieniać pas ruchu , chyba na letnich jeździłoby sie lepiej zimą. Wrzuciłem je na przód i jest dużo lepiej znacznie lepiej.
-
E46 330d Lokalizacja termostatu EGR
Dzieki za wyjaśnienie
-
E46 330d Lokalizacja termostatu EGR
ok dzieki za odpowiedz wiec do wymiany mam główny po raz 2 wczesniej wymienialem jakies 4 lata temu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz dlaczego po wpisaniu VIN jest on u mnie widoczny https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/11_2842/FS10168/0/0/0/0/0
-
E46 330d Lokalizacja termostatu EGR
tzn w tym miejscu co pisałem tak ? Przy viskozie ? tak jak tu na tym zdjeciu ? http://i668.photobucket.com/albums/vv45/320dslowtech/dsegrth.png
-
E46 330d Lokalizacja termostatu EGR
Chciałbym się zapytać , upewnić właśnie o ten termostat. Czy on w 330d 184 KM wystepuje z przodu silnika na tej metalowej rurze czy w jakimś innym miejscu?
-
Drazki kierownicze do E46 323i
Że tak powiem duzo zależy od wielkości kół. Jeśli jezdzisz na 18 lub wiekszych kup dobrej firmy jeśli . Jeśli mas z16 i wysoki prolił mozna kupić cos tańszego i szybko też sie nie wybiją
- 18 felgi
-
[318td compact] lusterko zewn. lewe
Sprawdz nr swojego i bedziesz wiedział czy angol
-
Światła kierunkowskazów palą się razem z dziennymi
A sprawdzałeś żarówki od świateł postojowych? bo tez mi sie wydaje ze bedą przepalone
-
[E46] 330d Światła xenonowe
Z czasem właśnie na tym palniku tak się robi i nic z tym nie zrobisz
-
e46 2.0 D Ciezko odpala na cieplym silniku
Zadałem takie pytania bo zrozumiałem Twoja odpowiedz tak jakby to było normą ze czujnik nie działa gdy silnik sie rozgrzeje. Nie zrozumieliśmy sie :cool2:
-
e46 palące sie 3 kontrolki hamulec trakcja i akumulator
Zanim kupsz nowy sprawdz jak wygląda stary czujnik tzn w jakim jest stanie . U mnie był lekko przetarty kabel i też miałem z tym problem. Zaizolowałem i jeżdżę już tak 4 lata i jest spokój.
-
320d M47 136KM Schemat instalacji świec żarowych
dzieki za info
-
e46 palące sie 3 kontrolki hamulec trakcja i akumulator
Czujnik ABS w lewym tylnym kole
-
320d M47 136KM Schemat instalacji świec żarowych
A powiedzcie mi jak siest w 330 d przed liftem jakie jest napiecie na świece 12 czy 5 V ?
-
[E46] 330d Światła xenonowe
Na allegro widziałem metalowe. Moim zdaniem z racji tego ze nie wiem ile wytrzymuja ZKW lepiej wsadzić metalowe. Ja sam do siebie kupie regenerowane ALL jeśli okarze sie ze mam wypalone. Puki co nie zabieram sie za to auto bedzie stało prawie miesiąc wiec po powrocie ogarne temat, rozkrece lampe i zobacze w akim stanie sa odbłyśniki
-
brak ogrzewania powyzej 120 km/h e 46 330d
A 330d wychodziły z żaluzjami ? U mnie nie ma wcale i problemu takiego nie posiadam
-
e46 2.0 D Ciezko odpala na cieplym silniku
Wiec powiec mi dlaczegu u mnie po wymianie tego czujnika auto odpalało jak nowe z salonu ? Odepnij sobie ten czujnik jak bedziesz miał zimny silnik i auta nie odpalisz
-
e46 2.0 D Ciezko odpala na cieplym silniku
MIałem u siebie to samo z tym ze jak był rozgrzany silnik to auto nie odpalało kupiłem nowy czujnik wałka rozrządu i pomogło Dodam tylko ze przez moje niedowidzenie nowy założyłem z dwoma oringami i było bez zmian wiec szukałem dalej az na forum doradzono mi sprawdzenie tego nowego czujnika. Powiedziano mi zebym wrzycił go do gorącej wody gdy auto jest zimne i odpala, gdy wyciągnne go z gorącej widy (wrzątek) i wsadze do auta i nie bedzie odpalać to wiadomo nowy czujnik jest zepsuty. Tak tez chciałem zrobic i gdy go odkreciłem zobaczyłem ze sa na nim dwa oringi a powinien byc jeden. Zdjąłem jeden i wszystko było ok , auto paliło na zimnym jak i na ciepłym. Wcześniej odpinałem czujnik wału korbowego bo myślałem ze to moze byc on ale na kompie po odpięciu bład sie nie pokazywał było to dla mnie dziwne. Dowiedziałem sie ze z tymi czujnikami jest róznie i nie zawsze na kompie pokaze przynajmniej na INPA. DIS jest dokładniejszy wiec spróbuj u kogoś na lepszym kompie
-
e46 2.0 D Ciezko odpala na cieplym silniku
Według mnie czujnik wałka rozrządu
-
318d Kopcenie + brak mocy po czyszczeniu
przepalony elastyczny łącznik na wydechu
-
E46 Probem z datą produkcji wersji "lift"
Lift był w Kwietni jeśli auto masz z września powinno być po lifcie Widze ze chodzi o 330d Wiec silnik powienien być jeszcze przed liftowy dopiero w 2003 było 204 KM