Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. A to az tak podobają Ci sie te gumy na pedałach ?
  2. I przeglądy na lewo a trasy co robią to do sklepu i z powrotem w żeby w razie czego mozna było przyciągnąć pod dom
  3. Coś musi niszczyć te paski. Albo koło pasowe albo łożyska na alternatorze masz juz zajechane i koło od alternatora sie swobodnie nie kręci.
  4. Obstawiałbym opony. MIałem podobnie kupiłem nówki opony 2 szt założyłem na tył i autem nie dało sie jezdzić normalnie na starych jak jezdziłem po 180 i nic a na tych nowych z tyłu 120 i powiem szczerze wiecej nie jechałem bo sie bałem. Auto pływało po całej drodze , strach było zmieniać pas ruchu , chyba na letnich jeździłoby sie lepiej zimą. Wrzuciłem je na przód i jest dużo lepiej znacznie lepiej.
  5. Dzieki za wyjaśnienie
  6. ok dzieki za odpowiedz wiec do wymiany mam główny po raz 2 wczesniej wymienialem jakies 4 lata temu. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz dlaczego po wpisaniu VIN jest on u mnie widoczny https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/11_2842/FS10168/0/0/0/0/0
  7. tzn w tym miejscu co pisałem tak ? Przy viskozie ? tak jak tu na tym zdjeciu ? http://i668.photobucket.com/albums/vv45/320dslowtech/dsegrth.png
  8. Chciałbym się zapytać , upewnić właśnie o ten termostat. Czy on w 330d 184 KM wystepuje z przodu silnika na tej metalowej rurze czy w jakimś innym miejscu?
  9. Że tak powiem duzo zależy od wielkości kół. Jeśli jezdzisz na 18 lub wiekszych kup dobrej firmy jeśli . Jeśli mas z16 i wysoki prolił mozna kupić cos tańszego i szybko też sie nie wybiją
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na adam19834 temat w E46
    W M pakiecie nawet 18x8 i 18x8,5 ET 47
  11. Sprawdz nr swojego i bedziesz wiedział czy angol
  12. A sprawdzałeś żarówki od świateł postojowych? bo tez mi sie wydaje ze bedą przepalone
  13. Z czasem właśnie na tym palniku tak się robi i nic z tym nie zrobisz
  14. Zadałem takie pytania bo zrozumiałem Twoja odpowiedz tak jakby to było normą ze czujnik nie działa gdy silnik sie rozgrzeje. Nie zrozumieliśmy sie :cool2:
  15. Zanim kupsz nowy sprawdz jak wygląda stary czujnik tzn w jakim jest stanie . U mnie był lekko przetarty kabel i też miałem z tym problem. Zaizolowałem i jeżdżę już tak 4 lata i jest spokój.
  16. dzieki za info
  17. Czujnik ABS w lewym tylnym kole
  18. A powiedzcie mi jak siest w 330 d przed liftem jakie jest napiecie na świece 12 czy 5 V ?
  19. Na allegro widziałem metalowe. Moim zdaniem z racji tego ze nie wiem ile wytrzymuja ZKW lepiej wsadzić metalowe. Ja sam do siebie kupie regenerowane ALL jeśli okarze sie ze mam wypalone. Puki co nie zabieram sie za to auto bedzie stało prawie miesiąc wiec po powrocie ogarne temat, rozkrece lampe i zobacze w akim stanie sa odbłyśniki
  20. A 330d wychodziły z żaluzjami ? U mnie nie ma wcale i problemu takiego nie posiadam
  21. Wiec powiec mi dlaczegu u mnie po wymianie tego czujnika auto odpalało jak nowe z salonu ? Odepnij sobie ten czujnik jak bedziesz miał zimny silnik i auta nie odpalisz
  22. MIałem u siebie to samo z tym ze jak był rozgrzany silnik to auto nie odpalało kupiłem nowy czujnik wałka rozrządu i pomogło Dodam tylko ze przez moje niedowidzenie nowy założyłem z dwoma oringami i było bez zmian wiec szukałem dalej az na forum doradzono mi sprawdzenie tego nowego czujnika. Powiedziano mi zebym wrzycił go do gorącej wody gdy auto jest zimne i odpala, gdy wyciągnne go z gorącej widy (wrzątek) i wsadze do auta i nie bedzie odpalać to wiadomo nowy czujnik jest zepsuty. Tak tez chciałem zrobic i gdy go odkreciłem zobaczyłem ze sa na nim dwa oringi a powinien byc jeden. Zdjąłem jeden i wszystko było ok , auto paliło na zimnym jak i na ciepłym. Wcześniej odpinałem czujnik wału korbowego bo myślałem ze to moze byc on ale na kompie po odpięciu bład sie nie pokazywał było to dla mnie dziwne. Dowiedziałem sie ze z tymi czujnikami jest róznie i nie zawsze na kompie pokaze przynajmniej na INPA. DIS jest dokładniejszy wiec spróbuj u kogoś na lepszym kompie
  23. Według mnie czujnik wałka rozrządu
  24. przepalony elastyczny łącznik na wydechu
  25. Lift był w Kwietni jeśli auto masz z września powinno być po lifcie Widze ze chodzi o 330d Wiec silnik powienien być jeszcze przed liftowy dopiero w 2003 było 204 KM

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.