Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Czy lewy fotel może być prawym?
Doświadczenia nie mam bo nie robiłem ale jako sam fotel bez stelaża czy to pasażera czy kierowcy jest taki sam z tym ze pasażer ma jeszcze matę zajęcia fotela. Wiec jeśli chcesz przerzucić to nie bedzie problemu
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Aktualizacja: 1. bronek126 2. Fxtrade 3. kalos 4. zielo 5. spine 6. zenek_koksownik 7. ziomekthx Też byłbym chetny
-
samopoziomowanie
Bedzie trzeba jeszcze to zaprogramować
-
Buczenie z radia po wyłączeniu zapłonu.
Jeśli chodzi o to buczenie z klimatronika to jest to prawidłowy objaw
-
320i- stukot w tylnej czesci
Jak wejdziesz pod auto to zauwazysz pekniecia . patrz na mocowanie sanek do podwozia , okolice sprężyn
-
e46 330i Regulacja wysokości ksenonu
Patrzac na lampę od góry masz tam takie pokrętło jakby "koło zębate" w samym srodku dziurka na klucz imbusowy
-
e46 330i Regulacja wysokości ksenonu
samoczynnie nie przestawi sie na pewno ale może być tak ze któryś z czujników przy wahaczu padł a wtedy Xenon samoczynnie opada by nie oślepiał kierowców z przeciwka.
-
Buczenie z radia po wyłączeniu zapłonu.
Nie wiem jak inni ale ja nic nie słyszałem na tym filmiku. Jesteś pewien ze buczenie dochodzi z radia a nie z klimatronika?
-
E46 320d chip:)
Łącznik jest zaraz za katalizatorem. Jeśli bedzie przepalony trzeba wyciąć i wspawać nowy. Na forum chłopcy pisali ze najlepiej 2 jeden obok drugiego bo ori łaczniki sa bardziej elastyczne niż te które kupisz na rynku. Mi wspawano jeden i nie mam łopotów z wydechem
-
320i- stukot w tylnej czesci
Zgadza się. Problem najczęściej występował w autach z dużymi silnikami. U mnie nawet podczas trzasniecia bagażnikiem pojawiał sie pisk ocierającej sie blachy
-
e46 320d wskazówka zegara temperatury
Skoro wskazówka pracuje w pełnej skali obrotów tzn nie opada do konca a wychyla sie o tyle samo dalej ktos musiał rozbierać zegar a źle go poskładał. Zrób test zegarów i spr czy zapalaja Ci sie wszystie kontrolki bo moze byc tak ze ktos próbował coś ukryć. Znajomy miał to samo ze wskazówką od paliwa co prawda w e36
-
E46 320d chip:)
to ze czujesz zapach spalin moze oznaczać ze masz przepalony łacznik elastyczny. Co do tych 133 Km to czasem nie wgrali Ci programu od 136 konnego silnika ? Z reguły BMW trzyma moc a nawet ma troche wiecej . Sam przed chipem sprawdzałem ile mam KM i pokazało 188 a po chipie 220KM
-
320d popiskiwania/tarcie - docisk/most/...?
Nie wiem dokładnie jaki to jest pisk ale miałem u siebie tez straszne piszczenie gdy osłona termiczna wydechy ocierała sie o wał napędowy
-
330d- Wymiana czujnika zużycia klocków hamulcowych
Czujnik nie sygnalizuje zużycia tarcz. W Twoim przypadku mogło byc tak ze do starych tarcz mógł byc juz kolejny zestaw klocków który sie jeszcze nie zdarzył zużyć natomiast tarcze były na wykonczeniu dlatego nie było sygnału zużycia klocków. Zauważ ze jak kupujesz nowe klocki i nowy czujnik i wepniesz go w klocek to nie dochodzi on do tarczy
-
Brak ASC i ABS brak błędu
ASC i ABS jest na tym samym czujniku wiec jedno nie działa to i drugie
-
Wężyki podciśnienia od elektrozaworu EGR i trójnika
Kolegoa jak to nie masz elektrozaworu od turbo skoro go tu widać http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=11_3331&hg=11&fg=45 Z reszta o tym co piszesz podpinasz elektrozawór od EGR a nie od turbo. Tak jak koledzy pisz do tego gł węża od podciśnienia nie ma jakiejś kolejności jak wpinac poszczególne wężyki bo bo on nie steruje tylko elektrozawór i to od niego już musisz wiedzieć gdzie wpinać wężyki
-
POMOCY::Podgrzewane fotele w bmwe46 2003r 1.8 benzyna
jedynie co to grzane fotele sa na tym samym bezpieczniku co rolet n tylnej szybie. Nic więcej
-
E46 320d INPA i przepływomierz
A moze pompka podprogowa Ci padła ? Miałem tak tylko ze przy około 3500 obr
-
termostat główny i egr prosze pilnie o pomoc
Twój termostat http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=11_3324&hg=11&fg=35
-
nie wpiety kabel
Nie wiem strzelam. Oswietlenie schowka jest ?
-
termostat główny i egr prosze pilnie o pomoc
przeciez w opisie aukcji pisze który do akiego silnika jest. pierwszy do M47 a drugi do M47N
-
3.0d Operacje na wale napędowym -- rozbiórka
Juz po sprawie.Wał rozpołowiony śruba ma prawy gwint ale szła tak cieżko że wolałem zapytać.
-
3.0d Operacje na wale napędowym -- rozbiórka
Jeszcze jedno pytanie ta śruba na tym wale ma zwykły prawy gwinta czy lewy ? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
3.0d Operacje na wale napędowym -- rozbiórka
ok wiec jutro za to się zabiore. Dzieki za cenne informacje.
-
3.0d Operacje na wale napędowym -- rozbiórka
Też tak myślalem ze bedzie trzeba ją wykręcić. Płaskim sie nie da oczkowym jest dojście ale nie wiem jaka ona est długa i czy sie da. Mozesz napisac cos więcej jak ja wykręciłeś ?