Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Doświadczenia nie mam bo nie robiłem ale jako sam fotel bez stelaża czy to pasażera czy kierowcy jest taki sam z tym ze pasażer ma jeszcze matę zajęcia fotela. Wiec jeśli chcesz przerzucić to nie bedzie problemu
  2. Aktualizacja: 1. bronek126 2. Fxtrade 3. kalos 4. zielo 5. spine 6. zenek_koksownik 7. ziomekthx Też byłbym chetny
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na bunia328i temat w E46
    Bedzie trzeba jeszcze to zaprogramować
  4. Jeśli chodzi o to buczenie z klimatronika to jest to prawidłowy objaw
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na moore715 temat w E46
    Jak wejdziesz pod auto to zauwazysz pekniecia . patrz na mocowanie sanek do podwozia , okolice sprężyn
  6. Patrzac na lampę od góry masz tam takie pokrętło jakby "koło zębate" w samym srodku dziurka na klucz imbusowy
  7. samoczynnie nie przestawi sie na pewno ale może być tak ze któryś z czujników przy wahaczu padł a wtedy Xenon samoczynnie opada by nie oślepiał kierowców z przeciwka.
  8. Nie wiem jak inni ale ja nic nie słyszałem na tym filmiku. Jesteś pewien ze buczenie dochodzi z radia a nie z klimatronika?
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E46
    Łącznik jest zaraz za katalizatorem. Jeśli bedzie przepalony trzeba wyciąć i wspawać nowy. Na forum chłopcy pisali ze najlepiej 2 jeden obok drugiego bo ori łaczniki sa bardziej elastyczne niż te które kupisz na rynku. Mi wspawano jeden i nie mam łopotów z wydechem
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na moore715 temat w E46
    Zgadza się. Problem najczęściej występował w autach z dużymi silnikami. U mnie nawet podczas trzasniecia bagażnikiem pojawiał sie pisk ocierającej sie blachy
  11. Skoro wskazówka pracuje w pełnej skali obrotów tzn nie opada do konca a wychyla sie o tyle samo dalej ktos musiał rozbierać zegar a źle go poskładał. Zrób test zegarów i spr czy zapalaja Ci sie wszystie kontrolki bo moze byc tak ze ktos próbował coś ukryć. Znajomy miał to samo ze wskazówką od paliwa co prawda w e36
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E46
    to ze czujesz zapach spalin moze oznaczać ze masz przepalony łacznik elastyczny. Co do tych 133 Km to czasem nie wgrali Ci programu od 136 konnego silnika ? Z reguły BMW trzyma moc a nawet ma troche wiecej . Sam przed chipem sprawdzałem ile mam KM i pokazało 188 a po chipie 220KM
  13. Nie wiem dokładnie jaki to jest pisk ale miałem u siebie tez straszne piszczenie gdy osłona termiczna wydechy ocierała sie o wał napędowy
  14. Czujnik nie sygnalizuje zużycia tarcz. W Twoim przypadku mogło byc tak ze do starych tarcz mógł byc juz kolejny zestaw klocków który sie jeszcze nie zdarzył zużyć natomiast tarcze były na wykonczeniu dlatego nie było sygnału zużycia klocków. Zauważ ze jak kupujesz nowe klocki i nowy czujnik i wepniesz go w klocek to nie dochodzi on do tarczy
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na george300 temat w E46
    ASC i ABS jest na tym samym czujniku wiec jedno nie działa to i drugie
  16. Kolegoa jak to nie masz elektrozaworu od turbo skoro go tu widać http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=11_3331&hg=11&fg=45 Z reszta o tym co piszesz podpinasz elektrozawór od EGR a nie od turbo. Tak jak koledzy pisz do tego gł węża od podciśnienia nie ma jakiejś kolejności jak wpinac poszczególne wężyki bo bo on nie steruje tylko elektrozawór i to od niego już musisz wiedzieć gdzie wpinać wężyki
  17. jedynie co to grzane fotele sa na tym samym bezpieczniku co rolet n tylnej szybie. Nic więcej
  18. A moze pompka podprogowa Ci padła ? Miałem tak tylko ze przy około 3500 obr
  19. Twój termostat http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=11_3324&hg=11&fg=35
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na pikus2000 temat w E46
    Nie wiem strzelam. Oswietlenie schowka jest ?
  21. przeciez w opisie aukcji pisze który do akiego silnika jest. pierwszy do M47 a drugi do M47N
  22. Juz po sprawie.Wał rozpołowiony śruba ma prawy gwint ale szła tak cieżko że wolałem zapytać.
  23. Jeszcze jedno pytanie ta śruba na tym wale ma zwykły prawy gwinta czy lewy ? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  24. ok wiec jutro za to się zabiore. Dzieki za cenne informacje.
  25. Też tak myślalem ze bedzie trzeba ją wykręcić. Płaskim sie nie da oczkowym jest dojście ale nie wiem jaka ona est długa i czy sie da. Mozesz napisac cos więcej jak ja wykręciłeś ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.