Treść opublikowana przez ziomekthx
-
E46 Amortyzatory tył
Zawsze wsadzałem sachsy w sumie juz 3x i wytrzymywały mi 2 lata. Dziś założyłem amorki po 95 zł za sztuke i mam na nie gwarancje dwóch lat. Więc jak sie wyleją a na pewno jak wszystkie do tej pory będę reklamował
-
siada prawy tył
Jezdziłe na całym na baku na rezerwie stało tak samo. Nawet była mowa ze akumulator jest z prawej strony . po demontażu dalej krzywo. Naczytałem sie dość soro na ten temat i nikt nie znalazł na to wytłumaczenia o ile dobrze pamietam to nawet w ASO nie wiedzieli dlaczego tak jest. Skoro wymieniłem z tyłu wszystkie tuleje (dokładnie kilka dni temu) dzis amorki , poduszki amorków w bardzo dobrym stanie . Sprężyny też więc powiedzcie mi co jeszcze moge wymienic by było równo. Dodam ze poduszki dyfra tez mam dobre. Moim zdaniem wada konstrukcyjna , których w e46 nie mało
-
siada prawy tył
Według mnie jest to fabryczna wada. Sam z tyłu wymieniłem wszystko a tył dalej stoi niżej z prawej strony o 1,5 cm
-
siada prawy tył
Nic na to nie poradzisz , ten typ tak ma . Tak sie składa ze w poprzednim tygodniu wymieniłem wszystkie tylne tuleje razem z amortyzatorami i nic się nie zmieniło. Oczywiście wymiana po obu stronach. Na ustawieniu kątów też byłem. Kilka lat temu był już poruszany ten temat i nikt nie mógł uzasadnic dlaczego tak jest. Ja juz sie do tego przyzwyczaiłem.
-
Zawyżona temperatura silnika 330d
Mają racje ale nie do końca. Sprawnie działającą wiskozę mozna zatrzymać ręką na wolnych obrotach
-
E46 Amortyzatory tył
Wiec co polecacie do 226 ? Co myślicie o tych amorkach co wkleiłem wyżej ? Chyba ze jakieś inne?
-
[E46] 330d m57 - Czujnik wału.
zgadza sie. Miałem to samo kupiłem nowy czujnik ori dałem cos w granicach 300 zł Małe sprostowanie przykręcany jest na jedna śrubkę :cool2:
-
320d Lokalizacja bezpiecznika F104
U mnie napiecie jest cały czas
-
E46 323i Koszty uszczelki
Nigdy tage nie robiłem ale na chłopski rozum wydaje mi sie ze od tego ile zbiora Ci głowicy .
-
E46 Amortyzatory tył
Zastanawiam sie nad tymi http://allegro.pl/amortyzatory-sportowe-bmw-e36-e46-ta-technix-tyl-i4511314619.html jako ze z sachsa nie umie znaleźć. Co o nich sadzicie. Wytrzymają dwa lata ? Zawsze wkładałem sachs i co dwa lata musiałem wymieniać myśle by zaryzykować jeśli dadzą mi gwarancje na 2 lata
-
320i problem kolo
Na poczatek sprawdz czy to to a czasem nie wymieniaj tłoczka od razu. Jesteśmy na forum i podpowiadamy co mogło się zepsuć , stać a nie co sie zepsuło. Nie znaczy ze kolega wyżej sie myli , tylko ze lepiej to sprawdzic niz niepotrzebnie wydawac pieniądze
-
E46 323i Koszty uszczelki
Dobry warsztat w Katowicach http://mojekatowice.pl/w,m-auto-specjalizacja-bmw,83,361360.html
-
E46 Amortyzatory tył
Juz szukałem wcześniej na tej stronce co podałeś czy podałem do zwykłego czy sportowego podwozia zawsze pokazywało te same amorki nawet przed i po lifcie. Teraz mam wrzucone sachsy o nr 556884 ale nigdzie nie potrafie ich znaleźć , dlatego też chciałem zasięgnąć waszej pomocy. A jaki bilstein jest odpowiednikiem takich amorków do sportowego dostosowania podwozia ?
-
E46 Amortyzatory tył
Witam. Przyszła kolej na wymianę amorków. Chcę założyć sachsa ale nie bardzo wiem o jakim nr mam założyć. Mam sportowe dostosowanie podwozia i przy takim chciałbym zostać. Czy ktoś wie o jakim nu maja byc te amorki ?
-
Problem ze spryskiwaczami e46
Jesteś pewien ze właśnie tamtendy ucieka Ci ten płyn? U siebie miałem podobny problem ciekło mi na wyjściu ze zbiorniczka gdy to zrobiłem zaczeło ciec na trójniki co rozchodzą sie węże na prawa i lewa lampe. Wąż był tak twardy ze po naprawie pierwszego miejsc gdzie ciekło poluzował sie on w drugim cybant juz go tak nie dociskał
-
[E46] Pozycja lewarka na 5 biegu zamiast centralnie/ PREMIER
Witam. Mam do Ciebie pytanie bo zaczyna u mnie sie problem własnie z 5 biegiem. Szukałem tego nr zestawu naprawczego co podałeś 23 11 7 542 726 i po wpisaniu mojego nr VIN FS10168 nie znalazłem go i w tym przypadku nasuwa mi sie pytanie czy ta cześć pasuje do wszystkich skrzyń czy musze szukac u siebie po VINie innego
-
Demontaż spryskiwaczy do ksenonów.
Ale jeszcze wcześniej dysze spryskiwacza
-
Świecące kontrolki ABS, ASC i ręcznego
Sprawdź czy kabel z czujnik nie jest przetarty Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Problem / inpa
Po stroni programu. Kolega miał to samo ale dokładni nie wiem jak to rozwiązał. Wiem z coś trzeba ustawić z portem nr 1 tylko nie wiem czy akurat w tym przypadku
-
Kalibracja czujnika skrętu bmw x3 2.0
podłączam sie do pytania ? Mozna zrobic kalibracje w INPA ? Pacjent e46
-
podciąganie ręcznego
Dokładnie u mnie samo czyszczenie regulatora pomogło. Przed czyszczeniem rozkręcałem tylko śrube w tarczo bebnie i reczny trzymał bardzo krótko. Jak sie okazało regulator był tak zasyfiony ze spuszczenie dzwigni recznego nie powodowało odbicie szczęk
-
tuleja wahacza przedniego i sworzeń m47n
Przy hamowaniu jak trzesie Ci kierownic mozesz mieć krzywe tarcze hamulcowe
-
Klosze reflektorów - zamiennik DEPO ....czy warto?
Osobiście polerowałem sobie klosze latem i do tej poty wyglądaja jak nowe
-
dwie śruby m47n
A próbowałeś je na początek dokręcić ?
-
[E46] Wahania obrotów po włączeniu ogrzewania
Jeśli dzieje Ci sie to tylko gdy wł ogrzewanie to na 100% elektryczny podgrzewacz wody