Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Zawsze wsadzałem sachsy w sumie juz 3x i wytrzymywały mi 2 lata. Dziś założyłem amorki po 95 zł za sztuke i mam na nie gwarancje dwóch lat. Więc jak sie wyleją a na pewno jak wszystkie do tej pory będę reklamował
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na kubals temat w E46
    Jezdziłe na całym na baku na rezerwie stało tak samo. Nawet była mowa ze akumulator jest z prawej strony . po demontażu dalej krzywo. Naczytałem sie dość soro na ten temat i nikt nie znalazł na to wytłumaczenia o ile dobrze pamietam to nawet w ASO nie wiedzieli dlaczego tak jest. Skoro wymieniłem z tyłu wszystkie tuleje (dokładnie kilka dni temu) dzis amorki , poduszki amorków w bardzo dobrym stanie . Sprężyny też więc powiedzcie mi co jeszcze moge wymienic by było równo. Dodam ze poduszki dyfra tez mam dobre. Moim zdaniem wada konstrukcyjna , których w e46 nie mało
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na kubals temat w E46
    Według mnie jest to fabryczna wada. Sam z tyłu wymieniłem wszystko a tył dalej stoi niżej z prawej strony o 1,5 cm
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na kubals temat w E46
    Nic na to nie poradzisz , ten typ tak ma . Tak sie składa ze w poprzednim tygodniu wymieniłem wszystkie tylne tuleje razem z amortyzatorami i nic się nie zmieniło. Oczywiście wymiana po obu stronach. Na ustawieniu kątów też byłem. Kilka lat temu był już poruszany ten temat i nikt nie mógł uzasadnic dlaczego tak jest. Ja juz sie do tego przyzwyczaiłem.
  5. Mają racje ale nie do końca. Sprawnie działającą wiskozę mozna zatrzymać ręką na wolnych obrotach
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Wiec co polecacie do 226 ? Co myślicie o tych amorkach co wkleiłem wyżej ? Chyba ze jakieś inne?
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na bo0L temat w E46
    zgadza sie. Miałem to samo kupiłem nowy czujnik ori dałem cos w granicach 300 zł Małe sprostowanie przykręcany jest na jedna śrubkę :cool2:
  8. U mnie napiecie jest cały czas
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na tomek-p05 temat w E46
    Nigdy tage nie robiłem ale na chłopski rozum wydaje mi sie ze od tego ile zbiora Ci głowicy .
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Zastanawiam sie nad tymi http://allegro.pl/amortyzatory-sportowe-bmw-e36-e46-ta-technix-tyl-i4511314619.html jako ze z sachsa nie umie znaleźć. Co o nich sadzicie. Wytrzymają dwa lata ? Zawsze wkładałem sachs i co dwa lata musiałem wymieniać myśle by zaryzykować jeśli dadzą mi gwarancje na 2 lata
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na moore715 temat w E46
    Na poczatek sprawdz czy to to a czasem nie wymieniaj tłoczka od razu. Jesteśmy na forum i podpowiadamy co mogło się zepsuć , stać a nie co sie zepsuło. Nie znaczy ze kolega wyżej sie myli , tylko ze lepiej to sprawdzic niz niepotrzebnie wydawac pieniądze
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na tomek-p05 temat w E46
    Dobry warsztat w Katowicach http://mojekatowice.pl/w,m-auto-specjalizacja-bmw,83,361360.html
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Juz szukałem wcześniej na tej stronce co podałeś czy podałem do zwykłego czy sportowego podwozia zawsze pokazywało te same amorki nawet przed i po lifcie. Teraz mam wrzucone sachsy o nr 556884 ale nigdzie nie potrafie ich znaleźć , dlatego też chciałem zasięgnąć waszej pomocy. A jaki bilstein jest odpowiednikiem takich amorków do sportowego dostosowania podwozia ?
  14. ziomekthx opublikował(a) temat w E46
    Witam. Przyszła kolej na wymianę amorków. Chcę założyć sachsa ale nie bardzo wiem o jakim nr mam założyć. Mam sportowe dostosowanie podwozia i przy takim chciałbym zostać. Czy ktoś wie o jakim nu maja byc te amorki ?
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na Toczas temat w E46
    Jesteś pewien ze właśnie tamtendy ucieka Ci ten płyn? U siebie miałem podobny problem ciekło mi na wyjściu ze zbiorniczka gdy to zrobiłem zaczeło ciec na trójniki co rozchodzą sie węże na prawa i lewa lampe. Wąż był tak twardy ze po naprawie pierwszego miejsc gdzie ciekło poluzował sie on w drugim cybant juz go tak nie dociskał
  16. Witam. Mam do Ciebie pytanie bo zaczyna u mnie sie problem własnie z 5 biegiem. Szukałem tego nr zestawu naprawczego co podałeś 23 11 7 542 726 i po wpisaniu mojego nr VIN FS10168 nie znalazłem go i w tym przypadku nasuwa mi sie pytanie czy ta cześć pasuje do wszystkich skrzyń czy musze szukac u siebie po VINie innego
  17. Ale jeszcze wcześniej dysze spryskiwacza
  18. Sprawdź czy kabel z czujnik nie jest przetarty Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na dmkj temat w Diagnoza komputerowa
    Po stroni programu. Kolega miał to samo ale dokładni nie wiem jak to rozwiązał. Wiem z coś trzeba ustawić z portem nr 1 tylko nie wiem czy akurat w tym przypadku
  20. podłączam sie do pytania ? Mozna zrobic kalibracje w INPA ? Pacjent e46
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na morarz temat w E46
    Dokładnie u mnie samo czyszczenie regulatora pomogło. Przed czyszczeniem rozkręcałem tylko śrube w tarczo bebnie i reczny trzymał bardzo krótko. Jak sie okazało regulator był tak zasyfiony ze spuszczenie dzwigni recznego nie powodowało odbicie szczęk
  22. Przy hamowaniu jak trzesie Ci kierownic mozesz mieć krzywe tarcze hamulcowe
  23. Osobiście polerowałem sobie klosze latem i do tej poty wyglądaja jak nowe
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na marcin72xvan temat w E46
    A próbowałeś je na początek dokręcić ?
  25. Jeśli dzieje Ci sie to tylko gdy wł ogrzewanie to na 100% elektryczny podgrzewacz wody

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.