Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Skrzynka elektryczna pod maską
Sam mam tak zrobione nie musisz sie wpinać w ta skrzynkę . Wystarczy jeden kabel plusowy pociągnąć od oświetlenia wnetrza i podpiąć do przetworniczki ringów + dioda prostownicza wlutowana albo zaraz na wyjściu gdzie sie podpiąłeś do oswietlenia wnętrza (oczywiście musi być przylutowana w odpowiednim kierunku) albo przy kazdej przetworniczce ningów
-
jazda bez korka wlewu oleju
Dokładnie jestem tego samego zdania. Wyczyść silnik dolej oleju i bedzie wszystko ok
-
Jaki akumulator do Diesla?
Ja mam z Boscha juz 4 lata i mnie nie zawiódł.
-
318d Kopcenie + brak mocy po czyszczeniu
A ta wtyczke z tyłu w kolektorze podpiąłeś ?
-
Jaki akumulator do Diesla?
Miernik < odpinasz minusowa kleme i jeden przewód z miernika do klemy na aku a drugi przewód z miernika do przewodu minusowego
-
Jaki akumulator do Diesla?
A sprawdzałeś czy czasem nie pobiera Ci prądu , i dlatego rozładowuje Ci akumulator?
-
[E46] 330d Światła xenonowe
skontaktowałem sie z osoba co regeneruje odbłyśniki i ma na stanie ALL za 140 zł szt Rozsądna cena czy spróbować negocjować niższą cene ?
-
[E46] 330d Światła xenonowe
Panowie moze macie racje ze mam wypalone odbłyśniki nie zaprzeczam bo lampy jeszcze nie rozkręcałem i nie widziałem jak one wyglądają. Powiedzcie mi czy do lamp ALL moge wsadzic regenerowane odbłyśniki ZKW czy one pasuje czy czymś się różnią?
-
[E46] 330d Światła xenonowe
oglądałem też ten link w którym pokazane jest jak u Ciebie swiecą swiatła. Na mokrej nawierzchni jest tak samo ? Patrzyłem tez za odbłyśnikami w serwisie ale chyba nie sprzedają osobna a całe lampy
-
[e46 330i] Jaki rozmiar klucza do odkręcenia nakrętki piasty
Przecież link który podałeś ukazuje przednia piaste i widac na nim klucz 46 z tyłu jest 36 max
-
E46 150KM a koła 15" ?
Hamulce sie mieszczą tylko felga nie wejdzie bo własnie one ja zblokują :cool2:
-
[e46 330i] Jaki rozmiar klucza do odkręcenia nakrętki piasty
46 na pewno nie taki rozmiar jest z przodu ostatnio sam wymieniałem ale głowy nie dam. Z tyłu niema wiecej niz 40 , 36 mogłoby być
-
[E46] 330d Światła xenonowe
Myślisz ze te z tego linku co wkleiłem to podróby ?
-
[e46 330i] Jaki rozmiar klucza do odkręcenia nakrętki piasty
Jeśli dobrze pamiętam z tyłu jest mniejsza niz z przodu. Zawsze mozesz sobie sam zmierzyć trudnego dostepu tam niema.
-
E46 duże spalanie, brak trakcji, max 4 tyś. obrotów
Zgadza sie jeśli przestawiła Ci sie zbieżność to DSC wyłapie ten błąd
-
[E46] 330d Światła xenonowe
No nie powiem cena zabija jak za żarówkę ale jak się okaże że odbłyśnik jest ok to kupię , bo naprawdę światła nocą przy mokrym asfalcie - brak
-
[E46] 330d Światła xenonowe
Cyba sie skuszę na Osram ale z PL http://allegro.pl/osram-xenon-night-breaker-unlimited-xenarc-d2s-i4756438832.html Myślisz ze bada swieciły bardzo jasno ?
-
[E46] 330d Światła xenonowe
A wiec tak: Zarniki na 100% ori z philipsa z tym ze siedza juz ponad 6 lat czyli odtąd jak kupiłem samochód. Soczewka była czyszczona jakiś czas temu moze rok. Poprowiło sie troche ale zadowolony nadal nie byłem. Co do przetwornicy wymieniłem kilka @ z osoba co na tym sie zna i je naprawia i usłyszałem ze Przetwornica albo działa albo nie , wiec wina słabo swiecących świateł nie jest po stronie przetwornicy. Co do odbłyśnika to powiedzcie jak mam go sprawdzić trzeba go demontować ? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia w którym miejscu mam szukać tego przepalenia. Z zewnątrz nic nie widac wiec jest ok ? Co do demontarzu lamp poradzę sobie. Przechodziłem ten zabieg kilka razy. No i ostatnie pytanie. Jak padnie na ten palnik to lepiej kupic osram czy philipsa? Obecnie mam philipsa ale znajomy kupił ori osram i ma do odsprzedania
-
[E46] 330d Światła xenonowe
Lampy mam ALL więc te z lepszymi odbłysnikami
-
[E46] 330d Światła xenonowe
Chciałbym poruszyć temat świateł xenonowych, a wiec : U mnie gdy Pada deszcz i drogi są mokre odnoszę wrażenie ze nie mam świateł. Widzę nowsze samochody i ich xenon świeci mocnym białym światłem i chciałbym zeby u mnie też tak było. Moje pytanie Czy ich xenon jest jakiejś nowszej generacji czy w naszych bmw mozna tez takie mocne białe światło uzyskać? Zastanawiam sie czy wymiana palników wystarczy ? Jezdze na nich 6 lat ale nie chciałbym na daremno kupować nowych co by sie potem okazało ze jest bez zmian. Czy możecie doradzic mi jak to jest?
-
Jaki dyfer 328i 98r
sprawdz tutaj http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
320D Elektrozawór nagrzewnicy
Bezpiecznik ok Została jeszcze tylko wiązka
-
Nie działa tylnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej
A bezpiecznik sprawdzałeś
-
320D Elektrozawór nagrzewnicy
Sprawdzę to bo jeszcze tego nie zrobiłem. A czy to co wyczytałem na temat tej dodatkowej pompki to ze dogrzewa auto na postoju kosztem gorącego płynu w silniku to prawda ? Czy moze ona ma inne działanie i dlatego nic sie ne działo dy to sprawdzałem. Wiem ze w BMW 5 jest specjany do tego przycisk reset u mnie takiego nie ma
-
problem z BC i *C / pomocy
Wymien czujnik bo masz uszkodzony i dlatego nie pokazuje Ci rzeczywistej temperatury