Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Oem spryskiwacz reflektorow - nie działa
Podważ małym śrubokrętem. A te zaślepki wychodzą razem z dyszami tzn element 10 z 8 i jest wciskany w element nr 6 https://www.bmwautoparts.net/image.php/90246/1
-
Oem spryskiwacz reflektorow - nie działa
Napisze Ci tak. Miałem problem z myciem reflektorów. Dysze praktycznie sie nie wysuwały( wychodziły bardzo mało) podejrzewałem też pompki pod reflektorem. Pompka w zboirniku działała ale jak sie okazało dawała zbyt małe ciśnieni by wypchnąć dysze po wymianie na nowa wszystko działało. Co do tego jak dostać sie do pompki pod reflektorem musisz najpierw spuścić płyn ze zbiorniczka , wyjąć zaślepke razem z dysza od spryskiwacza i zdemontować lampę
-
Oem spryskiwacz reflektorow - nie działa
kolego o która pompkę dokładnie Ci chodzi o ta w zbiorniku czy ta co wysuwa dysze pod reflektorem?
-
320D Elektrozawór nagrzewnicy
Czy ktos wyjaśmi mi jak działa ta pompka. Mam ten sam błąd co wszyscy w tym temacie. Sauny w aucie nie mam , nawiew działa dobrze. Rozebrałem tylko elektrozawór i go przeczyściłem. Po złożeniu podpiąłem go na krótko tak jak silniczek i wszystko działało. Wyczytałem ze zawór służy do podgrzewania auta na postoju na wł zapłonie kosztem gorącej cieczy w układzie. Dlatego też zrobiłem mały test. Gdy z nawiewu zaczęło dmuchać gorące powietrze zatrzymałem się zgasiłem auto wł zapłon i przez chwile z nawiewu leciało ciepłe powietrze z tym ze szybko przestało tak jakby pompka nie pompowała. Otworzyłem maske i nie słyszałem by silniczek pracował. I tu właśnie mam pytanie jak on działa kiedy powinien się załączyć i czy rzeczywiście jest on od ogrzewania postojowego kosztem gorącej cieczy w silniku. Chyba ze jest jakis przekaznik tej pompki który jest uszkodzony bo pompka po podłączeniu na krótko działała
-
Identyfikacja części E46 330Ci
A jednak to to
-
Identyfikacja części E46 330Ci
Jak masz jeszcze ta stara tuleje to sprawdz czy się coś od niej oderwało. Szczerze mówiąc mało prawdopodobne bo zrywają sie one w innych miejscach
-
Identyfikacja części E46 330Ci
Dokładnie tak jak piszesz jedynie co to moze byc oderwany kawałek starej tulei. Na pewno nie jest to żadna osobna część zawieszenia tym bardziej przy wahaczu .
-
Identyfikacja części E46 330Ci
Możesz mi ta część pokazac na tej stronie http://www.realoem.com/bmw/select.do Wymieniałem w swoim aucie wahacze a nie widziałem takich gumek
-
wymiana podpory wału e46 330d
Zgadza sie ze całkiem inna ale zeby wymienic podpore musisz odkręcac te same śruby co do wymiany łacznika plus dwie z podpory wału i jedna co skręca wał.
-
Czyszczenie wtryskow LIQUIL MOLY LIM2666
Filtr paliwa jest pod maską pod autem jest pompka paliwa. Sam wlewałem ten preparat na jakieś 15l paliwa i jezdziłem do rezerwy. Na YouTub widziałem filnik jak w mercedesie podłączone było to wprost z butelki
-
E46 M47 problem z lewarkiem
Nie jest do niczego przymocowany ? Mam rozumiec ze nie potrafisz wrzucić zadnego biegu ? Wejdz pod auto i obacz co jest nie tak. No i popraw link bo nie działa
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
sa tez zestawy razem z uszczelnieniem toczka hamulcowego i sa tańsze od tych co kolega przedstawił na zdjęciu. Sam kiedys kupowałem. Tylko musisz wiedziec jaka masz średnice tłoczka bo nie wszędzie sa takie same
-
E46 Wymiary oringu od zbiorniczka wyrownawczego
http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
bmw e46 320d 150KM + świece żarowe
Pod maska po stronie kierowcy masz taka czarna skrzynke. Jest tam taka wtyczka do której idzie gróby czerwony przewód. Wypinasz i mierzysz. Ile co ma byc pytaj dalej. Ale jeśli masz bład ze to pierwsza swieca wiec wymien
-
[320i 98'] Wyrwane mocowanie sanek E46
płaciłem za kaka czynność 400 zł w tym miałem wycinaną dziurę w bagażniku i wszystko wzmacniane
-
E46 - klimatyzacja
Czyli lubisz jak Ci blokuje koła, słabiej hamuje, ząbkuje koła i leci dym z pod kół i przy hamowaniu brakuje Ci jazdy na wprost? Z ABS to nie wystepuje
-
318ci coupe problem z przednim zawieszeniem
łożysko sprawdzałeś ?
-
Raporty spalania, tylko 330d !!
I to bardzo. Sam producent przyznał sie do tego ze z niemożliwością udało sie im stworzyc silnik który przy takiej mocy mało spala. Sam z Ciekawości raz sprawdzałem czy te 6,5 l spali w tracie. A i owszem ale jazda góra 120 km . Pierwszy i ostatni raz bo na radiu pytali czy cos sie stało z samochodem. Druga rzecz kto kupuje 330 by na trasie jechac 120 km/h ale ak najbardziej spalanie do osiągnięcia
-
Wyciek na przednim nadkolu, amortyzator, wahacz...
Kolego a co innego mogłó Ci sie wylac jak nie amortyzator? Jeśli miałbys wyciek przy hamulcach to 3, 4 hamowanie i układ zapowietrzony -hamulców brak. Moim zdaniem wymiana amoró jesli nie jestes pewien zdemontuj i sam sprawdz
-
wibracje/uderzenia w ukladzie przeniesienia napedu (330d)
tłumik drgan lub podpora wału
-
320Ci Kontrolki ABS,ASC,RECZNY+niedziałający prędkościomierz
Obstawiam lewy tył (czujnik ABS) zanim podjedziesz na kopa sprawdz czy przewód nie jest przetarty o u mnie tak było
-
M-Pakiet i inne
Czarna podsufitka to M do tego oświetlenie wnętrza tez jest M tzn jest inne niz w zwykłych wersjach . Gdy otwiersz drzwi na progach tez jest listwa M kierownica , i nie jestem pewien czy podświetlenie drążka też nie występuje w M pakiecie ale to chyba razem z oswietleniem wnętrza.
-
330D M57N Dziwne zachowanie ekonomizera
Myśle ze jestes przewrażliwiony . Wiem ze z wtryskami ss tam działałeś bo sami mi udzielałeś na ten temat pomocy ale moze sprawdz jeszcze raz jakie masz korekty może cos sie zaczyna dziać
-
E46 320d przedlift czesci
A skąd mamy wiedziec jakie masz wyposażenie i silnik?
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
Tak sie składa ze właśnie mam tarcze zimmerman sport i klocki jurid. Fakt jest taki ze mam 330 , większe tarcze niz u Ciebie i hamuja swietnie , przejechane sporo jakieś 50k może wiecej, Pylenie chyba wcale nie zauwazyłem mam grafitowe felgo moze dlatego. Naprawde polecam na poprzednim zestawie przy mokrych tarczach naciśnięcie padała hamulca powodowało taj jakby poślizg (podobno wystepuje to włanie w 330 ze wzgledu na wielkośc tarcz) teraz przy tym zestawie tego nie zauwazyłem. Zestaw naprawde rewelacja mogę szczerze polecić