Treść opublikowana przez sarna1
-
NAWIEW W E 30
byly 2 typy wentylatorow - wyjmij swoj i wstaw taki sam :) Pozdrawiam
-
wymiana silnika
w serii okolo 200 po chipie z 250 i 325 robi na kazdym biegu palac przy tym srednio 7 litrow ropy....no ale to diesel. Moje zdanie jest takie - wsadzaj silnik 2.8 a jak masz fundusze to cos z S na przedzie i znaczkiem ///M na pokrywie :D
-
tylne zawieszenie / tnie opony
jechales 215 316tka ?? przeslij zdjecie silnika to powiem ci co tam siedzi i o ile ci licznik oklamuje :D
-
co to za wężyk z zaworkiem
tez mam taki wezyk w E30 ale nie wiem po co ... jest podlaczony do kolektora ssacego.
-
niepali po inspekcji
sprawdz bezpieczniki - w najgorszym przypadku spaliles komputer.
-
Nierówny rozstaw przednich kół
moze jest felga z innym ET
-
Montaż M50B25 w E30 zamiast M40B18 ??
:shock: no to pojechales z tym przekladaniem miski i spawaniem smoka....poczytaj tutaj www.e30.de masz tam wszystko jak na dloni :) a potrzebny ci bedzie - silnik - najlepiej od e34 wtedy nic nie rzezbisz z miska itp - lapy od e36 6cyl - wiazka i komputer - skrzynia podobno moze zostac ale lepiej poszukac od e34 - trzeba pomajstrowac z walem - skrocic - najlepiej zamontowac most w duzej glowie bo mala szybko zajezdzisz - kompletny wydech
-
tylna belka - ile trwa wymiana?
masz uczucie ze tyl podaza wlasnym torem jazdy - nie tam gdzie przod. Innym objawem jest walenie belki o podloge przy bardzo ostrym ruszaniu
-
Jak wam się podoba ta E36 coupe??
dobra ale to 325 a nie 328 a to spoora roznica :)
-
Jak wam się podoba ta E36 coupe??
bardzo ladna :) - warto podjechac i obejrzec
-
ile wam pali autko przy takich mrozach?ZIMOWE PROBLEMY
zaloz LPG ;) i po problemie, szczerze to byloby mi zal wlewac taka droga wache do 316tki...40 pln za 100km - SUPER......
-
Problem z iskrą
zacznij od sprawdzenia czujnika polozenia walu korbowego.
-
tylna belka - ile trwa wymiana?
powiedzialbym super !! czas.
-
czy 3.5 pasuje zamiast 3.0
hehe a co to znaczy mocniejszy dyfer - mozesz wytlumaczyc....
-
Koszty naprawy M3 E46
W tym momencie to ty czegos nie rozumiesz - naprawialbys auto majace 350 KM i jezdzace 250 km/h nieprofesjonalnie !!!!, jezeli ktos chce zrobic to auto dla siebie to robi to tak ze auto jest jak z fabryki, i o takiej naprawie mowie. A jak wszystko ladnie zgrzejesz to szpachli bedzie naprawde bardzo malo a wytrzymalosc fabryczna. Wiem co mowie bo widzialem E34 ktore miala wgrzewana cala przednia lewa cwiare i pocalowalo sie przodem z drzewem, naprawa ta nie miala wplywu na zachowanie sie budy - w tym przypadku przodu - podczas uderzenia. Tylko musi to byc zrobione naprawde profesjonlanie a nie przez jakis paprochow. Poza tym nawiazujac do samego dachu, nie moge odnalezc linka ale mialem opis przerobki zwyklego E46 ///M na CLS - i pokazane bylo jak wlasciciel wstawial dach karobonowy - wiec mozna to zrobic i bedzie dobrze :) - Tylko czy aby bedzie sie oplacalo ??
- coś wyje
-
Koszty naprawy M3 E46
jak masz kase to bierz ale ztarguj z ceny, dach wymienisz i nie trzeba zadnej szpachli jak pisal ktorys z poprzednikow - dach sie ucina i wstawia nowy i jest jak w fabryce. z reszta teraz za takie metody naraw blacharskich ze auto wyjezdza z warsztatu z fabrycznymi wartosciami na podwoziu i nadwoziu. Zrobic to auto zaden problem - tylko sobie przekalkuluj czy za cene z ogloszenia warto,
-
Na gaźie sie nie płaca już jeździć Szok
LPG - pali mi 16-17 zima wiec ok 35 pln na 100 km - przebiegi tylko w miescie PB pali mi w taka pogode 15l wiec to koszt ok 55 pln wiec mam 20 pln na kazde 100 km oszczednosci, 100 pln na 1000, 1000pln na 10000 itd...mi tam sie oplaca :)
-
Srednica weza od zbiornika do parownika - jaka ?
8 mm bedzie odpowiednie
-
Silnik 12V 2,0 zalety, wady
mialem taki silnik w E30 i napisze tylko tyle zebys szukal czegos wiekszego....za duzo pali, jest mulowaty, ogolnie chyba najmniej trafiona jednostka m20. m20b25 pali tyle samo a roznica w jezdzie kolosalna.
-
jakiej firmy przewody zapłonowe?
No ok ale mialem kable Power Tec i byly gorsze jakosciowo od 10 letnich oryginlalach - nie mowiac juz o tym ze w ogole nie miescily sie w normach jakie przewidzialo BMW. To nie tylko moja opinia - poczytaj forum...
-
wskaźnik temperatury pokazuje -37 st
losie ile razy o tym samym - poszukajcie sobie odopiwedzi na forum...przeciez nie dalej jak 2 dni temu byla dyskusja o takim problemie...
-
320i w gazie...??
średnio policz 13 LPG i bedzie git - wiem bo mialem takie cacko ;d
-
Przełożenia dyfrów w E30
hej w 320 mialem 4.1 potem 3.91 i uwazam ze 3.91 to optimum, na II ciagnal do 100, maks ok 210 - bardzo przyjemnie sie jechalo w tarsie na V biegu - 140 km/h i ok 3600 obr - na 4.1 (fabrycznym) bylo juz ok 4 tys obrt i glosno. Aby V max wynosil 180 to przydalby sie dyferek o przelozeniu 4.27. 4.45 bedzie stanowczo za krotki.
-
Dynamiczne auto- potrzebuję informacji
no i jazda 316 z predkosciami podchodzacymi pod 170 to tez nic milego, 316 to auto do miasta a nie na dlugi podroze. Autorowi tematu chodzilo o auto dynamiczne na trasy wiec w rachube (z E30tek) wchodzi tylko eta i 2.5.