Treść opublikowana przez sarna1
-
Problem z centralnym zamkiem oryginalnym E30
Witam Objawy: - na poczatku nie reagowal na zamkniecie od strony kierowcy - pozniej takze od pasazera z tym ze samo sie naprawialo, raz dzialalo raz nie. - teraz nie reaguje ani na silownik z drzwi kierowcy ani pasazera zarowna przy zamykaniu jak i otwieraniu, tylko bagaznik ale po zamknieciu z bagaznika zamek sam odbija tj. otwiera auto - jedyny sposob na zamkniecie to manualne wciskanie bolcow ale i tak czasami sie sam otowrzy Gdzie szukac winowajcy ????
-
Youngtimery z ogłoszeń
Zwłaszcza instalacja gazowa :mad2: :mad2: :mad2: :doh: :doh: :doh: :duh: :duh: :duh: no i co z tego - a jak ktos ma gaz w 735 to juz ok :D - przeciez to te same silniki - auto widzialem - bardzo ladne - Polecam.
-
320i 90rok KABLE WN!jakie?pilne!
placilem do obecnej sztuki cos okolo 600 pln
-
uszkodzony regulator czy diody?
zastanow sie :lol:
-
jak ustawić zaplon?
chodzilo mi o kolo regulowane na srubach - wykorzystywane w tuningu - do nabycia na ebay.de :)
-
320i 90rok KABLE WN!jakie?pilne!
u mnie fajke idzie odkrecic. Podobno w kazdym zestawie dobrego producenta tak powinno byc
-
slabo swiecace swiatla mijania
soczewki do wymiany
-
sprzęgło...kłopot - łapie na samej górze
wedlug mnie konczy ci sie tarcza.
-
ILE WAŻY KLIMA?
nie wiem ile wazy R134 w klimie do e32 :) - nie pomoge ;) ale to raczej lekkie rzeczy. Oczywiscie nie podalem wagi kompresora .... ten wazy lekko 10 kg :)
- ILE WAŻY KLIMA?
-
uszkodzony regulator czy diody?
moge ci dac cene brutto 1200 za takie cudo :)
-
zawieszenie seryjne - strasznie buja
b4 to zwykly amor do zwyklej jazdy - jak nie wytrzymaja to masz gwarancje :)
-
co potrzebne do remontu silnika
starych silnikow nie oplaca sie remontowac - no chyba ze to jakis S ze stajni BMW
-
jak ustawić zaplon?
czujnik temperatury idacy do ecu lub termometr w przeplywce - zaplon mozna przestawic jedynie poprzez regulowane kolo rozrzadu.
-
zawieszenie seryjne - strasznie buja
zaloz sprezyny od Mtechnik - obnizaja o 20 mm :)
-
pompa wspomagania 2.5 tds
o firmie eltec sie nie wypowiadam od czasu jak krzykneli ode mnie prawie 1000 pln za regeneracje maglownicy ...... bez komentarza
-
320i 90rok KABLE WN!jakie?pilne!
jeszcze gorsze od PowerTech - takze stawiam na cos sprawdzonego - ja mam Beru.
-
silnik 3,0 - czy to możliwe?
masz podany link do e30.de - poczytaj...masz tam wszystko opisane jak dla malpy. kliknij w 335i :D - taki swap to koszt silnika (ze skrzynia ok 3000-3500 tys), dorobienie lap, chlodnica cienka, zlozyc wal odpowiedniej dlugosci i most - duza glowa np z 325i :), elektryk podpina kilka kabelkow i juz masz 300 Nm na wolnych obrotach ;d
-
Wtryskiwacz sterujacy
tylko nowy, te wtryski wytrzymuja nawet na naszym paliwie ok 200-250 tys km - wiec nie ma sensu bawic sie w zadne klejenie bo i tak ropa wymyje klej, sprawdzone organoleptycznie nawet z najlepszymi klejami.
-
silnik 3,0 - czy to możliwe?
:shock: jak to po co - zeby byc szybszym ;d - przynajmniej na prostej :) - chyba takie jest zalozenie przy swapowaniu - a takie 335i to potwor, mialem okazje z takim obcowac nawet E30 M3 wydaje sie przy nim jakies....grzeczne.
-
silnik 3,0 - czy to możliwe?
ba - byly seryjne alpiny 3.5 - zmiescic idzie wszystko - nawet V12 ;d www.e30.de - kopalnia wiedzy
-
Wtryskiwacz sterujacy
ja montowalem w WFK w Wejcherowie, gwarancja, kawa, itp wliczone :D
-
Wtryskiwacz sterujacy
mojemu rodzinnemu TDSowi tez dolegal cieknacy wtrysk - klejenie pomaga na chwile - sprawdzone i nie polecane - a naprawde szkoda paliwa bo u mnie wylatywalo mniej wiecej 3 litry na kazde 100 km no i ten smrod ropy - wymiana na nowy z gwarancja 700 pln i po klopocie. Pozdrawiam.
-
Ile pali silnik 2,7 litra
Ja mam takie autko - tyle ze silnik takze z malymi juz modami ;), na trasie Pb palil ok 8-9 w miescie 12, gazu na trasie pali 10-11, w miescie 15-17 ale ni eoszczedzam auta. Na trasie Slupsk Lebork (ok 50 km) wyszla mi srednia 140km/h a spalanie mierzone dokladnie 12,5 litra gazu wiec jest to super silniczek :) ja szczerze polecam.
-
numer nadwozia M-Technic II
w Pozen na gieldzie :) na ebay.de itp.