Treść opublikowana przez Woytas
-
Nowa 5 G60/G61
W Singapurze bazowe 520 g60 w przeliczeniu zaczyna się od jakiś 130 tys pln .. kurtyna
-
Nowa 5 G60/G61
Za chwilę kompaktu za 3 stówy nie kupicie , tak trochę w kontrze do tego toku myślenia prxypomne że nie tak dawno temu można było kupić G30 za 150 tyś
-
G31 - 2023 520d - wibracje, szum
Brak wibracji i szumów tyle , że sedan jedynie co słychać to RF-y
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Pieśń o restrukcjach i inne pierdy się kończą , słupki spadają na pysk ... powoli czas na ceny , lepiej sprzedać taniej i mniej zarabić ale utrzymać linie produkcyjne w ruchu niż za chwilę zamykać fabryki ...
-
M340d co sądzicie?
Pomijając M3 to przy normalnej jeździe te różnice są pomijalne, jeśli dużo tras 340d , jeśli wokół komina 340i ... R6 w dieslu będzie się dłużej nagrzewał co wpłynie długofalowo na trwalość jeśli ktoś małe dystanse w mieście , choć ilość Nm będzię przy normalnym jeźdżeniu przyjemniejszs
-
czyszczenie układu paliwowego ASO
czy ktoś się spotkał z taką usługą , bo przy okazji standardowego przeglądu padło pytanie o chęć wykonania takie dodatkowej usługi , choć nie bardzo wiem co miałaby zrobić ( warta pińćset )
-
Adblue w G20 320xd
Normalne , dolej do pełna przed zimą i zapomnij mi pokazuje do dolania 8l po 21 tyś km
-
Nowe M340i jaki lać olej silnikowy? Wasze sugestie?
Sprawdź ASO czasami maǰą promki na wymiany oleju między interwałami , albo kup orginalny olej/ filtr i wymień u znajomego lub warsztacie zajmującym się bmw i wyjdzie połowe taniej . Na track day-ach te auta są upalane do bólu i jakoś im zalecany olej nie szkodzi... a nie sądze , żeby swoje auto tak męczył Ale i tak zaraz wyleje się fala doktorantów olejowych z wykresami , lepkościami , temp płynięcia bazami itd. 😆
-
Pierwsza awaria - PDC (uszkodzony czujnik parkowania)
Tak zapindalasz, że robaki nie zdążyły uciec byś jeździł wozem na gnojówkę to czujniki byłyby w całości
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Chodziło mi o segment opon , bo bardzo dobra wielosezonówka będzie pewnie o niebo lepsza od jakiegoś letniego chinola na suchym
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Bardzo upraszczajać temat kupujecie auta za dziesiątki lub setki tysięcy i na końcu część chce zaoszczędzić jakiś ułamek wartości auta na wymianach lub oponach lub nawet nie chodzi o pieniądze tylko lenistwo z wymianami , oczywiście każdy ma do tego prawo i nie mi to oceniać , ale uczulam na jednak różnice w zachowaniu opon nawet różnych segmentów , ja stosuję od zawsze bardzo prostą zasadę z 2-3 aktualnych testów opon wybieram poprostu najlepsze , jak mnie na to nie stać to najwyraźniej czas zmienić segment auta .. Z własnego doświadczenia .... kilka lat temu na jednokierunkowej dwupasmowej drodze kobita wpadła w poślizg wywinęła bąka ( autko pewnie jeszcze bez esp) i wywalił w barierę energochłonną , zatrzymując się drzwiami kierowcy do nadjeżdząjących aut , zatrzymałem sie z 15 cm przed jej dzwiami oczekując łup z tyłu .. na szczęście ktoś z tyłu nie przysnął i zachował też rozsądną odległość Na zawsze w pamięci pozostaną mi przerażone oczy tej kobiety czekającej na uderzenie .. jechała jakimś starym yaris-em, po ogarnięciu bałaganu na drodze w oczekiwaniu na lawete jak się uspokoiła podziękowała mi, że się zatrzymałem bo była pewna , że zginie ... coś tu jeszcze dodać w dyskusjach o drodze hamowania dlużej o raptem o kilka metrów ...
-
Terminy dostaw, opóźnienia, restrykcje
Szczególnie biorąc pod uwage, że sprzedaż w DE spadła rok do roku o 30 %, koleżanka czekała czekała .. od zeszłego roku powiedziała pa pa i w garażu stoi MB
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Wystarczy , że Ci dzieciak wyleci za piłką i nagle te parę metrów robi ogromną różnice ... te gadki o sportowej jeździe , ostrożnym jeżdżeniu są tak infantylne .. większość wypadków to zdarzenia losowe lub ludzka głupota , gdzie właśnie każdy metr krótszej drogi hamowania to możliwe uniknięcie poważnego wypadku ... to sobie dalej wmawiajcie skąpi dupy jakie to zarąbiste są te opony wielosezonowe 😆
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
-
Czas oczekiwania
A co ja napisałem ??? 🤣
-
Czas oczekiwania
... ta elementy wymieniają 😁 . zejdź na ziemie co najwyżej jeszcze raz polakierują do 400 mikronów BMW dopuszcza stan fabrycznej powłoki lakierniczej
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Auto uznało , że komuś wjedziesz w dupe a nic nie wiesz bo spałeś 😱
-
Nowy soft 07/2024.30
Ja puściłem w G30 nic się nie zmieniło
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Max 2 strzały laserówką lub dobry odcinkowy i jeździta jak baranki 🤣🤣🤣
-
G20 LCI2 2025
Nie widziałem na żywo ale z tej prezentacji na YT to ta tapicerka wygląda na wietrzenie magazynów po G30 😀, z 2-3 lata temu tłukli taką w podstawie
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
w atrakcyjności chodziło mi o to , że bazowe najtańsze R6 diesel/benzyna to różnica ponad 60tyś , oczywiście to się zniweluje jak wejdziesz w szczegóły wyposażenia i zaczniesz dodawać ..bo zawsze warto .. tak to ma działać 😄 i cena tylko rośnie 😁
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
bo przeciętny Kowalski potrzebuje ponad 300KM i szpery , no ludzie ja rozumiem "radość z jazdy" ale zejdźcie trochę na ziemie , przychodzi chłop pyta się o prostą rzecz i kończy się jak zwykle dołóż z 70 tyś do 40i 😁 może wyjdzie z założenia , że auto mojego teścia zawsze jeździ 120ścia i na hugon mu 200KM więcej 😄 😄 😄 .. ale to już nie wypada niech sobie Dacie kupi ? 😁
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
a to faktycznie należy uznać, że 30D na tle 40i jest w atrakcyjnej cenie 😁
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
2.0i nie pies ni wydra ani dla oszczędnych dużo jeżdżących bo Ci kupią 2.0-3.0D ani wybór pod katem osiągów choć to całkiem sprawnie jeżdżące auto. Natomiast w przyszłości 330i będzie dużo łatwiej sprzedać , generalnie 2.0i potem stoi masowo u dealerów i nikt tego nie kupuje. Osobiście doradziłbym zakup 330i , oczywiście pomiń ten bełkot , że tylko 40i a reszta to nie auto i muł bagienny , sorry ale pewnie parę lat temu jarali się na auto robiące 0-100 poniżej 6s jak głupi do sera dla przeciętnego posiadacza auta 330i to bardzo szybki samochód i więcej do szczęścia nie trzeba a jak kogoś sekunda lub kilka , jara , że kreska prędkościomierza wepnie się szybciej do 100 czy 200 to jeszcze nie wyrósł z piaskownicy ale to przechodzi z wiekiem i zaczyna się patrzeć na inne rzeczy 😄
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
masz parę postów wyżej filmy z testów z kanału na YT obojętnie czy 3-ka czy 5-ką R6 waży dużo więcej i wypycha te auta przodem