Skocz do zawartości

Woytas

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Woytas

  1. Woytas odpowiedział(a) na Mateeuszl temat w G22-23, G26
    Orginalny BMW dostaniesz go w sklepie z częściami bmw
  2. Spieracie się o śmieszne kg .. do jazdy na codzień , trasy 340d będzie przyjemniejszym autem, ujmijąc inaczej bardzie responsywnym bez specjalnego deptania przez co szczędzniejszym , wieksze znaczenie niż te 40 kg ma moment 700 Nm vs 500 Nm
  3. Z tymi renderami to już jest to nudne , przy nowej 3-ce G50 .. to już był pińćdziesiąt takich różnych wizualizacji 😂
  4. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    A te tuby jutubowe czegoś nie chwalą ... z tego żyją , samo deska NK z brakiem zegarów jak dla mnie nie do przyjęcia ... taki yaris sprzed 10 lat i mnie mało obchodzi to pitolenie o listwie pod szybą projekt jest debilny i przy następne zmianie generacji się z tego wycofają ... a jak ktoś lubi mieć przed sobią zamiast zegarów kawał plastiku ... cóż wolny wybór i wolne gusta ... tak samo przód auta przypomina wszystko ... tylko nie BMW 😆
  5. Patologia i brak logiki ... patrząc jaki G60 stanowi segment , za to widziałem wygłuszenie na jakimś teście elektrycznego iX3 🤣
  6. W obecnych warunkach 520xd 6,9l , benzyna przy tej samej dynamice jazdy niezależnie od marki z 3l więce, b48 czy b58 może i zejdzie na drodze krajowej do poziomu 6,5-7,5 l prawie nie dotykając gazu, tylko wtedy diesel pali 4 😆
  7. Dodaj do tego nawet TDI lubiące dalej chlapnąć olej ... B9 nparawdę z tą deską z 2014/2015 roku.. środek w tym aucie jest poprostu antyczny ... G20 przynajmniej zaliczyło LCI
  8. Zacząłbym od przejechania się nawet demówkami w różnych konfiguracjach silnikowych bo to rozkminianie forumowe .. umówić się przejechać a nie dyskusje o podejrzewanych wrażeniach , na forum to można zdobyć wiedzę o potencjalnych usterkach/problemach , średnim realnym spalaniu itp . a nie co kupić 😆 O ile dobrze zrozumiałem autor startuje z 1.6 hdi .... 330i to będzie demon prędkości a wyjeżdżacie z M3 🙃
  9. Ale może trochę zejdziecie na ziemie , oczywiście , że fajniej się jeździ 40i albo M3 ale chłop szuka auta w budżecie nowego yarisa .. w jakim stanie lub nalocie kupi te auta ..
  10. I jeszcze dopisz ile razy tarcze wymieniałeś i jak oceniasz pracę DSG w kontekście ZF ..😆 ... w 3er w 20d się pewnie do tych 140 sprawnie nie rozpędzi ... no litości
  11. Dla autora pytania na dystansie ok 200 tyś km wybierając 20d zaoszczędziś 30-40 tyś pln ... i to jest silnik absolutnie wystarczający do dynamicznej jazdy w 3er , a na tle plagi odcinkowych pomiarów i kolejnego zaostrzania przepisów to 40i to chyba do zabawy ze świateł start - stop Co do grupy VAG skrzynia dsg to tragedia i przy planowanym przebiegu na 100% bedziesz ją remontował
  12. W volvo słaby jest ten pionowy infotainment , g30/31 będzie lepszym wyborem , poza tym chyba w przyszlóści będzie łatwiej znaleźć amatora na bunie niż łosia 🙂 , same auto jakościowo i pod kątem ustetek spoko , drugie w domu V60 bez problemowo 100 tyś km
  13. Chociażby działające android auto ...🤣
  14. Spr dobrze warunki z tym ubezp szyb , w allianz można 2 razy w roku wymienić bez zwyżek w aso
  15. Za małe obciążenia , z moich obserwacji najwięcej ubywa przy szybkiej jeździe austradowej lub mocnym deptaniu , dobijam do 36 tyś km .. będę dolewał drugi raz - teraz mi pokazuje 70% do dolania 7l
  16. Patrząc na to co zaczyna się dziać z tą marką pod kątem wizualnym kogoś tam zdrowo poj...🤣 ...ale może nie dostrzegam wizjonerstwa 😆 Cytując klasyka .. nie idźcie tą drogą 😂
  17. Jak Ci za chwilę wjedzie LCI z nereczkami "new class" i znikną zegary sprzed kierowcy a cały przód zacznie przypominać azjatyckiego klona to nie wiem czy entuzjazm nie zmaleje 🤣
  18. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Były już na rynku auta bez zegarów przed kierowcą lub z jakimś centralnym dziwolongiem ... po jakimś czasie producenci się rakiem wycofywali 🙂
  19. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Ale ciągle masz wybór... treraz będziesz miał plastik przed sobą zamiast zegrów i tablet przykręcony na środku, pomijam tą naniastkę zegarów przy szybie czołowej 😆
  20. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Coż się spodziwać po aucie , którego jakość plastiku użyta do klamki przebija najbardziej podła dolniczka z castoramy 🤣
  21. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Mi nie, brak zegarów przed kierowcą to patola za 1 czy 2 modele z tego zrezygnują ...
  22. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    ... tylko porównywalnej sprzedazy S-ki i 7ki to raptem 17% trafia na rynek europejski i to widać ... w londynie na 50 S klas spotkanych na ulicy przypadnie może 7-mka .. taki fantastyczny dizajn tych grili wielkości stodoly ... chyba nie bardzo trafiło to w gusta nie azjatów 😆 zrobią radykalną zmianę tylko czy to przypadnie klientom bo z renderów to nowa trójka z przodu trochę skodą jedzie a wyswietlacz przy podszybiu to zadna nowość pakują to już w chinolach
  23. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    ... karykatura bmw , wygląda jak azjatycki klon nie wiadomo czego, zmiana na silę byleby było inaczej i ucieczka od idiotycznych atrap chłodnicy wielkości 50" tv w ostatnich modelach jak 7ka itd. ...przy kolejnych LCI zaczną powiększać 🤣 o gustach nie nie dyskutuje ale mojej ocenie ohyda
  24. To jakbyś teraz ich włożył za równowartość w jaeeco 7 to by się popłakili z głupoty jaką zrobili 😁
  25. Jakoś nie podzelam tego optymizmu i przyłączam do złapania się za głowę 👌, toyoty ok zgoda mało palą ale ten archaiczny środek rodem lat 90tych i wyǰące bezstopniowe skrzynie to jest coś okropnego , auta wręcz ciosane siekierą rdzewiejace od spodu na umór 😆

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.