Skocz do zawartości

Woytas

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Woytas

  1. I masz racje co do felg, kwestia gustu ale konfigurując teraz G20 wziąłbym dokładnie takie jak w pokazanej konfiguracji , mi się akurat podobają i są zbieżne z linią z G60 jak i zapewne następcą G20
  2. po każdej jeździe w apce masz podsumowanie ile C02 wywaliłeś w atmosferę 🙂
  3. Jak w temacie , walizka wiadomo, nie trzymamy kluczyków przy dostępie komfortowym zawieszonych na drzwiach wejściowych ale na "gamboy-a" macie jakaś wiedzę ?
  4. W dieslu przy B47 wygląda to tak , że w sport przy każdym odpuszczeniu gazu stara się ładować baterię i faktycznie to czuć, auta bardziej spowalnia i przy przyspieszaniu wspomaga silnik spalinowy , przy eco auto stara się maksymalnie ograniczyć opory toczenia i żegluje nie ładując baterii
  5. Dieslem spalam połowę tego więc się wpisuję w bardziej dbającego o planetę
  6. ... 2h włączony silnik na postoju ?
  7. Dolałem 7l po ponad 20 tyś km ... to można go w zasadzie jednak nie doliczać , koszt tego mocznika to nawet nie różnica w spalaniu pb/ diesel na jednym zbiorniiku a raczej z 2 zestawy kawy z hot dog-iem jak ktoś chce drobrne liczyć ... a rok do roku to już mamy wzrost sprzedaży diesli a nie spadek 😉
  8. AndroidAuto też dziła
  9. Woytas odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    Ja bym poczekał
  10. Bo na końcu jest zawsze proza życia czyli portfel😀
  11. Woytas odpowiedział(a) na saab temat w G30, G31, F90
    Ja dwa dni temu wykupiłem na rok , dzisiaj testowałem na odcinku z 700 km S5, A1, A4 yanosik mi nie pokazał jednego fotoradaru w Krakowie , na A4 telefon na którym był odpalony AA, yanosik , yt music , itd. przegrzał się i zamknąl 12 aplikacji akurat przed odcinkowym ... jak dla mnie już się zwróciło
  12. Woytas odpowiedział(a) na saab temat w G30, G31, F90
    Na znak nie musisz zwrócić uwagi, poprostu można się zagapić , są miejsca stałe oznakowane od lat , z fotoradarem piknie wymalowanym jak słońce a kierowcy jeżdżący tam 2 razy dziennie też potrafią nie zwolnić , 100 pln dużo nie dużo .... 27 groszy dziennie ... jeden przegapiony odcinkowy lub fotoradar i zwraca sie za dekadę
  13. Woytas odpowiedział(a) na saab temat w G30, G31, F90
    Sprawdzałem ten miesięczny okres w holandii , yanosik pokazywał więcej ale stówka na rok nie zrujnuje każdy ostrzegacz na wagę złota 🤣
  14. Może trochę dystansu i czasami czytać posty z przymróżeniem oka , wybacz, że nie sprawdziłem dokładnie w którym roku bosch wprowadził abs .. bo jakby to robiło rożnicę w kraju fiatów i syren
  15. Reasumując 50 lat temu nie bylo abs, esp itd. w wiekszości aut , naród śmigał zimami stulecia na dębicy byleby łyse nie były i dali radę to my też damy niezależnie od opon tylko rozsądnie jeździć
  16. Może zacznij czytać ze zrozumienie , wpada gość na forum i zachwala swoje zajebiste imperiale zatrzymujące się na mokrym 10m dalej niż inne opony z tego semgentu ... choć i tak order , że kupił nowe a nie używki zdarte z jakiegoś 10letniego rozbitka i jak mu taka opona wystrzeli na łuku to nie zabije jadących z przeciwka ... na oponach się nie oszczędza a jak ktoś kupuje auto za kilkadxiesiąt tysięcy a nie ma potem 2-3 na opony to może trzeba pomyśleć o zmianie segmentu a nie zakładać jakieś szrotowisko
  17. ... w przytoczonym przypadku drobne 10m ... ale chociaż nowe chinole bo te wszystkie dzieciaki pozawijane na drzewach w swoich Exx obute w slicki ze szrotowiska 🫣
  18. Co za pierdoły 😄 ... jedziesz chłopie przepisowo lewym pasem , gość prawym dostawczakiem , macie tą samą prędkość jest sgnalizacja , macie zielone , jedziecie praktycznie równolegle on może z metr przed Tobą i z przed tego samochodu przebiega Ci dzieciak przez 2 pasy ... i teraz możecie kontunuować pierdoloomento, że nawet na bieżnikowanych można i ostrożnie jeździć 😆
  19. Nie - w miarę możliwości ogranicza się ryzyka , jak w takich samym warunkach można się zatrzymać o 2 długośco auto to nie wiem po co te komentarze malowanie zderzaka i grill będą droższe niż różnica w oponach , a jak dodasz żaluzje , radar lapmy to masz wymian gratis na 10 lat do przodu 🙂
  20. Nie chce mi się sprawdzać cen i jak jest różnica ...ale kuźwa to są 2 długości auta nowej 5-ki 🤣 to chyba już trochę na wyobraźnie powinno działać
  21. https://www.tyrereviews.com/Article/2023-SUV-All-Season-Tyre-Test.htm Te imperiale na mokrym zatrzymują się 10m dalej niż pierwsza opona w teście ... kurtyna
  22. Ale ostrzeżenia przed STOP to by mogłyby w PL działać
  23. faktycznie jak się przeliczy najtańsze 520i to ceny zaczynają się od 205 tyś PLN , u nas od 257 tyś PLN ,ciekawe czy specyfikacja na rynek ukraiński się czymś różni
  24. tylko o jakich dolarach mówimy .. bo jak policzyć te właściwe i po kursie wymiany i dodasz do ceny zakupu to jednak mamy bardzo źle 😁

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.