Treść opublikowana przez Woytas
-
G20 340i ocena konfiguracji i pytania
I masz racje co do felg, kwestia gustu ale konfigurując teraz G20 wziąłbym dokładnie takie jak w pokazanej konfiguracji , mi się akurat podobają i są zbieżne z linią z G60 jak i zapewne następcą G20
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
po każdej jeździe w apce masz podsumowanie ile C02 wywaliłeś w atmosferę 🙂
-
Czy G30 jest odporne na "gameboy-a"
Jak w temacie , walizka wiadomo, nie trzymamy kluczyków przy dostępie komfortowym zawieszonych na drzwiach wejściowych ale na "gamboy-a" macie jakaś wiedzę ?
-
Działanie miękkiej hybrydy, czy wspomaga z wyłączonym silnikiem?
W dieslu przy B47 wygląda to tak , że w sport przy każdym odpuszczeniu gazu stara się ładować baterię i faktycznie to czuć, auta bardziej spowalnia i przy przyspieszaniu wspomaga silnik spalinowy , przy eco auto stara się maksymalnie ograniczyć opory toczenia i żegluje nie ładując baterii
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
-
B58 biały dym z wydechu
... 2h włączony silnik na postoju ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Dolałem 7l po ponad 20 tyś km ... to można go w zasadzie jednak nie doliczać , koszt tego mocznika to nawet nie różnica w spalaniu pb/ diesel na jednym zbiorniiku a raczej z 2 zestawy kawy z hot dog-iem jak ktoś chce drobrne liczyć ... a rok do roku to już mamy wzrost sprzedaży diesli a nie spadek 😉
-
Uchwyty na telefon yanosik
AndroidAuto też dziła
-
G20 LCI2 2025
Ja bym poczekał
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Bo na końcu jest zawsze proza życia czyli portfel😀
-
Traffic camera information
Ja dwa dni temu wykupiłem na rok , dzisiaj testowałem na odcinku z 700 km S5, A1, A4 yanosik mi nie pokazał jednego fotoradaru w Krakowie , na A4 telefon na którym był odpalony AA, yanosik , yt music , itd. przegrzał się i zamknąl 12 aplikacji akurat przed odcinkowym ... jak dla mnie już się zwróciło
-
Traffic camera information
Na znak nie musisz zwrócić uwagi, poprostu można się zagapić , są miejsca stałe oznakowane od lat , z fotoradarem piknie wymalowanym jak słońce a kierowcy jeżdżący tam 2 razy dziennie też potrafią nie zwolnić , 100 pln dużo nie dużo .... 27 groszy dziennie ... jeden przegapiony odcinkowy lub fotoradar i zwraca sie za dekadę
-
Traffic camera information
Sprawdzałem ten miesięczny okres w holandii , yanosik pokazywał więcej ale stówka na rok nie zrujnuje każdy ostrzegacz na wagę złota 🤣
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Może trochę dystansu i czasami czytać posty z przymróżeniem oka , wybacz, że nie sprawdziłem dokładnie w którym roku bosch wprowadził abs .. bo jakby to robiło rożnicę w kraju fiatów i syren
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Reasumując 50 lat temu nie bylo abs, esp itd. w wiekszości aut , naród śmigał zimami stulecia na dębicy byleby łyse nie były i dali radę to my też damy niezależnie od opon tylko rozsądnie jeździć
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Może zacznij czytać ze zrozumienie , wpada gość na forum i zachwala swoje zajebiste imperiale zatrzymujące się na mokrym 10m dalej niż inne opony z tego semgentu ... choć i tak order , że kupił nowe a nie używki zdarte z jakiegoś 10letniego rozbitka i jak mu taka opona wystrzeli na łuku to nie zabije jadących z przeciwka ... na oponach się nie oszczędza a jak ktoś kupuje auto za kilkadxiesiąt tysięcy a nie ma potem 2-3 na opony to może trzeba pomyśleć o zmianie segmentu a nie zakładać jakieś szrotowisko
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
... w przytoczonym przypadku drobne 10m ... ale chociaż nowe chinole bo te wszystkie dzieciaki pozawijane na drzewach w swoich Exx obute w slicki ze szrotowiska 🫣
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Dokładnie 👌
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Co za pierdoły 😄 ... jedziesz chłopie przepisowo lewym pasem , gość prawym dostawczakiem , macie tą samą prędkość jest sgnalizacja , macie zielone , jedziecie praktycznie równolegle on może z metr przed Tobą i z przed tego samochodu przebiega Ci dzieciak przez 2 pasy ... i teraz możecie kontunuować pierdoloomento, że nawet na bieżnikowanych można i ostrożnie jeździć 😆
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Nie - w miarę możliwości ogranicza się ryzyka , jak w takich samym warunkach można się zatrzymać o 2 długośco auto to nie wiem po co te komentarze malowanie zderzaka i grill będą droższe niż różnica w oponach , a jak dodasz żaluzje , radar lapmy to masz wymian gratis na 10 lat do przodu 🙂
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Nie chce mi się sprawdzać cen i jak jest różnica ...ale kuźwa to są 2 długości auta nowej 5-ki 🤣 to chyba już trochę na wyobraźnie powinno działać
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
https://www.tyrereviews.com/Article/2023-SUV-All-Season-Tyre-Test.htm Te imperiale na mokrym zatrzymują się 10m dalej niż pierwsza opona w teście ... kurtyna
-
Aktywacja rozpoznawania znaków pierszeństwa G31
Ale ostrzeżenia przed STOP to by mogłyby w PL działać
-
Nowa 5 G60/G61
faktycznie jak się przeliczy najtańsze 520i to ceny zaczynają się od 205 tyś PLN , u nas od 257 tyś PLN ,ciekawe czy specyfikacja na rynek ukraiński się czymś różni
-
Nowa 5 G60/G61
tylko o jakich dolarach mówimy .. bo jak policzyć te właściwe i po kursie wymiany i dodasz do ceny zakupu to jednak mamy bardzo źle 😁