Skocz do zawartości

Woytas

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Woytas

  1. czyli z mojego nic nie wiem o funkcjonowaniu sprowadza się do tego , że składając zamówienie to termin sugerowany przez dealera to są bajki pisane na wodzie i tak długo jak na to pozwalają klienci będziemy traktowani jak biedni krewni 😆. Wybacz ale przypomina mi to sytuację rodem z PRL jak na międzynarodowych targach w Poznaniu w latach 80tych wychodził niemiaszek i rzucał do tłumu parę folderów z autami , no można nadal się dać tak traktować za własne pieniądze 😄
  2. Woytas odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    nie wiem co tam w końcu zdecydujesz ale bez dostępu bezkluczykowego będzie się wk.. przy każdym podejściu do auta 😄 używam tych systemów w różnych autach od ponad 10 lat i jak podchodzę do czegoś z "pilotem" i zaczynam szarpać się z klamką przy takim antyku 😁 ... no ale każdy ma swoje przyzwyczajenia kupić "premium" za 300k i szarpać się z klamkami .. no pewnie można ....
  3. już nie plątajcie tych o powieści o slotach dla tamtego albo owego, mają plan produkcji , który się nagle nie zmienia o parę miesięcy, wpływają zamówienia w fabryce planują produkcję i pod to jest ustawiany cały łańcuch dostaw, jakby firma dostarczająca podzespoły spóźniła się o tydzień to już jej nie ma. Na mój nos dealearzy robią zwyczajnie klientów w bambuko bo muszą mieć wiedzę o realnych terminach realizacji zamówień, które powinny być potwierdzone w max w tydzień ( inaczej nie da się planować produkcji w takiej firmie ) jeśli dzieje się inaczej i są tak przesunięte terminy to ktoś zwyczajnie kłamie i podsuwa zamówienia bez żadnych zapisów chroniących klienta, albo mają totalny burdel w fabryce w co nie che mi się wierzyć
  4. Generalnie te terminy to jakiś dramat niezależnie od serii , znajoma zamówiła x1 lub x3 nie pamiętam w .. zeszłym roku ...miał być .. marzec stare auto sprzedała jest czerwiec . jeździ taxi .. obsuwa ..kwartał .. to normalne nie jest
  5. Kiedy zamawiałeś ?
  6. ... klucz możesz zastąpić telefonem ....tylko trzeba mieć jeszcze zgodny telefon aby to zadziałało ... 😁
  7. Kup takie same będzie taniej , ja w g30 mam mieszane 19 , zimą mam takie same 18 .. różnicy żadnej, jedynie trzymać się homologowanych rozmiarów ( te i te runflaty)
  8. Dlatego ja jadę zawsze na serwis umytym autem aby jakiś niepełnosorytny z łapanki nie mył auta ... niektórzy się cieszą , że im auto umyją... tzn porysują
  9. Woytas odpowiedział(a) na saab temat w G30, G31, F90
    Koszt w sumie jest śmieszny co do ewentualnych oszczędności
  10. Woytas odpowiedział(a) na saab temat w G30, G31, F90
    Miałem to włączone przez miesiąc ... do yanosika się nie umywa .. chociaż ten ostatni przed laserówką też mnie nie uchronił
  11. za te pieniądze nie było co się zastanawiać octavia w dieslu więcej kosztuje 😄
  12. Wiesz .. laserówce nie robi czy przekroczysz 100km/h 1.5 s szybciej czy wolniej
  13. Przy tych wszystkich dywagacjach o ķuniach co jedzie a co nie jedzie ... jedno przekroczenie powyżej 30 recydywa na 2 lata i wam 316i wystarczy
  14. Taki jak zaleca producent , tylko skrócić interwał o połowę
  15. Woytas odpowiedział(a) na saab temat w G30, G31, F90
    pewnie masz rację ale brak obsługi wybierania głosowego po polsku ... ja rozumiem , że to by dotyczyło jakiegoś chinola za 49 tyś ale nie marki premium za kilkaset pod tym względem to dramat
  16. Woytas odpowiedział(a) na saab temat w G30, G31, F90
    absolutna porażka , 7 lat temu działało to duuuuuuuużo lepiej i w dodatku po polsku , podobnie jak AA w popularnej marce na F 😁, pod tym względem LCI oprócz AA niewiele wniosło
  17. na co dzień to raczej widuje ze świateł 0-60 w 17s
  18. i na końcu widzisz jak te wszystkie super mocne fury ze świateł robi TIR albo Clio 1.2 ... bo wir w zbiorniku 😁
  19. Przelotową 150-160 to osiągniesz .... w drodze nad bałtyk Ja już widzę te przelotowe w Austrii, Szwajcarii , Francji lub we Włoszech 🤣
  20. Holandia autostrada od 6-19 max 100 km/h potrzeba do tego jakiś 45KM i 35 Nm
  21. na razie nie , pomijam kwestie gwarancyjne tzn. "chip" czyli zmiana softu = brak gwarancji i nie wierz bajkopisarzom , że nie ma śladu
  22. słuszna uwaga w przed LCI łatwo za małe pieniądze można zmienić soft i będzie jeździć jak 520D lub lepiej 😄
  23. będzie poruszać się autostradami taką samą prędkością jak Ty tylko o kilkanaście sekund dłużej będzie się rozpędzać do np. 200 km/h przy normalnych ruchu drogowym i podróżowaniu zgodnie z przepisami zainteresowany niech oceni sam , oczywiście lepiej byłoby znaleźć 520D ,natomiast .... na przestrzeni kilku lat latanie po polskich autostradach 180+ się zwyczajnie skończy wraz z odcinkowymi pomiarami
  24. bym się bardziej martwił o stan powłoki lakierniczej na terenie Włoch 😁 choć dotychczas udawał mi się wracać bez strat 🤭 apka pokazuje gdzie auto stoi ale tak jak koledzy napisali , amator się za 7-mke brać nie będzie 😀
  25. tak , tylko 95% kupujących nie chce za takie auta zapłacić 😄 rynek kupujących dzieli się na dwie grupy zależy w którą się wpiszesz 1) sortujących od najtańszych 2) sortujących od najdroższych

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.