Treść opublikowana przez Woytas
-
Nowa 5 G60/G61
czyli z mojego nic nie wiem o funkcjonowaniu sprowadza się do tego , że składając zamówienie to termin sugerowany przez dealera to są bajki pisane na wodzie i tak długo jak na to pozwalają klienci będziemy traktowani jak biedni krewni 😆. Wybacz ale przypomina mi to sytuację rodem z PRL jak na międzynarodowych targach w Poznaniu w latach 80tych wychodził niemiaszek i rzucał do tłumu parę folderów z autami , no można nadal się dać tak traktować za własne pieniądze 😄
-
G20 LCI2 2025
nie wiem co tam w końcu zdecydujesz ale bez dostępu bezkluczykowego będzie się wk.. przy każdym podejściu do auta 😄 używam tych systemów w różnych autach od ponad 10 lat i jak podchodzę do czegoś z "pilotem" i zaczynam szarpać się z klamką przy takim antyku 😁 ... no ale każdy ma swoje przyzwyczajenia kupić "premium" za 300k i szarpać się z klamkami .. no pewnie można ....
-
Nowa 5 G60/G61
już nie plątajcie tych o powieści o slotach dla tamtego albo owego, mają plan produkcji , który się nagle nie zmienia o parę miesięcy, wpływają zamówienia w fabryce planują produkcję i pod to jest ustawiany cały łańcuch dostaw, jakby firma dostarczająca podzespoły spóźniła się o tydzień to już jej nie ma. Na mój nos dealearzy robią zwyczajnie klientów w bambuko bo muszą mieć wiedzę o realnych terminach realizacji zamówień, które powinny być potwierdzone w max w tydzień ( inaczej nie da się planować produkcji w takiej firmie ) jeśli dzieje się inaczej i są tak przesunięte terminy to ktoś zwyczajnie kłamie i podsuwa zamówienia bez żadnych zapisów chroniących klienta, albo mają totalny burdel w fabryce w co nie che mi się wierzyć
-
Nowa 5 G60/G61
Generalnie te terminy to jakiś dramat niezależnie od serii , znajoma zamówiła x1 lub x3 nie pamiętam w .. zeszłym roku ...miał być .. marzec stare auto sprzedała jest czerwiec . jeździ taxi .. obsuwa ..kwartał .. to normalne nie jest
-
Nowa 5 G60/G61
Kiedy zamawiałeś ?
-
Nowa 5 G60/G61
... klucz możesz zastąpić telefonem ....tylko trzeba mieć jeszcze zgodny telefon aby to zadziałało ... 😁
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Kup takie same będzie taniej , ja w g30 mam mieszane 19 , zimą mam takie same 18 .. różnicy żadnej, jedynie trzymać się homologowanych rozmiarów ( te i te runflaty)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dlatego ja jadę zawsze na serwis umytym autem aby jakiś niepełnosorytny z łapanki nie mył auta ... niektórzy się cieszą , że im auto umyją... tzn porysują
-
Traffic camera information
Koszt w sumie jest śmieszny co do ewentualnych oszczędności
-
Traffic camera information
Miałem to włączone przez miesiąc ... do yanosika się nie umywa .. chociaż ten ostatni przed laserówką też mnie nie uchronił
-
G30 518D - czy to jeździ?
za te pieniądze nie było co się zastanawiać octavia w dieslu więcej kosztuje 😄
-
G30 518D - czy to jeździ?
Wiesz .. laserówce nie robi czy przekroczysz 100km/h 1.5 s szybciej czy wolniej
-
G30 518D - czy to jeździ?
Przy tych wszystkich dywagacjach o ķuniach co jedzie a co nie jedzie ... jedno przekroczenie powyżej 30 recydywa na 2 lata i wam 316i wystarczy
-
Nowe M340i jaki lać olej silnikowy? Wasze sugestie?
Taki jak zaleca producent , tylko skrócić interwał o połowę
-
Hej(y) BMW
pewnie masz rację ale brak obsługi wybierania głosowego po polsku ... ja rozumiem , że to by dotyczyło jakiegoś chinola za 49 tyś ale nie marki premium za kilkaset pod tym względem to dramat
-
Hej(y) BMW
absolutna porażka , 7 lat temu działało to duuuuuuuużo lepiej i w dodatku po polsku , podobnie jak AA w popularnej marce na F 😁, pod tym względem LCI oprócz AA niewiele wniosło
-
G30 518D - czy to jeździ?
na co dzień to raczej widuje ze świateł 0-60 w 17s
-
G30 518D - czy to jeździ?
i na końcu widzisz jak te wszystkie super mocne fury ze świateł robi TIR albo Clio 1.2 ... bo wir w zbiorniku 😁
-
G30 518D - czy to jeździ?
Przelotową 150-160 to osiągniesz .... w drodze nad bałtyk Ja już widzę te przelotowe w Austrii, Szwajcarii , Francji lub we Włoszech 🤣
-
G30 518D - czy to jeździ?
Holandia autostrada od 6-19 max 100 km/h potrzeba do tego jakiś 45KM i 35 Nm
-
G30 518D - czy to jeździ?
na razie nie , pomijam kwestie gwarancyjne tzn. "chip" czyli zmiana softu = brak gwarancji i nie wierz bajkopisarzom , że nie ma śladu
-
G30 518D - czy to jeździ?
słuszna uwaga w przed LCI łatwo za małe pieniądze można zmienić soft i będzie jeździć jak 520D lub lepiej 😄
-
G30 518D - czy to jeździ?
będzie poruszać się autostradami taką samą prędkością jak Ty tylko o kilkanaście sekund dłużej będzie się rozpędzać do np. 200 km/h przy normalnych ruchu drogowym i podróżowaniu zgodnie z przepisami zainteresowany niech oceni sam , oczywiście lepiej byłoby znaleźć 520D ,natomiast .... na przestrzeni kilku lat latanie po polskich autostradach 180+ się zwyczajnie skończy wraz z odcinkowymi pomiarami
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
bym się bardziej martwił o stan powłoki lakierniczej na terenie Włoch 😁 choć dotychczas udawał mi się wracać bez strat 🤭 apka pokazuje gdzie auto stoi ale tak jak koledzy napisali , amator się za 7-mke brać nie będzie 😀
-
Zakup / serwis / niezbędne czynności
tak , tylko 95% kupujących nie chce za takie auta zapłacić 😄 rynek kupujących dzieli się na dwie grupy zależy w którą się wpiszesz 1) sortujących od najtańszych 2) sortujących od najdroższych