Treść opublikowana przez Woytas
-
G50 SOP 11/26...
Mi nie, brak zegarów przed kierowcą to patola za 1 czy 2 modele z tego zrezygnują ...
-
G50 SOP 11/26...
... tylko porównywalnej sprzedazy S-ki i 7ki to raptem 17% trafia na rynek europejski i to widać ... w londynie na 50 S klas spotkanych na ulicy przypadnie może 7-mka .. taki fantastyczny dizajn tych grili wielkości stodoly ... chyba nie bardzo trafiło to w gusta nie azjatów 😆 zrobią radykalną zmianę tylko czy to przypadnie klientom bo z renderów to nowa trójka z przodu trochę skodą jedzie a wyswietlacz przy podszybiu to zadna nowość pakują to już w chinolach
-
G50 SOP 11/26...
... karykatura bmw , wygląda jak azjatycki klon nie wiadomo czego, zmiana na silę byleby było inaczej i ucieczka od idiotycznych atrap chłodnicy wielkości 50" tv w ostatnich modelach jak 7ka itd. ...przy kolejnych LCI zaczną powiększać 🤣 o gustach nie nie dyskutuje ale mojej ocenie ohyda
-
Rabaty na nową serię 3 g20
To jakbyś teraz ich włożył za równowartość w jaeeco 7 to by się popłakili z głupoty jaką zrobili 😁
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Jakoś nie podzelam tego optymizmu i przyłączam do złapania się za głowę 👌, toyoty ok zgoda mało palą ale ten archaiczny środek rodem lat 90tych i wyǰące bezstopniowe skrzynie to jest coś okropnego , auta wręcz ciosane siekierą rdzewiejace od spodu na umór 😆
-
BMW nie chce rezygnować z silników spalinowych. Co sądzicie o tej decyzji?
To teraz na zamówione BMW będziesz czekał dodatkowe pół roku dłużej 🤣🤣🤣 Choć może przygotowują się już na spadek zamówień jak się rozleje "neue klasse" na pozostałe modele 😆😆😆 https://youtube.com/shorts/AUP5VPUwuR8?si=Ipwnbe9qt_uNGaTk
-
Nowa 5 G60/G61
Na razie wszystko się zgadza , bo na rynek rzucili brzydkie, tanie auta , tylko jak w sprzedaży pojawi się np. Yangwang U7 w cenie nowego G50 wyglądającego jak skoda gdzie masz kupić pakiet za parę tyś pln , żeby naładować telefon , to wybór już taki oczywisty nie będzie ... oj kończy się odcinanie kuponów i mld zyski europejskich koncernów co zresztą już widać, zaczyna się spora korekta i powrót rabatów z korzyścią dla klienta
-
G50 SOP 11/26...
Jak zafundują taki środek w nowych Gxxx to będzie masakra 😝 W toyocie (yaris) kiedyś też jakiś filozof wydumał plastik przed oczyma kierowcy zamiast zegarów ... to było odrzucające , tu to samo - zmiana na silę byleby było inaczej niż wcześniej .. porażka po calości 🫣 + grill jak w skodzie sukces gwarantowany 🤣🤣🤣
-
Doposażenie G30.
Ja bym pojeździł z miesiąc i policzył ile razy "trzaśniesz" tą klapą 😀
-
Zasięg
Jpd ... nie macie innych problemów 🤣
-
Permanentnie otwarty grill
.. to ten serwis też ogarnięty 🤣
-
G30/G31 - ogromna utrata wartości?
Na nasze własne ... czy to przypadkiem producenci z EU nie postawili tam fabryk, żeby przytulić jeszcze więcej kasy ...
-
G30/G31 - ogromna utrata wartości?
Tylko tu nikt nie zestawia tych aut do BMW , marki premium zawsze będą mieć klientów jak i auta o konkretnych oczekiwaniach co do osiągów czy prowadzenia natomiast przeciętny Kowalski dla którego to ma być środek do przemieszczania się z pkt A do B nagle za te same pieniądze z bieda wersji dostaje wszystko mający pojazd i tym chinole zawalczą rynek
-
G30/G31 - ogromna utrata wartości?
Może i tak, zyskają klienci a co do jakości jak to zawsze tłumacze w innym sposób ... jakoś w srajfonie za 6 koła nikomu nie przeszkadza ekran od koreańskiego szajsunga 🤣
-
G30/G31 - ogromna utrata wartości?
... Przy wysokich cłach , bez ceł popularne marki zostałyby zaorane w rok lub dwa ... tak trzeba zejść z marży , poprostu kończy się żerowanie i zaczyna rynek klientów .. kończą się czasy yarisa za 120 albo octavii za 200 🤣
-
G30/G31 - ogromna utrata wartości?
Ale sam to sprawdziłeś na hamowni czy taka gminna opowieść jak z serwisami ?
-
G30/G31 - ogromna utrata wartości?
Jak mnie zawsze ten argument max 180 śmieszy .. przejchałem tydzień temu prawie 3 tyś km będąc w 7 krajach , raptem na kilku odcinkach w DE dało się jechać szybciej ... Co do komody pełna zgoda .. 🤣 brzydactwo z zewnątrz
-
G30/G31 - ogromna utrata wartości?
I tu pełna zgoda, omody 9 nie widziałem na żywo ale ponad tysiąc km przejechałem jaecoo 7 super hybrid ... pod wzgledem jakości montażu i spasowania nie widzę najmniejszej różnicy w stosunku do europejskiego premium , co do samego auta konkurencję widzę w postaci rav4 ...i trzeba być ostatnim frajerem żeby zapłacić tyle samo za 2-3 latka od toyoty lub nowy z tym samym wyposażsniem o 50 czy 70 tyś więcej + wyjące CVT 😆 więc się nie dziwię , że rynek aut używanych zamarł , chińczyki może nie są jeszcze konkurencją dla premium ale czas popularnych marek za 170-200 tyś się właśnie kończy
-
G30/G31 - ogromna utrata wartości?
Niestety kolega wpadł pomijając wyposażenie w covid-ową pułapkę i ścieme o zerwanych łańcuchach dostaw, finał tego byl taki , że część na wiosnę 2023 odbierało auta zamawiane w 2022 po cenie z katalogu a część kupowała końcówkę produkcji z rabatami na poziomie 20%
-
Czas oczekiwania
Jaki to kolor ?
-
BMW 5 G31 laserowy reflektor wymieniony na nowy w ASO
Chyba ktoś ten reflektor umył gąbką do szorowania garów, masakra 😮
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Ale przestańcie te bzdury o adblue powielać ... ludzie w bmw tankują adblue co 20-25 tyś km , tak jak któryś z kolegów napisał 2 razy dolewał przy 50 tyś km , ja nalałem raz przejechane 28 tyś km , doleje pewnie znowu przy ok 50 tyś to jest jakieś 4 razy na 100 tyś km ...
-
G30 LCI - czy asystent działa po polsku?
upraszczając odpowiedź BMW ma w tym zakresie w D U P I E rynek polski i jest to absolutnie żenujące bo asystenci w popularnych markach działali doskonale już .... 10 lat temu więc nie ma, nie było i się przynajmniej w G30 nie doczekasz 🤣
-
G31 czy F11lci- rozterki w zakupie
Są 2 kategorie kupujących ... tych sortujących od najdroższych i tych od najtańszy ... a potem płacz na forum , że egzemplasz po wielu przygodach i zaniedbany się sypie
-
G31 czy F11lci- rozterki w zakupie
sam sobie odpowiedziałeś "Pewnie miała wpływ na to mapa 265KM/550nm i przez 20k ruszanie ze świateł z gazem w podłodze, no ale jednak. Wróciłem do ori mapy + XHP " na marginesie co do trwałości , nalatane ponad 600 tyś , olej wymiany co 20 tyś km do autora tylko i wyłącznie g30/31 .. długofalowo mniej stracisz na wartości za kilka lat na F nikt nie spojrzy chyba, że jakiś "nastolatek" żeby tanio bunie nabyć a , G30 będzie się jeszcze sprzedawać