Treść opublikowana przez dyzio255
-
e60 retrofit z HIFI na LOGIC 7 jakiś dokładny schemat ?
https://www.bmwgm5.com/Logic7_E60_61.htm
-
Powietrze w układzie chłodzenia 530d 218km 2004r
Śruba w termostacie... Ciekawe co jeszcze ciekawego kryje ten silnik? No i może napisz jakie masz wszystkie przeróbki w tym aucie bo co post to coś nowego.
-
e61 kasownie licznika i godziny mimo podlaczenia prostownika
Podłączenie prostownika nie wpłynie na komunikat o zbyt dużym poborze prądu. Ten komunikat oznacza to , że coś pobiera prąd wtedy gdy nie powinno.
-
M57 bierze olej w e60 525d 197KM 2008
Moja na 10000 nie bierze nic. A po 10000 zmieniam olej.
-
[E61] pneumatyka tylnego zawieszenia
Tak dodam , że kilka takich kompresorów robiłem. Ale te , które miały syf w środku to z reguły na śmietnik się nadawały. Tuleje cylindrów zjechane i tu nowe uszczelnienia nie pomogą. Zawór upustowy jak nie działa to ciężko go wskrzesić. Tam jest jakiś dziwaczny biały smar i żaden inny się nie sprawdza. Dlatego polecam regenerację w firmie , która ma dostęp do części.
-
M57 bierze olej w e60 525d 197KM 2008
Pogoń dziada tylko przy sprzedaży nie zapomnij wspomnieć , że wyj....ś dpf a silnik wpier....a olej.
-
e60 doposażenie w tylne poduszki w drzwiach
Robiłem to dawno temu. Gdzieś mam schematy. Ale są też w necie. No i bez kodowania się nie obejdzie. Do tego jeszcze trzeba pirotechniczne napinacze pasów na tył.
-
BMW E60 530i M54B30 Przegrzewająca się automatyczna skrzynia
Jedno co możesz zrobić według mnie to zmienić olej na dedykowany i zgodnie z procedurą.
-
BMW E60 BŁAD Poduszki i pasów
Zamiast emulatora można wykodować.
-
E61 awaryjne dopompowanie miechów
Da się ale to nie takie proste. Jeśli kompresor działa to trzeba podnieść auto , dobrać się do kompresora i z niego wykręcić czarny cienki wężyk . Pod ten wężyk dać ciśnienie z innego kompresora . Postawić auto i podać ciśnienie. Jeśli elektrozawory działają to się podniesie. Jeśli nie to [BAD] blada .
-
Wymiana turbiny 525D
Potwierdzam. Za mało. Może czujnik ciśnienia sprawdź ? Może zapchany i kłamie?
-
Wymiana turbiny 525D
Wymyj wewnątrz intercooler bo pewnie oleju w pytę. Sprawdź szczelność połączeń. Sprawdź ile masz nagaru w egr i czy się domyka? A jak nic to nie da to turbo do poprawki. Zapewne ne masz klapek w kolektorze a to też pogarsza dół.
-
Problem z nawiewem na szybę bmw e60
A ustawiłeś nawiew na szybę? W E60 jest czujnik zaparowania szyby i on sam powinien zareagować.
-
BMW E60 530D sterownik świec żarowych spr.
Jak wszystko jest sprawne to odpali i przy -15 Ale jak już wtryski nie są idealne to bieda przy -10.
-
BMW E60 530D sterownik świec żarowych spr.
U mnie świece grzeją do czasu osiągnięcia temperatury około 45st. Bez wzgledu na temperaturę zewnętrzną. Najpierw mocno a z czasem coraz słabiej. Tak ma być i to wyrównuje pracę silnika na zimno. Jak mi padła jedna świeca to czułem na wolnych obrotach lekkie drgania na zimnym.
-
Wymiana turbiny 525D
218km 3,0d w E61 jedzie przyzwoicie. Wiem bo mam ;)
-
Wymiana turbiny 525D
Ja tam zawsze na casrolu edge i złego słowa nie powiem. Mam u siebie autoryzowanego dystrybutora castrola i wiem , ze mają oryginalny olej.
-
E60 drgania na kierownicy przy hamowaniu
Bicie piasty to max 0,01mm.
-
E61 535d 272km Pisk paska i smród po wymianie koła pasowego
Zwal pasek od klimy. Możesz go nawet przeciąć bo i tak jest do wymiany. Tylko nie traktuj tego jako naprawę bo MUSISZ mieć sprawne oba paski bo rozwalisz koło. Pewnie klima rozwaliła ci pierwsze koło...
-
[BMW E60] Nierówna praca na wolnych obrotach
Taka ilość oleju wpływa na wskazania sond lambda. A jaki olej masz zalany? Pomiar kompresji przy takim oleju mija się z celem bo olej doszczelnia tłok w cylindrze.
-
[BMW E60] Nierówna praca na wolnych obrotach
Ta świeca jest Fatalna. Ile to chla oleju? Tu bym szukał przyczyny.
-
E61 błąd 5f9b błąd czasu regulacji opuszczania nivo
Nie trzeba. Trzeba za to kupić sprawny lub wyeliminować awarię instalacji.
-
M54B30 wypadanie zapłonów
Skasuj adaptacje. Sprawdź wskazania czujnika temperatury.
-
Wymiana korasa w turbo 3.0d 218km
Nastawnik się reguluje położeniem muszli według siebie. Po regulacji nie wolno zmieniać położenia muszli. A jak zmieniałeś też geometrię to na bank do regulacji. Na oko to tylko możesz ustawić tak żeby cięgno na niepodłączonym przewodzie nie było naprężone. Musi mieć deczko luzu. Takie tyci-tyci. Nic więcej sam nie zrobisz. Dokładna regulacja na stole z przepływomierzem.
-
Wymiana standardowego nagłośnienia e60
Będzie działać.