Treść opublikowana przez dyzio255
-
Ściąga po wymianie zawieszenia
zrób pełną geometrię a nie tylko zbieżność.
-
520d M47 przepustnica
W sklepie motoryzacyjnym. Regeneracja to pic na wodę. Moja podziałała miesiąc. Nowa już czwarty rok.
-
520i n43b20i blaszka o wielkości 0,7x0,5cm w silniku
Zgrabna kamerka endoskopowa mogła by pomóc . Taka blaszka może poważnie uszkodzić silnik. Porysować cylinder uszkodzić zawór.
-
Ściągacz do tulei wahacza tylnego dwuramiennego
Chce ci się to dłubać za takie pieniądze? Kup. Zrób. Sprzedaj.
-
Jakie koło pasowe prócz corteco
Oryginał BMW.
-
[M57] Stuki ze skrzyni biegów po rozgrzaniu
No to dwumasa raczej .
- Boczek tapicerka
-
[M57] Stuki ze skrzyni biegów po rozgrzaniu
Przy gaszeniu z wciśniętym sprzęgłem też słychać?
- Logic 7
-
530D E60 ZAPALANIE ORAZ GASZENIE AUTOMAT
Odpalasz z nogą na hamulcu bo inaczej nie odpali. Chyba że wykodujesz tą funkcję. Gasisz jak chcesz.
-
Po wymontowaniu klap wirowych brak mocy u dołu 530xd 231km
Tak. Kolektor z anodowanymi klapkami aluminiowymi. Nie widzę możliwości żeby mogła wypaść. Mam go teraz od około 80 000km jakieś prawie pięć lat.
-
Po wymontowaniu klap wirowych brak mocy u dołu 530xd 231km
Wywalenie klapek = brak dołu. Zwłaszcza w automacie jest to odczuwalne. Dlatego wstawiłem kolektor z wzmocnionymi klapkami bo bez nich to mnie jazda wk.....a na maxa.
-
e60 wymiana radia z czytnikiem navi
Jest jest. W swojej się tym bawiłem i dlatego prosiłem o oryginalny plik MAN bo przekombinowałem :mrgreen:
-
e60 wymiana radia z czytnikiem navi
Mam L7 ale to bez znaczenia. Niestety pusty MAN nie przywraca moich zmian.
-
e60 wymiana radia z czytnikiem navi
Podepnę się. Może ktoś ma zapisany oryginalny plik MAN z radia i mógł by mi podesłać? Trochę się za dużo pobawiłem ustawieniami i teraz nie jestem zadowolony z dźwięku. Niestety kodowanie pustym MAN nie przywraca tego co było... Jak bym miał oryginalny MAN to bym sobie porównał . Z góry dzięki Radio buisnes z nawi przedlift.
-
E61 530xD Automat - Metaliczne grzechotanie z tyłu silnika
Wydech się nie rozleciał? Albo jakaś osłona termiczna?
-
Opony 225/50 czy 245/45 które lepsze do 17x8j??
https://bmw5e61.blogspot.com/2017/02/tabliczka-znamionowa-cisnienia-opon-w.html
-
[M57] Padające termostaty co pół roku
Te behr kupione na allegro to nie behr tylko imitacja. Ja też z tym walczyłem aż założyłem ORI z ASO i święty spokój .
-
[E60] 523i N52 - Nie działający wentylator chłodnicy
100 stopni to z tego co pamiętam to jeszcze za mało.
-
Wzmacniacz HIFI OE do wersji audio bez wzmacniacza
Czemu ci się poszukać nie chce?Na tacy podaję. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=390300
-
hamulce e61 minimalna prędkość brak ABS
tyle że abs tak działa i w innych autach
-
Wzmacniacz HIFI OE do wersji audio bez wzmacniacza
nie za wiele.
-
Wentylator chłodnicy często działa E60 m54b30
Zamiennik?
-
Wentylator chłodnicy często działa E60 m54b30
Termostat?
-
E60 525d - Po wymianie konwertera i oleju skrzynia szarpie
Zalał zgodnie z procedurą? Temperaturę skrzyni sprawdzał? Tyle oleju to mi weszło bez wymiany konwertera...