Skocz do zawartości

dyzio255

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dyzio255

  1. zrób pełną geometrię a nie tylko zbieżność.
  2. dyzio255 odpowiedział(a) na jarek.m temat w E60, E61
    W sklepie motoryzacyjnym. Regeneracja to pic na wodę. Moja podziałała miesiąc. Nowa już czwarty rok.
  3. Zgrabna kamerka endoskopowa mogła by pomóc . Taka blaszka może poważnie uszkodzić silnik. Porysować cylinder uszkodzić zawór.
  4. Chce ci się to dłubać za takie pieniądze? Kup. Zrób. Sprzedaj.
  5. Oryginał BMW.
  6. No to dwumasa raczej .
  7. dyzio255 odpowiedział(a) na PawelPawel temat w E60, E61
    Trzeba,
  8. Przy gaszeniu z wciśniętym sprzęgłem też słychać?
  9. dyzio255 odpowiedział(a) na SheepVin temat w E60, E61
    Wszystko się da. ale łatwo nie będzie. Co do L7 to masz wszystko do wymiany poza radiem. Ale jak masz trochę pojęcia to zrobisz.
  10. Odpalasz z nogą na hamulcu bo inaczej nie odpali. Chyba że wykodujesz tą funkcję. Gasisz jak chcesz.
  11. Tak. Kolektor z anodowanymi klapkami aluminiowymi. Nie widzę możliwości żeby mogła wypaść. Mam go teraz od około 80 000km jakieś prawie pięć lat.
  12. Wywalenie klapek = brak dołu. Zwłaszcza w automacie jest to odczuwalne. Dlatego wstawiłem kolektor z wzmocnionymi klapkami bo bez nich to mnie jazda wk.....a na maxa.
  13. Jest jest. W swojej się tym bawiłem i dlatego prosiłem o oryginalny plik MAN bo przekombinowałem :mrgreen:
  14. Mam L7 ale to bez znaczenia. Niestety pusty MAN nie przywraca moich zmian.
  15. Podepnę się. Może ktoś ma zapisany oryginalny plik MAN z radia i mógł by mi podesłać? Trochę się za dużo pobawiłem ustawieniami i teraz nie jestem zadowolony z dźwięku. Niestety kodowanie pustym MAN nie przywraca tego co było... Jak bym miał oryginalny MAN to bym sobie porównał . Z góry dzięki Radio buisnes z nawi przedlift.
  16. Wydech się nie rozleciał? Albo jakaś osłona termiczna?
  17. https://bmw5e61.blogspot.com/2017/02/tabliczka-znamionowa-cisnienia-opon-w.html
  18. Te behr kupione na allegro to nie behr tylko imitacja. Ja też z tym walczyłem aż założyłem ORI z ASO i święty spokój .
  19. 100 stopni to z tego co pamiętam to jeszcze za mało.
  20. Czemu ci się poszukać nie chce?Na tacy podaję. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=390300
  21. tyle że abs tak działa i w innych autach
  22. Zalał zgodnie z procedurą? Temperaturę skrzyni sprawdzał? Tyle oleju to mi weszło bez wymiany konwertera...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.