Treść opublikowana przez dyzio255
-
Sprawdzenie anteny diversity E61 530d
Od pilota antena jest w spojlerze.
-
m57n2 wymiana rozrzadu
Febi. W środku powinien być oryginał BMW.
-
Uszczelniacze 550i e60
Tylko nie zapomnij opisać efektów naprawy.
-
Uszczelniacze 550i e60
Przy uszczelniaczach dymi przez chwilę natychmiast po uruchomieniu.
-
Uszczelniacze 550i e60
Tylko to dymienie nie wskazuje na uszczelniacze a raczej na pierścienie.
-
Nagłośnienie
U mnie w L7 nie słyszę żadnego jazgotu w tweterach.
-
Nagłośnienie
W podstawowym audio to co jest pod fotelami to nie są suby tylko szerokopasmowe głośniki miernej jakości. Do nich jest puszczone całe pasmo a nie tylko niskie tony. Jak ktoś chce to mam dobre dwa suby 20cm pod fotele. Mały wzmak też się znajdzie.
-
Wysokie rozładowanie akumulatora
Zacytuj ten komunikat bo przypuszczam , że to nie jest komunikat o dużym rozładowaniu tylko o tym , że coś żre prąd wtedy gdy nie powinno co może się skończyć rozładowaniem akumulatora.
-
E60 Lift 3.0xd 235km okopcony wydech!? Co to może być!?
Może tylko się wydaje , ze jest DPF?
-
Pali olej
LPG ma wpływ na spalanie oleju. A raczej na dolewanie oleju bo silnik spala go i tak tyle samo co na PB . Różnica wynika z tego , że jadąc na PB część nie spalonej benzyny dostaje się do oleju i go uzupełnia jednocześnie rozrzedzając . LPG nie spływa i wtedy poziom nie jest uzupełniany.
-
DPF lambda napiecie wzkazania
Lambda działa po rozgrzaniu. Tu masz jeszcze zimny silnik. I pytanie czy to norma taka temperatura czy osiąga wyższe? Lambda może być ospała jak nie masz kata dpfa lub zmodyfikowany wydech.
-
Szum w radiu po włączeniu świateł. BMW E60
Niestety kupiłeś badziewie. Kup lepsze.
-
E60 530d jaki akumulator? Żelowy?
Ja po swoim akumulatorze co wytrzymał trzy lata zrobiłem serwis alternatora bo napięcia ładowania były dziwne. Warto było to zrobić.
-
E60 530d jaki akumulator? Żelowy?
Fakt 110 jest możliwe.
-
E60 530d jaki akumulator? Żelowy?
Wpisz 100ah. Ja kupiłem AGM a i jestem mega zadowolony. Wcześniej miałem boscha i padł < teoretycznie> po trzech latach. Dałem go swojemu pracownikowi i jeździ już rok na nim i jest bardzo dobry.
-
DPF wypalanie co ile km ?
U mnie różnie z wypalaniem co zależy od tego jak i gdzie jeżdżę . Ale raz na 1000km to się wypala.
-
Bmw e60 535d dym z pod korka wlewu oleju
Nieszczelność vacum. Pewnie dziurawe servo.
-
E61 530D 2004 218KM/160kW
To automat? Ta wtyczka to chyba od zaworu klap wirowych pod kolektorem. Jeśli środek nie śmierdzi po zalaniu i jest ładny to bym ją robił. Jeśli to automat o do skrzyni dostała się woda to skrzynia może być na złom.
-
E61 - logic 7 i zupełny brak dźwięku i jego źródła
Logic7 wszystkie głosniki zasila ze wzmacniacza. Jeśli podmieniałeś wzmaka to ja bym szukał w radiu i w i-drive ale najprędzej radio. Może też być problem z komunikacją MOST. W jakim stanie masz akumulator po tych rozładowaniach?
-
CZUJNIK ZAMGLENIA BMW E60 520D 2009r
Numery są mało istotne. Różnica , że jedne są z klejem a inne nie. Ale od strony elektrycznej to to samo. Byle ten sam kształt.
-
strach jechać po autostradzie/fabryczne opony e60 530d
Ja mam znajomego na SKP Dobry znajomy a stacja jedna z większych w okolicy. Uczciwie mi powiedział , że ich sprzętem to w cięższym aucie G....O znajdziesz. Zasadę mają taką , że jeśli coś nie lata jak K....IE majtki to uznają , że może być. A dla znajomych to sprawdza co się da i jeśli cokolwiek wykaże choćby minimalny luz to każe rozkręcać i robić . U mnie w busie znalazł jeden lekko luźny sworzeń . Mówi , że dla przeglądu to nie problem ale dla mnie to żebym najlepiej wymienił wszystkie. Okazało się ,że tylko jeden był w miarę zdrowy. A 5 do śmieci...
-
Bmw e61 Naprawa modułu Diversity
nie
-
Wymiana wtryskow bmw e60 530d 218
Numer seryjny wtrysku taki sam a kody i tak będą inne więc trzeba zakodować. U ciebie numer seryjny kończy się pewnie 216.
-
E61 525d Turbo zmiana z 530d
Powinienem mieć takie żeliwo.
-
Demontaż,montaż turbiny w E60
Nie potrzeba jeśli kupujesz gotowy rdzeń już wyważony. Tylko tak jak pisałem dobrej firmy. Gdybym miał do wymiany też geometrię to bym sobie podarował ale jeśli bez geometrii to wymiana rdzenia jest dość prosta.