Skocz do zawartości

dyzio255

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dyzio255

  1. dyzio255 odpowiedział(a) na mcmt temat w E39
    A gdzie go szukać? Raczej chodzi mi o to czy wszystkie e39 tak robią światłami czy tylko te z regulacją? Aha.. pokrętło ręcznej regulacji mam jeśli to coś wnosi. Czujnika mogę nie poznać nawet jeśli jest :roll:
  2. dyzio255 odpowiedział(a) na mcmt temat w E39
    To ja bym przy okazji zapytał czy jeżeli lampy przy włączeniu robią takie "góra-dól" to oznacza że mam automatyczną regulację świateł? A może w każdej e39 tak robią? Kupiłem autko na zwykłych lampach , i szybko je zmieniłem na xenon fabryczny hella. ale poza lampami nic nie przerabiałem a one tak własnie robią "góra-dól" przy załączaniu. Zaznaczam , że to jest touring i może touring tak ma?
  3. dyzio255 odpowiedział(a) na darek1405 temat w E34
    albo poprostu dodatkowa chłodnica wychładza mały obieg cieczy chłodzącej tak bardzo , że poprostu zauważyłeś zmianę.
  4. dyzio255 odpowiedział(a) na darek1405 temat w E34
    A mi się wydaje , że jeśli się udało nagrzać do 90 to raczej termostat ok. Tak dla pewności to bym się kawałek przejechał bez piłowania silnika z większą prędkością. jak będzie stało 90 to termostat raczej ok. Ale to tylko moje domysły :?
  5. a jeśli chodzi o wygląd to miałem w swojej poprzedniej BETCE halogeny firmy TYC. Wyglądały ok. <świeciły fatalnie ale miało być o wyglądzie więc o tym sza...> :wink:
  6. A czy ASC też może źle dzałać przez KROKOWIEC?
  7. Nie będę się upierał jeśli nie sprawdzę tych odpowietrzników. Teraz nie mogę ale sprawdzę. Pozostaje jeszcze kwestia kształtu światła który jest dla mnie bardziej istotny niż wygląd lampy.
  8. dyzio255 odpowiedział(a) na barto temat w E34
    Witam. RG opisał kabelki sondy cyrkonowej 0-1v Twoja sonda to sonda tytanowa 0-5v ale niestety zapomniałem opis kabli. jednak nie wydaje ni się , że sprzedawca powinien podać jak to podłączyć.
  9. Jeśli chodzi o parowanie to jeśli tak łatwo to poprawić to niech poprawia to producent. Kupując nowe lampy mam prawo oczekiwać , że nie będę zmuszony je poprawiać.
  10. dyzio255 odpowiedział(a) na molu temat w E39
    Ta powiedzmy u mnie w "REVERSE RDS" to poprostu miejsce na płaski średniej wielkości wkrętak , który należy przekręcać w lewo jednocześnie pociągając za radio "pozostałą" ręką.
  11. Mojej siostrze po dzwonie blacharz wcisnąl DEPO na przód do E36. Moje zdanie jest takie. Wolę orginał nawet jeśli ma nie być nowy. Lampy mocno parują i granica światło-cień jest bardzo rozmyta. No i jak stanąć przed ścianą to widać pełno plam w miejscu gdzie STANOWCZO powinno być ciemno.
  12. Witam! Podłączę się pod temat. U mnie jest prawie tak samo. obroty spadają powoli i etapami co jest kłopotliwe przy szybkich zmianach biegów bo szarpie. No i dodatkowo ma to chyba wpływ na działanie ASC. Poprostu ASC nie jest w stanie szybko "zmulić" silnika. A przynajmniej mi tak się wydaje. Mogę mielić kołami. Szukałem innych postów w tej sprawie ale bez powodzenia.
  13. Witam wszystkich bez wyjątku fanów BMW :) Już od dość dawna z zaciekawieniem zagłębiam się w treść tego forum i stwierdziłem, że warto by się przyłączyć. Na forach jestem nowicjuszem jako uczestnik więc proszę o wyrozumiałość, gdy coś poplączę :) Mam pewne doświadczenie w temacie BMW które pochodzi z faktu posiadania takowych i moich napraw wykonanych własnoręcznie , które mi dały satysfakcję. Nie mam niestety zbyt wiele czasu na wizyty na forum ale będę robił co w mojej mocy... :D Pozdrawiam WSZYSTKICH NOWYCH ZNAJOMYCH

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.