Treść opublikowana przez dyzio255
-
Automatyczna regulacja swiatel
A gdzie go szukać? Raczej chodzi mi o to czy wszystkie e39 tak robią światłami czy tylko te z regulacją? Aha.. pokrętło ręcznej regulacji mam jeśli to coś wnosi. Czujnika mogę nie poznać nawet jeśli jest :roll:
-
Automatyczna regulacja swiatel
To ja bym przy okazji zapytał czy jeżeli lampy przy włączeniu robią takie "góra-dól" to oznacza że mam automatyczną regulację świateł? A może w każdej e39 tak robią? Kupiłem autko na zwykłych lampach , i szybko je zmieniłem na xenon fabryczny hella. ale poza lampami nic nie przerabiałem a one tak własnie robią "góra-dól" przy załączaniu. Zaznaczam , że to jest touring i może touring tak ma?
-
nie nagrzewa sie
albo poprostu dodatkowa chłodnica wychładza mały obieg cieczy chłodzącej tak bardzo , że poprostu zauważyłeś zmianę.
-
nie nagrzewa sie
A mi się wydaje , że jeśli się udało nagrzać do 90 to raczej termostat ok. Tak dla pewności to bym się kawałek przejechał bez piłowania silnika z większą prędkością. jak będzie stało 90 to termostat raczej ok. Ale to tylko moje domysły :?
-
Co sądzicie o produktach firmy DEPO i innych . . . [lampy]
a jeśli chodzi o wygląd to miałem w swojej poprzedniej BETCE halogeny firmy TYC. Wyglądały ok. <świeciły fatalnie ale miało być o wyglądzie więc o tym sza...> :wink:
-
528i - Schody w schodzeniu z obrotow
A czy ASC też może źle dzałać przez KROKOWIEC?
-
Co sądzicie o produktach firmy DEPO i innych . . . [lampy]
Nie będę się upierał jeśli nie sprawdzę tych odpowietrzników. Teraz nie mogę ale sprawdzę. Pozostaje jeszcze kwestia kształtu światła który jest dla mnie bardziej istotny niż wygląd lampy.
-
rozpiska kabli sondy 5V
Witam. RG opisał kabelki sondy cyrkonowej 0-1v Twoja sonda to sonda tytanowa 0-5v ale niestety zapomniałem opis kabli. jednak nie wydaje ni się , że sprzedawca powinien podać jak to podłączyć.
-
Co sądzicie o produktach firmy DEPO i innych . . . [lampy]
Jeśli chodzi o parowanie to jeśli tak łatwo to poprawić to niech poprawia to producent. Kupując nowe lampy mam prawo oczekiwać , że nie będę zmuszony je poprawiać.
- Radio
-
Co sądzicie o produktach firmy DEPO i innych . . . [lampy]
Mojej siostrze po dzwonie blacharz wcisnąl DEPO na przód do E36. Moje zdanie jest takie. Wolę orginał nawet jeśli ma nie być nowy. Lampy mocno parują i granica światło-cień jest bardzo rozmyta. No i jak stanąć przed ścianą to widać pełno plam w miejscu gdzie STANOWCZO powinno być ciemno.
-
528i - Schody w schodzeniu z obrotow
Witam! Podłączę się pod temat. U mnie jest prawie tak samo. obroty spadają powoli i etapami co jest kłopotliwe przy szybkich zmianach biegów bo szarpie. No i dodatkowo ma to chyba wpływ na działanie ASC. Poprostu ASC nie jest w stanie szybko "zmulić" silnika. A przynajmniej mi tak się wydaje. Mogę mielić kołami. Szukałem innych postów w tej sprawie ale bez powodzenia.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam wszystkich bez wyjątku fanów BMW :) Już od dość dawna z zaciekawieniem zagłębiam się w treść tego forum i stwierdziłem, że warto by się przyłączyć. Na forach jestem nowicjuszem jako uczestnik więc proszę o wyrozumiałość, gdy coś poplączę :) Mam pewne doświadczenie w temacie BMW które pochodzi z faktu posiadania takowych i moich napraw wykonanych własnoręcznie , które mi dały satysfakcję. Nie mam niestety zbyt wiele czasu na wizyty na forum ale będę robił co w mojej mocy... :D Pozdrawiam WSZYSTKICH NOWYCH ZNAJOMYCH