Treść opublikowana przez dyzio255
-
E61 - Naprawa modułu diversity
Z jakiej odległości dasz radę otworzyć czy zamknąć auto?
-
E61 - regeneracja kloszy lamp przednich - czajniczek ?
Ja od K2. Czajniczek to nie jest aceton. Może i jest tam aceton ale nie tylko. Nim nawet zaciek można zrobić... Najważniejsze to przygotowanie klosza. Ma być idealnie. Najlepiej nie trzeć kółkami tylko proste ruchy.
-
3.0d 218KM olej w turbo
Mam odmę febi i nie mam oleju w dolocie.
-
E61 - regeneracja kloszy lamp przednich - czajniczek ?
Ja rok temu robiłem czajniczkiem i efekt jest super i nadal się trzyma ja w pierwszym dniu. Polecam. Oczywiście papier ścierny na mokro do gradacji 2500 jest wcześniej konieczny.
-
E61 3.0d 218km nie odpala po wymianie silnika
Bez przesady. Zapalił by i zaraz by coś wyszło. Możesz sprawdzić czy pali na plaku.
-
AGM czy zwykły akumulator do e60 z 2006r / Start-Stop
Zacznij od sprawdzenia napięcia akumulatora. Sprawdź też napięcie ładowania akumulatora ale nie kompem ale faktyczne na klemach. Jeśli ok to może być winna klema IBS lub moduł MPM zasilania. To tak na początek bo przyczyna może być inna ale od tego zacznij.
-
Problem z wiązka elektryczna
Poduszki z tyłu to była opcja i mało kto to ma. Niestety musisz szukać odpowiedniej wiązki lub dołożyć dwa przewody czego raczej nie polecam. Poszukaj kogoś kto sprzedaje poduszki na tył. Możliwe , że ma też wiązkę.
-
[E60] Dołożenie AUX IN
Dokodować będzie trzeba na 100%
-
[E60] Dołożenie AUX IN
Kabli tam nie znajdziesz. Trzeba samemu dołożyć wiązkę AUX od radia do tego panelu.
-
e61 2010r n47 klapki usunięte, kto wyprogramuje w Poznaniu
Święta racja. :cool2:
-
Wybór telefonu- E60 2003r.
Możesz i bez tego. Ja nie mam i działa BT.
-
(E61 2.0D) Jakie wymiary pasków
Od klimy powinien chyba być pasek typu ELAST . A wymiar powinien być dolnym wymiarem tego paska. Tu łatwo o pomyłkę co może zniszczyć koło pasowe wału lub koło pasowe klimy. Właściwy pasek zakłada się bez większych problemów. Z tego co znalazłem to taki: https://czescidobmw.pl/pasek-klinowy-wielorowkowy-continental-ctam-con-4pk860-elast--4pk860elast
-
E60 525d sprzęgło klimy
Masz raczej sprzęgło zrywalne więc zatarty kompresor zerwie sprzęgło. Prędzej wysiadło łożysko sprzęgła zrywalnego. Trzeba zmienić koło pasowe wraz z łożyskiem. Stopień trudności to zależy od kilku spraw ale jak nie masz klucza do odkręcania sprzęgła to możesz mieć problem... A czy można jeździć bez tego paska to nie można bo możesz rozwalić koło pasowe wału korbowego.
-
BMW 535d odcina moc
:oops: Sorry . Niewłaściwie to nazwałem. Miałem na myśli zacinające się sterowanie podciśnieniowe turbin małej i dużej. A co do stażu na forum to nie przykładam do tego znaczenia. Zwyczajnie ciągle jestem właścicielem kilku BMW. I tak jakoś leci... Za jakiegoś fachowca się nie uznaję.
-
BMW 535d odcina moc
Według mnie sterowanie geometrii turbiny się zacina.
-
TYLNA SZYBA W KLAPIE
Dwa tygodnie temu to robiłem. Do wymiany przycisk otwierania w szyie pod wycieraczką. Lu odłaczyć od niego wtyczkę ale szya nie będzie się otwierała...
-
(E61)otwieranie szyby tylnej i problemy z trzpieniem wycier
Trzeba to w całości wyjąć. Zdjąć ramię wycieraczki. Odkręcić nakrętkę 24mm pod nim. Zdjąć przycisk otwierania co może być najtrudniejsze. I wtedy wszystko masz na stole. Ostatnio u siebie walczyłem bo przycisk mi zdechł...
-
Regenerowany kolektor dolotowy. Opinia po dłuższym czasie??
U mnie po około 80 000 z jednej ośki lekko się poci.
-
E61 530 xd usunięte klapy kolektora bez zmiany programu
Tu nie trzeba hamowni. To czuć jak cholera zwłaszcza w automacie.. Automat bez klapek po lekkim dodaniu gazu redukuje bieg tak by mieć 2500 i wtedy ciągnie. Z klapkami ciągnie od dołu bez żadnych redukcji.
-
Problem z radiem po włączeniu podgrzewania tylnej szyby
Może być też DIVERSITY
-
BMW e60 , niedogrzany silnik, wymienione 3 termostaty
Ten trzeci załóż markowy lub dołóż termostat dodatkowy przepływowy.
-
E60 525D - Wymiana akumulatora
Taki sam. Ale trzeba uwzględnić to ile jeździsz? Jeśli mało z dużą ilością uruchomień to każdy akumulator ma ciężkie życie. Trzeba niestety co jakiś czas doładować prostownikiem. Ja ładuję trzy razy w roku a jeżdżę codziennie po kilkadziesiąt kilometrów. AGM w takiej sytuacji zdecydowanie dłużej wytrzyma.
-
Bmw e60 m54b30 - dmuchawa działa ale słabo dmucha
Czy tak jest z klimą czy zawsze?
-
E60 530d wymiana rozrządu jak rozpoznać? Koszt?
Jeździć i obserwować :D :D
-
Jakie bicie piasty przod e60 525d?
Na piaście 0,01mm