Skocz do zawartości

dyzio255

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dyzio255

  1. dyzio255 odpowiedział(a) na 2RET temat w E60, E61
    Czyli zostaje sprawdzenie czy sygnał audio z radia dociera do wzmacniacza? Jeśli nie to albo radio padło < mało prawdopodobne > Albo przewody są uszkodzone .
  2. dyzio255 odpowiedział(a) na 2RET temat w E60, E61
    Czy twoje radio jest zakodowane pod HI-FI? Jeśli nie to nie wysyła sygnału do wzmacniacza. Zakładam , ze wszystkie przewody przy wzmacniaczu podłączone prawidłowo i bezpiecznik cały.
  3. dyzio255 odpowiedział(a) na kamerdyner temat w E60, E61
    Nie każdy model telefonu współpracuje. No i w telefonie musisz mieć włączone pozwolenie na udostępnianie danych .
  4. dyzio255 odpowiedział(a) na Cyroz temat w E60, E61
    Turbo umiera?
  5. Może pora odświeżyć mechatronikę?
  6. Też polecam AGM . U mnie bosch po trzech latach niby padł. Dałem go swojemu pracownikowi do starego meśka i działa bezbłednie już dwa lata a w mojej E61 krzaczył. Teraz mam AGM Mercedesowski i żadnych problemów.
  7. Mam L7 a radio buisnes z navi. L7 dokładałem sam i po zwykłym kodowaniu działa. Nawet nie wiedziałem , że z E70 da się to sparować.
  8. No to nie wiem. U mnie to działa.
  9. W czasie rozmowy telefonicznej zrób zwyczajnie głośniej.
  10. Sory za tą niepewną odpowiedź ale czy w e60 nie ma w zegarach baterii podtrzymującej pamięć? W e39 z tego co pamiętam była i czasem padała.
  11. U mnie przy bucie bywa i 105. Normalne.
  12. Masz najzwyklejsze audio do tego z wymontowanymi głośnikami pod fotelami. W L7 miał byś jeszcze głośniki w drzwiach z tyłu.
  13. Jakiś czas temu z tym walczyłem. Za upuszczanie powietrza odpowiedzialny jest zawór w kompresorze nivo. Niby prosta budowa ale potrafi się zaciąć. Jeśli kompem nie da się opuścić tyłu auta to trzeba sprawdzić ten zawór.
  14. Wiesz byłeś taki miły w kontaktach telefonicznych , że nie śmiałem zaburzać twojego spokoju. A ta klapa padła w ten sposób , że została w pozycji zamkniętej i nie chciała już się otworzyć. Tej klapy nie rozbierałem tylko kupiłem nową. Auto potrzebne więc nie mam czasu na ponowne wysyłki i reklamacje. Nawet gdzieś ją mam. Nie snuj domysłów jak nie masz pewności. A to , że od lat grzebię w BMW to i kilka uszkodzonych klap miałem w rękach i wiem co tam siada.
  15. Mi od niego podziałała trzy miesiące... Zmieliło ją. Dlatego sam zacząłem w tym dłubać. I wiem , że czasem to daremny trud.
  16. Kilka takich naprawiłem ale powiem , że nie zawsze jest to możliwe. Uszkodzenia bywają za duże. Naprawić można w zasadzie takie , które są wewnątrz bardzo brudne . Jeśli są zmielone lub odpadły elementy z płyty elektronicznej to nie ma to sensu.
  17. Mam E61 a miałem E 39. Oba w świetnym stanie. I jestem pewien , że do E39 nie chcę wrócić. U mnie w E61 elektronika nie jest taka upierdliwa. A reszta to same plusy.
  18. Wzmacniacz L7 zasila wszystkie głośniki i tu moc radia jest bez znaczenia bo ono nie jest podłączone do głośników. Ale nie myśl ,że wypniesz wzmacniacz HI-FI i wepniesz L7 i zagra. Trzeba przerobić instalację .
  19. dyzio255 odpowiedział(a) na fioletowy11 temat w E60, E61
    To tylko ci pozostalo czekac az filtr padnie i ci powyzej 4000 rpm w dieslu zrobi na maxa huczenie i tlumienie mocy auta. Bedziesz mial ponad 200 koni czy ile tam masz a auto powyzej 4000 rpm bedzie jechac jakby mialo 120 koni max. Wtedy pierwszy polecisz do tunera co robi chipy egr i dpf-y. Auto przy starym dpf jest zmulone, poza tym wiecej pali, bo na wypalaniu ssie jak smok. Jak padnie < jeśli padnie > to się wymieni. Spalanie mam w d... bo nie po to kupuję któreś kolejne BMW żeby na spalanie patrzeć. Tak szczerze to nawet nie wiem ile pali . Nie jestem tym na tyle zainteresowany żeby to jakoś badać. Ognia mu nie żałuję i procedura wypalania nawet w mieście potrafi się uruchomić. Nie jestem eko-świrem ale dpf mi się podoba. Jak auto trup i rzuga olejem z turbo do wydechu to dpf długo nie pożyje. Ja Turbo mam dość świeże i oleju ani w dolocie ani w wydechu nie mam. Myślę , że jeszcze dpf pożyje. Co do tuningu i podnoszenia mocy to jestem zdania , że jak ktoś chce więcej mocy to niech kupi sobie mocniejsze auto a nie dowala paliwa aż do czasu gdy chmura zasłania Tablicę rejestracyjną z tyłu.
  20. dyzio255 odpowiedział(a) na fioletowy11 temat w E60, E61
    Nie wiem co chcecie od DPFa? U mnie siedzi fabryczny . Ma się dobrze . wypala się co jakieś 1000km. Wydech czysty że białej szmatki nie pobrudzisz. Spaliny nie śmierdzą. Auto 2004rok. Mam je już długo.
  21. wszystko zależy od tego której z poduszek dotyczy błąd? Jeśli czołowe to tylko moduł główny. Jeśli boczne to już może nie wystarczyć. Ale jak tam uważacie. Miłego grzebania.
  22. No bo trzeba. W module głównym i w satelitach. Pewnie w jednej z nich ale trzeba.
  23. Błąd trzeba skasować w sterowniku poduszek ale i w satelitach poduszek. Inaczej nie zgaśnie.
  24. Wiesz. te taśmy są tak grube , ze ich awaria jest mało prawdopodobna... Ja musiałem zmienić moduł.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.