Treść opublikowana przez mmw
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pewno słupek na którym jest naklejka z VIN była malowany. :))) Odklejona i przyklejona krzywo. :))) A za niewielkie pieniądze się zamawia nową, no ale niektórzy wolą po taniości. :)
-
Jaki silnik do e90?
Przecież ten przód poskładany, zobaczcie pod maskę. Cena też nie jest jakaś mega niska, więc może aż takiej tragedii nie ma, ale na pewno mocniej był uszkodzony niż teraz to jest pokazane na zdjęciach.
-
E90 felgi ET
Nie wyobrażam sobie naciągnięcia opony o szerokości 225 mm na felgę 9 cali. Jest to przegięcie o cały cal, czyli 2,54 cm. Na 9 calowe felgi zakłada się opony 275. Konstrukcja opony jest robiona pod daną szerokość felgi i takie coś dość znacząco zmienia jej właściwości. Druga sprawa to ET. Koło pójdzie na zewnątrz o 2 cm, czyli tak jakbyś założył do normalnych felg 2cm dystanse. Centymetr byłby ok, ale dwa to już zdecydowanie przegięcie. Reasumując już nawet nie patrząc na ET, takie opony nie mogą pracować na takich felgach.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu nie chodzi o zachęcanie ludzi tylko o rozdzielenie zmian modelowych. W USA życie się upraszcza na każdym kroku (w przeciwieństwie do Polski i EU). W Europie czy samochód jest po lifcie czy nie, można rozpoznać przyglądając mu się. Amerykaniec wie od razu, bo ma przed modelem jego rocznik modelowy. Z każdym rocznikiem modelowym wchodzą jakieś zmiany, albo nowy model, albo lifting, albo drobne zmiany techniczne lub wyposażeniowe. Wszystko jest jasne, proste i czytelne. Tak samo każdy sprzedawca ma obowiązek podać numer nadwozia. Utrudnione jest kombinowanie, ukrywania czegoś i oszukiwanie. U nas w ogłoszeniach handlarzyny potrafią opisać, że samochód jest po lifcie, a nie jest. O zawyżaniu daty produkcji nie wspomnę. W USA jest pełna logika, Data produkcji i rejestracji nie jest istotna, ważny jest rocznik modelowy (który odróżnia modele), przebieg, stan i wyposażenie. Te kwestie stanowią o wartości samochodu, a nie to czy został wyprodukowany 31 grudnia 2015 roku czy 1 stycznia 2016.
-
E90 felgi ET
225 i 9 cali? :duh: Na 8.5 calach to już jest przegięcie a co dopiero na 9ciu. Do tego ET 15 to koła będą o prawie 2 cm wychodziły na zewnątrz w stosunku do oryginalnych felg. Zresztą od czego to w ogóle jest, że aż 9 cali mają wszystkie 4 felgi? To ET też jakieś dziwne nawet jakby to E60 było. Prawidłowo do E91 powinny być 8 cali przód i 8,5 cala tył, jeżeli z tyłu zakładana jest opona 255/35/18. Tylko, że ET na przód powinno być wtedy 34 przy 8 calach i na tył 37 przy 8,5 calach.
-
BMW E81 N43 Silnik nie odpala po wymianie rozrządu
Co ma mu przewietrzać? Jak naprawią i auto będzie sprawne, jedzie, zabiera z policją samochód, płaci im umówioną kwotę za wymianę rozrządu, bierze na to papier, a jak oni mają jakiś problem i uważają, że powinien więcej zapłacić, to niech idą do sądu. Nie mają prawa zatrzymać jego samochodu w poczet ich wyimaginowanych należności.
-
Jaki silnik do e90?
Nie dziwcie się koledzy, że mało jest dobrych samochodów do sprzedaży. Każdy chce wypas w cenie golasa, to uczciwi importerzy sobie dają spokój z handlowaniem, bo o cuda ciężko. Zostają na rynku sami oszuści, więc i samochody kiepskie. W Niemczech samochodów od groma, jaki problem sprowadzić? Tylko te ceny.... ;)
-
Inny silnik gdy sprawdzam po numerze VIN [e90 lci]
Na pewno w autoryzowanym serwisie tego nie zrobili. Kłamstwem też jest, że te silniki różnią się tylko mapą. Mają inne turbo i inne wtryskiwacze. Fakt faktem, że ładnie się kręcą na 180KM, ale nie jest to 320d i tyle. Jeżeli sprzedawca tak to auto ogłasza to jest typowym hadlarzyną kłamczuszkiem.
-
BMW E92 320d oil leak
You must thoroughly clean the engine and observe where the leak is.
-
Faktura - serwis Belgia
To jest wymiana silnika. Kolego. Tak ciężko jest odpalić sobie google translator i przetłumaczyć z francuskiego? Nie obraź się ale jesteś tak niezaradny czy tak leniwy??? Nie ma czegoś takiego jak język belgijski. :)
-
BMW E81 N43 Silnik nie odpala po wymianie rozrządu
A czy oni przy wymianie tego rozrządu zdejmowali głowicę przypadkiem z jakiegoś powodu? Tam są takie kanaliki olejowe doprowadzające olej do vanosów. W kanalikach są zawory. Jeżeli ktoś wydmuchał ten zaworek czyszcząc kanaliki i potem włożył go nie w tę stronę to będzie problem ze smarowaniem. Nie powinno to jednak mieć wpływu na odpalanie wg mnie.
-
E90 felgi ET
Szerokość opon nie ma znaczenia przy xDrive. Znaczenie ma ich wysokość, aby nie było różnic na poszczególnych osiach. Dlatego, przy xDrive bardzo ważne jest, aby nie był np. tył mocno zużyty, a nowe opony na przodzie lub odwrotnie. W tym przypadku musisz założyć na tył szersze opony, bo masz szersze felgi. Jak wrzucisz 225 na tył, to opona będzie bardzo mocno, wręcz nienaturalnie nawinięta na felgę. Raczej nie wpływa to dobrze na trakcję.
-
BMW E81 N43 Silnik nie odpala po wymianie rozrządu
Ja jeszcze dodam, że prawdopodobnie już i tak silnik nigdy nie będzie taki sam, bo był słabo smarowany, więc się poprzycierał na panewkach itd. Klasyka w tych silnikach. W nich trzeba od razu wymieniać rozrząd po zakupie, bo prędzej czy później skończy się jak u Ciebie. Co do odpalania, miałem taki przypadek w N47, gdy po odpięciu czujnika z pompy Common Rail dostał się tam brud i zatkał kanalik.
-
Wymiana kierownicy
Po co chcesz odpinać akumulator? Wyjmij kluczyk, wtedy żadne błędy Ci nie wejdą od poduszek. Między tymi kierownicami nie ma wielkiej różnicy. Musisz gdzieś sam namacalnie sobie sprawdzić i ocenić. :)
-
Okulary przeciwsłoneczne vs head up display
Ja mam okulary i to dobrej firmy, w których nie widzę dobrze niektórych wyświetlaczy klimy, radia itd. :) Nie wiem od czego to zależy, ale zakładałem dla porównania okulary kumpla i tego problemu nie było. Najwyraźniej jest to kwestia jakichś rozwiązań zastosowanych przez konkretnych producentów okularów. Tak samo będąc w kabinie, gdy patrzę na niektóre szyby, widzę na nich plamy w kształtach coś jak plastry miodu. :)
-
f30-> Mustang GT. Taka zamiana
Jeździłem najnowszym Mustangiem z V8, bo kolega ma i największy problem jest taki, że nie czuć połączenia z nawierzchnią. Klasyka w samochodach amerykańskich. Co z tego, że macie 400 koni i niesamowity ciąg, skoro strach się tym rozpędzić, bo macie wrażenie, że Wy swoje a samochód swoje. :)
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
Jeżeli ktoś jest z centralnej Polski to zapraszam.
-
Wymiana kierownicy
Dokładając multifunkcję trzeba sprawdzić czy manetki z taśmą mają piny w gnieździe, jeżeli nie to trzeba wymienić całość. W jaki sposób Ci to pokazał?
-
e91 320d WBAVW31060KZ00512
mmw odpowiedział(a) na Piotr G temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa swój sposób masz rację co do firmy COTW, szczególnie jeśli chodzi o kontakt z nimi, ale Twój przypadek jest specyficzny. Jesteś profesjonalnym sprzedawcą samochodów?
-
F20 116i 2011 Kraków WBA1A11050E900656
mmw odpowiedział(a) na dugo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co się rzuca w oczy, to zbyt duża szpara między airbagiem a kierownicą. Dzieje się tak, gdy wystrzeli poduszka i odegną się te blachy w kierownicy. Piszę tylko jak to wygląda, a czy faktycznie coś tam się działo, to trzeba by sprawdzić.
-
BMW 335XI E92 Łódź vin WBAWC71000E061115
mmw odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże inaczej. Nie da się już kupić przedliftowych nakładek w ASO. Jak ktoś ma uszkodzoną, to musi wymienić obie na poliftowe.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak? To pokaż chociaż jedno. :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPotrafisz kolego również czytać, czy tylko pisać? ;)
-
[E9x] Dystanse
Tył tak w E90/E91 ma, że koło jest schowane mocno. Wygląda to średnio. No chyba, że u Ciebie w porównaniu do innych E90, jest schowane mocniej, to wtedy by oznaczało, że masz felgi jednak o innym ET niż 30.
-
[E9x] Dystanse
To nic Ci nie powinno obcierać, bo masz ET prawie jak oryginalne.