Treść opublikowana przez mmw
-
Rozbieganie diesla.. jak zadusić automat?
Czym przetniesz? Kto ma na co dzień przy sobie coś tak ostrego, żeby przeciąć tak grubą rurę?? I wg Ciebie zrobisz to szybciej niż rozłączysz te dwa elementy niczym na stałe nie połączone?? Zdrowia życzę. ;)
-
Rozbieganie diesla.. jak zadusić automat?
A nie prościej wyrwać z mocowań rurę doprowadzającą powietrze do filtra (z prawej strony od silnika) i zatkać ją jakąś dużą szmatą, bluzką itd? Silnik powinien zadusić się momentalnie bez dopływu powietrza. To jest tylko wsunięte na małe zatrzaski, powinno wyjść jednym ruchem.
-
F30 320d WBA3D31010J301479 pochodzenie Belgia
mmw odpowiedział(a) na rallyfun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedyna różnica istotna, to to, że w "lepszej" klimie masz dwie strefy regulacji temperatury oraz stref nawiewu w sensie góra/środek/dół.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest TOTAL LOSS. :) Ale często jest mylone z ubezpieczeniową szkodą całkowitą, czyli sposobem rozliczenia szkody z klientem. Auto może być niegroźnie uszkodzone i mieć ubezpieczeniową szkodę całkowitą aby można było przejąć pojazd i wypłacić klientowi wartość rynkową.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma czegoś takiego jak "total salvage". ;)
-
F30 320d WBA3D31010J301479 pochodzenie Belgia
mmw odpowiedział(a) na rallyfun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW F30 nie ma manualnej klimatyzacji. Jest automatyczna prosta i automatyczna rozszerzona,tak jak było w E60. Nie wiem co Wy rozkminiacie przez kilkanaście postów. :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest wartość rynkowa. Co Ty tak drążysz za ile auto sprzedane było na aukcji? :) Jakie to ma dla Ciebie znaczenie? Co do uszkodzeń, to na pewno podłużnice przeciągnęło w lewo, fartuch pognieciony, zawieszenie trochę uszkodzone. Lekko nie było, ale też bez tragedii. Wiesz, które miejsca trzeba szczególnie porządnie obejrzeć i tyle.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedno zdjęcie się googluje. Lekko nie było jak widać.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowtarzam po raz kolejny, wpisujcie miasto w swoich danych, bo wszyscy oczekują pomocy, a skąd ludzie na forum mają wiedzieć skąd ktoś jest!!!!Co to za tajemnica, że 3/4 ludzie nie podaje miasta? ;)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDowód rejestracyjny to zupełnie co innego niż Title. Tam jest napisane, że przy tym certyfikacie dowód nie jest wydawany. Dotyczy to USA, bo auto musi tam przejść przegląd najpierw. Tak samo zresztą jak u nas.
-
320i,X,M pakiet, pełny MG motorsport, Stage 3-Sprzedam!
Wg ETK gdy występuje multifunkcyjna kierownica, zegary są takie same przy tempomacie jak i przy jego braku. Zegary są inne tylko w przypadku kierownicy kompletnie pozbawionej multifunkcji. Nawiasem mówiąc widział ktoś kiedyś F30 bez przycisków na kierownicy? :)))
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę czasy się zmieniły i powinno być ok, ale te wyroki sądów świadczą o tym, w jak chorym kraju żyjemy. Kompletni indolencji decydują o poważnych sprawach. To jest żałosne. Kiedyś sam miałem sprawę o akcyzę od samochodu ciężarowego na bazie osobowego i skład sędziowski wykazał się żenującą nieznajomością przepisów i podejmował decyzję na podstawie tego, że "ten samochód jest osobowy bo wygląda jak osobowy". Dosłownie tak stwierdziła sędzina. Nawet nie słuchała, gdy przytaczałem fragmenty ustawy, które obalały podstawy decyzji Urzędu Celnego i ich śmieszne argumenty. Na wielu certyfikatach są podobne zapisy, ale dotyczą rynku amerykańskiego. Równie dobrze można by odrzucić rejestrację wszystkich samochodów z Niemiec, bo właściciele przed sprzedażą je wyrejestrowali, to pewnie się już do jazdy nie nadają.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKaż mu to dopisać i tyle. Prawie na każdym title'u jest taki zapis, nie powinieneś mieć problemu z rejestracją.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo dotyczy tylko terenu USA. Dlaczego w tłumaczeniu ominięto słowo Pensylwania?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jest wcale tak bardzo mocne. Straszy wyglądem, ale jak ktoś to dobrze naprawił, to nie skreślałbym auta.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest szkoda całkowita ubezpieczeniowa. Nie patrz na to w ogóle. Tam prawie każdy samochód ma w ten sposób rozliczaną szkodą, nawet jak ma lekkie uszkodzenie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
1. to najlepsze skrzynie na rynku.. raczej bezproblemowe 2. 520d pali w korkach do 9 litrów, normalnie w mieście około 8, trasa spokojna 5-6. 3. aluminiowe są tylko dzwony z takich elementów nośnych 4. weź auto na przegląd do serwisu, w którym mają pojęcie o BMW i tyle. Typowych bolączek nie ma zbytnio. Teraz wszystkie auta się psują. :) 5. w ASO możesz
-
F30 320d WBA3E11050F298767 Góra Kalwaria
mmw odpowiedział(a) na rallyfun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawsze można sprowadzić z zachodu.. ale wtedy będzie "drogo" i "nieokazyjnie". :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Czy tak ciężko sobie wygooglować obydwa panele i się przyjrzeć? ;) http://i260.photobucket.com/albums/ii38/GrizzlyLiam/F62D8F9D-7EE5-4836-BF40-5A72668D80F6-1986-00000286E77AD741.jpg
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Pod kątem regulacji temperatury obie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Przyjrzyj się obu panelom i sam zobaczysz różnice. Generalnie nie skreślaj samochodu z podstawową klimą, która też jest automatyczna, bo nie ma tu aż takich różnic znaczących.
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
To może być co najwyżej szok dla ludzi wierzących w samochody robiące 15 tys. rocznie, sprzedawane w cenie robiących 100 tys. rocznie.
-
Zmiana jezyka i uaktualnienie software + navi w CCC
Kolego, nie zrobisz sobie tego sam, bo to jest update softu BT a nie nawigacji.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
To jeszcze spróbuj swoją kopie map w innym aucie. Jak tam nie będzie tego komunikatu i będzie ok, to trzeba będzie pewnie przeprogramować nawigację.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Nagraj jeszcze raz na pendrive. Źle Ci się coś nagrało. Spróbuj na inny.