Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Tym, że jest z USA się w ogóle nie przejmuj, bo niczym znaczącym się nie różni. 328i to słabsza wersja 3.0 litrowego silnika. I to nie jest E90 tylko E92, bo to coupe'ta. ;)
  2. Ja tylko wspomnę, że 320i jest bardzo ciężko sprzedać, bo Polacy, jako mistrzowie prostej, wolą mieć 328i. Różnica w cenach tych dwóch modeli potrafi być abstrakcyjnie duża. To tak jak spróbujcie sprzedać w Polsce F10 518d. :)
  3. Fartuch nowy, w ASO, kosztuje grosze, więc nie podejrzewam, żeby tu coś klepali itd. Jest wprawdzie na nim numer kontrolny VINu, ale nikt na niego nie zwraca uwagi, bo przepisy ustawowe tego nie dotyczą. Zawieszenie raczej tu mocno nie dostało, więc było więcej wymieniania elementów niż samej naprawy blacharskiej. Na pasie przednim są czujniki zderzeniowe, więc poduchy musiały wywalić w tym przypadku. Przyjrzałbym się co z poduszką kolanową, bo nowa dość droga, a w wersjach europejskich jej nie ma, więc albo jest naprawiana, albo wstawili opornik lub ją wykodowali. Koło nie pociągnęło tu żadnej podłużnicy. Generalnie podłużnicę, to może pociągnąć co najwyżej wózek, a nie koło, ale w tym przypadku nie ma o tym mowy. Samochód tak naprawdę gorzej wyglądał niż w rzeczywistości był uszkodzony, więc jeżeli nie naprawiano go po taniości, to problemów nie powinno być. Bardziej bym się martwił jakimiś elementami mechanicznymi, bo tam dość głęboko weszło w stronę silnika, a wiadomo, że z racji umieszczenia motoru wzdłużnie, wszystko jest z przodu.
  4. Poduszkami i deską się nie przejmuj. Jeżeli faktycznie je pozakładano z demontażu, a nie np. naprawiano, to ok. Uszkodzenie nie jest groźne, chociaż lekko podłużnica dostała. Generalnie jeżeli porządnie naprawione, to nie masz co się przejmować. Podczas sprawdzenia gdzieś w serwisie, wiesz które miejsca dokładnie oglądać, czy dobrze pomalowane i zabezpieczone przed korozją itd.
  5. Wg mnie jest zdecydowanie za drogie jak na taki przebieg. Chyba, że jesteś z tych, co za M pakiet zapłacą każde pieniądze.
  6. Pierwsze słyszę, żeby w USA bili samochody. Biedne te autka. Wygląda na to, że USA jest krajem pełnym przemocy domowej. ;)
  7. Nie generalizuj. Chyba we Włoszech nie byłeś, tak normalnie w miastach i miasteczkach. ;)
  8. Nie jest niewidomy, bo w treści jest mowa o jego samochodzie, tylko zdjęcia nie są już widoczne i z tego co było pisane to tam jakaś gruba akcja była.
  9. W BMW normalne, że po przejechaniu czasami nawet 10-20 tys km po wymianie, sprzęgło szarpie przy ruszaniu, szczególnie na zimno. Nie ma co się tym przejmować.
  10. Pierwsza to zamiennik, druga to w sumie oryginał, czyli taka jaka idzie na pierwszy montaż (bez oznaczeń BMW, firmy Automotive Lighting ). Używkę sprawną kupisz za połowę ceny oryginału. Sam musisz przemyśleć co dla Ciebie najlepsze. Powiem szczerze, że nie wiem jak świecą te zamienniki i czy jest jakaś różnica. Teoretycznie nie powinno być widać, ale wiesz jak to jest z teorią i praktyką. ;) Jest jeszcze opcja regeneracji Twojej lampy. Nie powinno to kosztować więcej jak 150 zł.
  11. Same lekkie obcierki. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  12. Niestety tylko teoretycznie. Jeżeli udawałoby się sprzedawać w Polsce porządne samochody w takich cenach jak w Niemczech, to byłoby super. Rzeczywistość jest niestety inna. Wszędzie łowcy okazji. Taka mentalność narodowa i długo się to nie zmieni.
  13. Teraz uwaga, kilka tekstów z kabaretu tego pana. "PONIEWAZ JESTESMY OD 9 LAT UCZCIWIE DZIAŁAJACA FIRMĄ [...]" "PRZEBIEG AUTA BEZ OBAW WPISUJEMY NA FAKTURZE BO JEST SPRAWDZONY I AUTENTYCZNY" :duh: Blef czy kamikadze, a może faktura i tak od firmy krzak? :) "AUTEM PO ZAKUPIE MOZNA WRACAC DO DOMU PO ZAKUPIE U NAS NA MIEJSCU TABLIC ZJAZDOWYCH" Aż tam muszę zadzwonić i spytać się, jakie to "tablice zjazdowe" ten pan oferuje. :duh:
  14. Uparciuszku. Ile jeszcze osób ma Ci napisać, że błędy związane z systemem świec żarowych nie mają wpływu na wypalanie DPF, żebyś przyjął to do wiadomości? ;)
  15. Nie przesadzaj. To auto ma już nawalone ponad 200 tys. km. Normalnie z Niemiec z ogłoszenia coś takiego za 20 tys. Euro kupisz, to ile wg Ciebie w Polsce ma kosztować?
  16. Ja nie musisz mieć manuala i jesteś w stanie dołożyć trochę kasy, to mam pewniejszy samochód i z mniejszym przebiegiem.
  17. Czy tylko mi się wydaje, że tam mały ekran nawigacji jest sprytnie ukryty jakimś Photoshopem? :D Widać ledwie ledwie zarys tylko, jakby go ktoś wyszarzył. :)
  18. A miała w ogóle przód?? Czy może 300 tys przebiegu??
  19. Ja proponuję jeszcze taniej szukać 320d z 2011 roku. Może za 30 się uda. Przecież Polska to kraj cudów. ;)
  20. A ja się z Tobą kompletnie nie zgodzę. :) Wcale nie taki lekki, prawie centralny strzał w podłużnicę prawą. Nie dość, że się wbiła w stronę ściany grodziowej oraz poszła do góry, to jeszcze belka przeciągnęła drugą podłużnicę lekko w lewo. Tu nie ma dachu, więc sztywność jest niska, co zresztą widać po szparach i tym co się z nadwoziem porobiło i to nie tylko w przedniej części. Oczywiście wszystko da się dobrze naprawić, ale w przypadku samochodu z otwieranym, sztywnym dachem, mogą potem wychodzić różne szopki, bo tam nawet milimetrowe odchyłki powodują problemy, a nikt już tego nadwozia nie ustawi tak jak w fabryce. Zresztą to jest samochód za dość duże pieniądze jakby nie patrzeć.
  21. Nie dość, że w tym stanie niezły kataklizm, to jeszcze przód w USA odbudowany na handel. :) Fajny rodzynek. :)
  22. Przecież to jest jedna klika. Robią wszystko, żeby ludzie bali się kupować używane samochody. To samo dziadostwo od drugiego frontu miesza w sprawie akcyzy jako Związek Dealerów Samochodowych. Dobrana ekipa kolesi.
  23. Pamiętaj, że nie każdy zrozumie Twój sarkazm. ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.