Treść opublikowana przez mmw
-
Wypalanie DPF, błędy w inpie
Sprawdzić termostaty, bo jak temperatury silnik nie osiąga odpowiedniej, to wypalanie się nie uruchomi. Druga sprawa, to w trakcie jazdy, trzeba INPĄ kasować błędy co kilka sekund, wtedy samochód sam zacznie wypalanie. Trzeba to robić do skutku, aż błąd DPF przestanie wskakiwać. Wtedy dopiero można zrobić ISTĄ już normalną procedurę.
-
F30 Warszawa WBA3A510X0J393941
mmw odpowiedział(a) na jaCytryn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ASO sprawdź przebieg, ale samochód weź na przegląd do nieautoryzowanego serwisu. Jest kilka w W-wie porządnych, więc nie będziesz miał problemu z tym, a zapłacisz 1/4 ceny.
-
E90 318i WBAVA51010VA67272
mmw odpowiedział(a) na woocash_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe fotele są ok. Wyglądają średnio, ale siedzi się bardzo wygodnie. Silnik N46 nawet w wersji 318i jest bardzo elastyczny i do jazdy codziennej się nadaje. Oczywiście o jakiejś tam radości z jazdy związanej z osiągami ciężko mówić, ale daje radę. Kierownicę i gałkę zmiany biegów, można za niewielkie pieniądze wymienić. Multifunkcja z tempomatem, przy okazji zmiany kierownicy, to też niewielkie pieniądze. Co do klimatyzacji automatycznej, to jak ktoś nie ma jakiegoś ciśnienia i kompleksów, to z manualną też da się żyć. Pamiętajmy, że duża część użytkowników samochodów z automatyczną klimatyzacją i tak ciągle przy niej grzebie i kręci, ustawia na maksa albo na minimum itd. Równie dobrze mogliby mieć manualną i nic by im to nie zmieniło. :) BMW E90 to świetne auto i nawet ze słabym wyposażeniem da dużo satysfakcji z użytkowania.
-
E90 WBAVR91018A101095 Warszawa
mmw odpowiedział(a) na rajax temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażN42 i N46 to bardzo udane silnika, czego nie można powiedzieć o N43, który lepiej omijać z daleka.
-
BMW E91 WBAUS31010A525488
mmw odpowiedział(a) na Luk_rally temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW jakim sensie VIN nic nie wykazał? Co do naprawy, to dokładnie ciężko stwierdzić, bo samochód jest podreperowany żeby lepiej wyglądał. Wyprostowali maskę, błotnik, wszystko poskładali do kupy. Myślę, że około 3 tys musisz liczyć.
-
E 91 Wrocław WBAUT31030F212152
mmw odpowiedział(a) na kajetanbudacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa jakiej podstawie twierdzisz, że wg VIN to auto jest z Holandii?
-
E90 318i WBAVA51010VA67272
mmw odpowiedział(a) na woocash_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzym ma się zrazić niby?
-
F11 520d Żory WBAMX11020DY03447
mmw odpowiedział(a) na mikeez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ładnie wyglada upominanie starszych użytkowników , niektórym stwierdzenie takie duzo pomaga . Co do auta , to sa dwie opcje , albo sprzedający te auto obecnie sie tak zadłużył ze nie miał na rejestracje , w co wątpię pogniewasz to 2.0 , druga ze auto było rozbite i hobbystycznie je naprawiał i troszkę mu zeszło . Miernik w łapkę, i porządne oględziny , jeśli było uszkodzone zawsze znajdzie sie szczegół co to zdradzi :) Jak mocno przód dostał to pewnie trochę zeszło na naprawę stąd te pół roku. Komforty dokładane, ale to akurat żadna wada. Sprzedawca ma typowy, handlarski polot: "Bajeczne wyposażenie individual", "doskonałej jakości nagłośnienie". :mrgreen:
-
Pinout zamka drzwi
A Ty jeszcze nie zdjąłeś tej tapicerki i nie zmierzyłeś sygnałów na przewodach?
-
e91 WBAVR71080KS94669
mmw odpowiedział(a) na gołąb1977 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg mnie samochód kompletnie nie jest wart tych pieniędzy.
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Brawo Ty!!! :duh:
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Przerzucałem elektronikę ze starej żeby ominąć Twój wielki problem. ;)
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Ty jak zwykle najmądrzejszy. Wymieniałem takie skrzynie dwie i jakoś nie widzę problemu w Twoim problemie.
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Przecież napisałem dlaczego. :)
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Naprawa 8HP jest bezsensem ekonomicznym. Całe skrzynie w idealnym stanie można kupić za 2-3 tys. złotych. Niska cena wynika z bezawaryjności, a co za tym idzie większej podaży niż popytu.
-
Zakup BMW do 40 tyś.
No jak może dołożyć do X1 to chyba i może do E60.
-
Zakup BMW do 40 tyś.
Dokładnie. Takie jest moje zdanie porównując przejechane ok. 10000 km jednym i drugim autem. "3" jeździ i przyspiesza, a z tym samym silnikiem ""5" to muł. Nie wiem co Ci mam napisać. To taka dyskusja jak z tymi co uważają, że Ziemia jest płaska. ;) Dane techniczne wyraźnie mówią, że przyśpieszają podobnie, a Ty wiesz, że jest wyraźnie inaczej. Podejrzewam, że Cię wsadzę w dwa takie auta i sam zobaczysz, że faktycznie mają podobne osiągi, to stwierdzisz, że pewnie E90 ma silnik śmietnik. W takim wypadku zostawmy ten temat. ;)
-
Zakup BMW do 40 tyś.
To wg Ciebie E90 320d jeździ a E60 520d nie jeździ? :) Ciekawe, bo E60 jest minimalnie cięższe i przyśpiesza do setki w kilka dziesiątych sekundy dłużej. Różnica jest praktycznie nieodczuwalna.
-
Zakup BMW do 40 tyś.
W jednym rzędzie stawiać E60 z Volvo S80 i Passatem CC. No to pojechałeś.. ;) Volvo to nie ta technologia, a Passat to w ogóle nie ta klasa auta.
-
Dekodowanie czujników RDC
Czyli wg Ciebie lepiej w ogóle cały moduł wypiąć zamiast wyłączyć go wyjęciem bezpiecznika?
-
Dekodowanie czujników RDC
A wyjąłeś bezpiecznik od TPMS (czyli RDC)?
-
Akcyza F10 rok 2017
Myślisz, że władca Watykanu interesuje się akcyzą na samochody w Polsce? ;)
-
Czy prowadzisz indywidualnie historie swojego BMW?
Najlepiej to robić w excelu. Przynajmniej ja tak robię.
-
Inna data produkcji w DR a VIN
Kolego, zainwestuj w okulary. ;) A co do tematu, samochód nie jest z USA przypadkiem? Jeżeli tak, to title nie ma danych dotyczących produkcji i rejestracji. Wpisali więc rocznik modelowy z 1 stycznia, normalna praktyka w wydziałach komunikacji.
-
Akcyza F10 rok 2017
Stawki co do samochodów osobowych są ustalone i to w zasadzie raczej się nie zmieni. Cały czas głowią się co zrobić z samochodami dostawczymi do 3.5 ton, bo wstępnie miała być płacona akcyza tak jak za osobowe, ale jest duży sprzeciw społeczny. Problem polega na tym, żeby przepisy nie pozwalały na omijanie akcyzy, poprzez rejestrację samochodów osobowych jako dostawcze. To wbrew pozorom wcale nie jest takie proste i ciężko skonstruować tak przepisy, aby jednoznacznie rozdzielić te dwa typy samochodów.