Treść opublikowana przez mmw
-
F30 318d WBA8C31030K386523 - Salon PL mocny DZWON
mmw odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwon dzwonem, ale jakie zdjęcia piękne. ;)
-
Zmieniarka cd/dvd E90
Twoje radio to 2URAD.
-
problemy ze światłami w tylnej klapie!! 320 kat E90
Zapraszam do mnie, jestem zaraz przy autostradzie A2, zjazd Łódź-Centrum - Tomaszów Mazowiecki. Tylko daj wcześniej znać, bo nie zawsze jestem na miejscu.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak samochód dostanie strzała w dupala, to ten zagłówek się wysuwa żeby Twoja głowa nie poszła za bardzo do tyłu i nie uszkodziła Ci kręgosłupa. On ma to wysunięcie regulowane, więc w sumie ciężko wyczuć czy one są tak po prostu na maksa wysunięte, czy nie są złożone po kolizji. Myślę jednak, że takie wystrzelone uniemożliwiałyby siedzenie i trzymanie głowy prawidłowo. Fakt faktem, że te są nienaturalnie mocno wysunięte do przodu i wyglądają podejrzanie. Oj święte słowa. Szkoda tylko, że tak niezrozumiałe dla przeciętnego Polaka.
-
Łódzkie
Możesz skorzystać z usług Olech Service na Olechowskiej w Łodzi, ale poczekaj jeszcze tydzień i dopiero tam dzwoń i się umawiaj, bo dopiero właściciel wraca z urlopu. PS. Już możesz atakować tam, bo pomyliłem terminy. Pan Piotr już wrócił i od dzisiaj jest w pracy. :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e92-335i-306-km-bogata-wersja-okazja-ID6z0DH1.html#d120656b68
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jest gdzieś w ogłoszeniu?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko jest w google. http://st.salvagebid.com/25004/353816270-1L.jpg http://st.salvagebid.com/25004/353816270-5L.jpg http://st.salvagebid.com/25004/353816270-10L.jpg
-
zawleczki do bmw e90
To co Ciebie interesuje będzie w dziale VEHICLE TRIM. Co do cen, to wbij potem w googla pełny, 11 cyfrowy numer części, to wyskoczy Ci cena w bmwstore albo innym sklepie internetowym.
-
zawleczki do bmw e90
http://www.realoem.com/bmw/enUS/select
-
Kilka pytań
Masz stary rocznik i jeszcze nie masz tych opcji w komputerze. Dopiero od 2006 roku modelowego wszedł ten komputer z większą ilością ustawień. Światła dzienne trzeba Ci zakodować po prostu, żeby działały na przygaszonych długich.
-
116d problem z pdc
W serii E też tak jest, np. w poliftowym E90/E91. Przestają pikać dopiero gdy zacznie się jechać do przodu, czyli odjedzie od przeszkody lub wyłączy przyciskiem. Można to uważać, za wadę, ale ma to też swoją logikę. Często cofając do tyłu wrzucamy luz i zanim wrzucimy bieg i ruszymy do przodu, to nadal cofamy. Taki tryb działania PDC zabezpiecza nas przed sytuacją, że system przestaje działać, a my przywalimy w przeszkodę, bo na luzie nadal toczymy się do tyłu. Ja osobiście łapię się na tym często jeżdżąc jakimś samochodem, które ma inny tryb działania PDC i wyłącza pikanie zaraz po wyłączeniu wstecznego.
-
F10 ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA
A możesz wrzucić linka do tej instrukcji? Patent jest dziwny, bo w przypadku lusterek tych lepszych, składanych, piny te nie są w ogóle używane.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
To żeś mu porównanie strzelił. :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Lipiec 2013, to na 100% polift.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jestem pod wrażeniem Twojego dylematu. Pozytywnym oczywiście. Większość wybierze nawet gołe G30 niż F10 w mega wersji, bo nowy model to nowy model i wszyscy dookoła widzą i jest wow, a silnik i wyposażenie już wtedy mało ważne. A czy w ogóle jeździłeś tymi modelami w wersjach, które bierzesz pod uwagę? Porównywałeś bezpośrednio? Czy wg Ciebie G30 faktycznie robi różnicę?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle zdajesz sobie sprawę, że tu nie tylko dach jest tak obity? Grad był mocny, bo wgnioty są jak koń. Nie wiem jakim cudem szyby nie poszły, ale do malowania jest całe auto a do wymiany lub prostowania wszystko co blacharskie (tylko więcej będzie robota kosztowała niż zakup drugiego elementu). I tak na tylnych błotnikach i rantach dachu będzie masakra. Potem zdrowia życzę ze sprzedażą takiego samochodu w przyszłości.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
No na tym polega problem, że Tobie się nie dzieje, ale jak sprzedasz samochód przy przebiegu, np. 200 tys. km, to jest większa szansa, że będzie się działo kolejnemu użytkownikowi. Oczywiście nie musi tak być, ale jest większa szansa. Turbina jest smarowana olejem i takie długie interwały nie pomagają w jej życiu, szczególnie gdy długo pracuje na wysokich obrotach. Zresztą obracające się panewki i inne przytarcia elementów silnika (i to nie tylko w BMW) wynikają głównie z powodu długich odległości między przeglądami. Olej traci swoje właściwości po prostu, szczególnie w turbo dieselu, a smaruje on wszystko w silniku. Ta sama sytuacja dotyczy skrzyń biegów i tu jest kolejny znany temat rzeka, bo BMW w ogóle nie przewiduje wymiany oleju, a jakie są realia i w jakim on jest stanie po większym przebiegu każdy wie. :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Wszystko będzie dobre, byle zmieniać góra co 15 tys. km.
-
E90 felgi ET
Dokładnie. Różnica w osadzeniu, to w tym przypadku 14 mm, a w E90 koła i tak siedzą za głęboko, więc akurat będzie lepiej to wyglądało. Tylko musisz pamiętać, że minimalnie też Ci prześwit się zmniejszy, ale to raczej już będzie wartość znikoma, może około 1-2 mm.
-
E93 325D - Nierówna Praca Silnika Po Pierwszym odpaleniu
Dla mnie to też typowe objawy kończącego się wtryskiwacza.
-
Wymiana kierownicy
Jak już pisałem trzeba zdjąć poduszkę i zobaczyć czy w gnieździe umieszczonym po środku na górze (jeszcze będzie drugie zaraz obok po lewej) widoczne są piny. Jeżeli nie to do wymiany jest całe to centrum manetek z taśmą. Wolałbym oryginalną taką jak masz, tylko z dołożoną multifunkcją, niż tę obszywaną. :)
-
F10 WBAXG31090DW36580
mmw odpowiedział(a) na Estorninho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już lepiej coś z USA pociągnąć z dużo mniejszym przebiegiem.
-
BMW 320i 150km 2005r dymi na biało/spala olej/płyn chłodnicz
To chyba ktoś olej w tym aucie co 50 tys. km wymieniał.:/