Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Twoje radio to 2URAD.
  2. Zapraszam do mnie, jestem zaraz przy autostradzie A2, zjazd Łódź-Centrum - Tomaszów Mazowiecki. Tylko daj wcześniej znać, bo nie zawsze jestem na miejscu.
  3. Jak samochód dostanie strzała w dupala, to ten zagłówek się wysuwa żeby Twoja głowa nie poszła za bardzo do tyłu i nie uszkodziła Ci kręgosłupa. On ma to wysunięcie regulowane, więc w sumie ciężko wyczuć czy one są tak po prostu na maksa wysunięte, czy nie są złożone po kolizji. Myślę jednak, że takie wystrzelone uniemożliwiałyby siedzenie i trzymanie głowy prawidłowo. Fakt faktem, że te są nienaturalnie mocno wysunięte do przodu i wyglądają podejrzanie. Oj święte słowa. Szkoda tylko, że tak niezrozumiałe dla przeciętnego Polaka.
  4. mmw odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Możesz skorzystać z usług Olech Service na Olechowskiej w Łodzi, ale poczekaj jeszcze tydzień i dopiero tam dzwoń i się umawiaj, bo dopiero właściciel wraca z urlopu. PS. Już możesz atakować tam, bo pomyliłem terminy. Pan Piotr już wrócił i od dzisiaj jest w pracy. :)
  5. Nie.
  6. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e92-335i-306-km-bogata-wersja-okazja-ID6z0DH1.html#d120656b68
  7. Wszystko jest w google. http://st.salvagebid.com/25004/353816270-1L.jpg http://st.salvagebid.com/25004/353816270-5L.jpg http://st.salvagebid.com/25004/353816270-10L.jpg
  8. To co Ciebie interesuje będzie w dziale VEHICLE TRIM. Co do cen, to wbij potem w googla pełny, 11 cyfrowy numer części, to wyskoczy Ci cena w bmwstore albo innym sklepie internetowym.
  9. http://www.realoem.com/bmw/enUS/select
  10. mmw odpowiedział(a) na szy.dab temat w E81, E82, E87, E88
    Masz stary rocznik i jeszcze nie masz tych opcji w komputerze. Dopiero od 2006 roku modelowego wszedł ten komputer z większą ilością ustawień. Światła dzienne trzeba Ci zakodować po prostu, żeby działały na przygaszonych długich.
  11. mmw odpowiedział(a) na Rafalard90 temat w F20, F21
    W serii E też tak jest, np. w poliftowym E90/E91. Przestają pikać dopiero gdy zacznie się jechać do przodu, czyli odjedzie od przeszkody lub wyłączy przyciskiem. Można to uważać, za wadę, ale ma to też swoją logikę. Często cofając do tyłu wrzucamy luz i zanim wrzucimy bieg i ruszymy do przodu, to nadal cofamy. Taki tryb działania PDC zabezpiecza nas przed sytuacją, że system przestaje działać, a my przywalimy w przeszkodę, bo na luzie nadal toczymy się do tyłu. Ja osobiście łapię się na tym często jeżdżąc jakimś samochodem, które ma inny tryb działania PDC i wyłącza pikanie zaraz po wyłączeniu wstecznego.
  12. A możesz wrzucić linka do tej instrukcji? Patent jest dziwny, bo w przypadku lusterek tych lepszych, składanych, piny te nie są w ogóle używane.
  13. To żeś mu porównanie strzelił. :mrgreen:
  14. Lipiec 2013, to na 100% polift.
  15. Jestem pod wrażeniem Twojego dylematu. Pozytywnym oczywiście. Większość wybierze nawet gołe G30 niż F10 w mega wersji, bo nowy model to nowy model i wszyscy dookoła widzą i jest wow, a silnik i wyposażenie już wtedy mało ważne. A czy w ogóle jeździłeś tymi modelami w wersjach, które bierzesz pod uwagę? Porównywałeś bezpośrednio? Czy wg Ciebie G30 faktycznie robi różnicę?
  16. Ale zdajesz sobie sprawę, że tu nie tylko dach jest tak obity? Grad był mocny, bo wgnioty są jak koń. Nie wiem jakim cudem szyby nie poszły, ale do malowania jest całe auto a do wymiany lub prostowania wszystko co blacharskie (tylko więcej będzie robota kosztowała niż zakup drugiego elementu). I tak na tylnych błotnikach i rantach dachu będzie masakra. Potem zdrowia życzę ze sprzedażą takiego samochodu w przyszłości.
  17. No na tym polega problem, że Tobie się nie dzieje, ale jak sprzedasz samochód przy przebiegu, np. 200 tys. km, to jest większa szansa, że będzie się działo kolejnemu użytkownikowi. Oczywiście nie musi tak być, ale jest większa szansa. Turbina jest smarowana olejem i takie długie interwały nie pomagają w jej życiu, szczególnie gdy długo pracuje na wysokich obrotach. Zresztą obracające się panewki i inne przytarcia elementów silnika (i to nie tylko w BMW) wynikają głównie z powodu długich odległości między przeglądami. Olej traci swoje właściwości po prostu, szczególnie w turbo dieselu, a smaruje on wszystko w silniku. Ta sama sytuacja dotyczy skrzyń biegów i tu jest kolejny znany temat rzeka, bo BMW w ogóle nie przewiduje wymiany oleju, a jakie są realia i w jakim on jest stanie po większym przebiegu każdy wie. :)
  18. Wszystko będzie dobre, byle zmieniać góra co 15 tys. km.
  19. mmw odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Dokładnie. Różnica w osadzeniu, to w tym przypadku 14 mm, a w E90 koła i tak siedzą za głęboko, więc akurat będzie lepiej to wyglądało. Tylko musisz pamiętać, że minimalnie też Ci prześwit się zmniejszy, ale to raczej już będzie wartość znikoma, może około 1-2 mm.
  20. Dla mnie to też typowe objawy kończącego się wtryskiwacza.
  21. mmw odpowiedział(a) na lady.zolza temat w E81, E82, E87, E88
    Jak już pisałem trzeba zdjąć poduszkę i zobaczyć czy w gnieździe umieszczonym po środku na górze (jeszcze będzie drugie zaraz obok po lewej) widoczne są piny. Jeżeli nie to do wymiany jest całe to centrum manetek z taśmą. Wolałbym oryginalną taką jak masz, tylko z dołożoną multifunkcją, niż tę obszywaną. :)
  22. To już lepiej coś z USA pociągnąć z dużo mniejszym przebiegiem.
  23. To chyba ktoś olej w tym aucie co 50 tys. km wymieniał.:/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.