Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Płyn hamulcowy absorbuje wodę i po 2 latach powinno się go wymieniac ze względu na to, że traci swoje właściwości.
  2. kris1973 odpowiedział(a) na aborygen temat w E46
    Pewnie masz auto z niemiec a tam jako data produkcji jest data sprzedaży. Różnice zawsze będą, przecież nie składają auta 1/6/1999 i od razu trafia do salonu a tam ktoś już czeka i je odbiera. Różnice w poszczególnych sterownikach mogą byc nawet do roku.
  3. Komputer prawdę powie. Nikt nie odpowie co boli Twoje auto. Podjedź do kogoś to ma inpe i bedziesz wszystko wiedział
  4. Przepisuje vin z innych modułów ale to raczej NCS'ie musisz zrobić albo dis'em
  5. kris1973 odpowiedział(a) na marcin1971222 temat w E60, E61
    A co to reduktor przepływu oleju ?? Chyba miałeś na myśli słynny separator oleju.
  6. A kolega widział w viście coś takiego jak tryb zgodności z xp ?? Nie potrzebna jest "specjalne" INPA. Chodzi nawet pod windows 7.
  7. Jeżeli uszkodzenie elektroniczne to można. Ludzie piszcie jakie macie silniki.
  8. Byłeś gdzieś w aso bmw na potwierdzenie tego błedu ?? Żeby się nie okazało że wywalisz 1200 euro i to nie będzie to ...
  9. Szyber nie trzeszczy, u mnie sedan. Ja nawet uszczelek w nim nie smarowałem tylko te w drzwiach bo po zakupie myślałem, że wozem drabiniastym jade tak trzeszczało. Informacje o przepalonych żarówkach to we wszystkich BMW po 97 roku standard.
  10. kris1973 odpowiedział(a) na artek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Natek to co opisujesz to DSC a nie DTC. DTC pomaga przy ruszaniu gdy auto traci przyczepność i nic więcej. Jak nie wierzysz to poczytajcie sobie w instrukcji obsługi auta.
  11. kris1973 odpowiedział(a) na M_ichał temat w E90, E91, E92, E93
    Ja mam benzyne i 90% trasy. Nie zauważyłem różnicy w spalaniu. Może masz walnięty termostat i auto jest niedogrzane i dlatego więcej pali. 4 litry różnicy to bardzo dużo.
  12. Dziwne z tym światłem w bagażniku. Jak miałem e46 sedan to po ok 15 minuch, jak nie zamkniety bagażnik czy drzwi to światło i tak samo gasło nie pozwalając rozładować się aku ale może miałem lepszy wapas nie miałem klekota tylko benzynkę R6 :norty:
  13. Kasowałeś ponownie błedy po wymianie ??
  14. kris1973 odpowiedział(a) na GrzesBMW3e46 temat w E46
    Nie kupisz olejowych amorów do e46 tylko gazowe, mówię o markowych a nie jakiś shitach... Kup amory sachs, takie idą na 1-szy montaż.
  15. kris1973 odpowiedział(a) na artek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Moją na śliskim przy prędkości do ok 45 km/h ciężko wyprowadzić z "równowagi". Nie ma porównania do e46. Tam wystarczyło, że było trochę ślisko i przód potrafił wyjechać ale tam miałem ASC więc przodu nie wyhamowywał. E90 ciężej wyprowadzić z równowagi niż e46... Nawet na zakręcie 90 stopni 2 bieg i but w podłogę autem trochę zarzuciło i zaraz ją prostuje na prawidłowy tor jazdy.
  16. kris1973 odpowiedział(a) na artek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Może i normalne to walenie tylko że u mnie nic takiego nie słyszałem w poprzednim aucie, e46, też tego nie było. Co tam niby walić, że piszecie o normalnym zachowaniu ?? Przecież to tylko przychamowuje koła tracące przyczepność i odcina przepustnie.
  17. Poszukaj na forum w dziale dotyczącym e60 lub e65 ktoś miał podobny problem ale nie pamietam czym się to skończyło.
  18. kris1973 odpowiedział(a) na artek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Hmmm ja mam przejechane 150 tysięcy i nie mam żadnych stuków. Miałem coś takiego w e46 i był to luz na wyjściu ze skrzyni biegów ale nic z tym nie robiłem. Przejechałem nią z tymi stukami 40 tysięcy i zero problemów. Skoro aso nie widzi problemu to jeździj i sie nie przejmuj.
  19. Co do wyłaczenia to może i można ale domowym sposobem tego nie zrobisz. W starszych modelach, e39, e46 mozna było zmienić w LCM po "wyciągnięciu" do pliku softu zmianie i ponownym wtłoczeniu. Nie robiłem tego w e90 i nie mam zamiaru. Jest duzo więcej modułów do uwalenia...
  20. Jak byś dokładnie poczytał to byś wiedział, że wszystko chodzi po Vistą. Taka odpowiedź Cie zadowala ??
  21. Da sie to usunąć na BC. Tutaj masz opis: viewtopic.php?f=15&t=12999 Słabo szukałeś na forum ... Opowieści dziwnej treści z tym przekroczonym terminem przeglądu i zatrzymaniem auta. Będzie odliczał przebieg ze znaczkiem minusa przed wartością do przeglądu czy wymiany czegoś tam.
  22. Wszystko chodzi pod vista i windows 7. Co Ci sie kładzie ?? Przecież dis potrzebuje virtualnej maszyny jak nie śmiga to ściągnij nowszą wersje.
  23. Równie dobrze mógł ktoś wpaś w dużą dziurę i masz skrzywione mcpersony albo dolne mocowanie amora jest coś nie halo. W każdym nowszym aucie kątów sie już nie ustawia w przednim zaiweszeniu, niestety ... ale równie dobrze może być auto po dzwonie i są ciut źle wspawane kielichy.
  24. kris1973 odpowiedział(a) na henake temat w Nawigacja samochodowa
    Zawsze jest ryzyko uwalenia jakiegoś modułu a przeważnie tacy goście z allegro rozłożą ręce i zostawia Cię z problemem. Jeżeli masz auto na gwarancji to w ogóle odpada bo ją tracisz ...
  25. Wypal płytę najmniejszą prędkością jaka masz dostępną. U mnie ruszyło jak wypaliłem x2. Oczywiście tylko firmowe płyty. U mnie ruszyło na DVD+R na minusach nie chciało. A co do czułości napędów to raczej chodzi o to, że starsze napędy nie czytają wypalanych płyt tylko tłoczone. Tak samo było w stacjonarnych DVD szczególnie sony ori wszystko śmigało a wypalane nie, nawet muza na cd ...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.