Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Tzn jedź na początek na komputer jeżeli masz błąd przepustnicy to jest ona do wymiany i tyle czego nie rozumiesz ?? Elektronika w przepustnicy jest nie wymienna więc trzeba ja cała wymieniać, przepustnice oczywiście. Auto jest zmulone, przy próbie dodania gazu bardzo opornie reaguje ??
  2. Typowy objaw jak padnie elektronika w przepustnicy, nie tania sprawa ...
  3. Inpa służy tylko do diagnozy. Disem raczej e60 nie ugryziesz. Spróbuj progmanem powyżej v28.
  4. kris1973 odpowiedział(a) na clayd007 temat w E60, E61
    Do wymiany masz przekładnie z modułem i tyle. Jak nie wierzysz nikomu, ASO i niezależny mechanik, to może sam sobie serwisuj auto ??
  5. kris1973 odpowiedział(a) na kal800 temat w E60, E61
    Jaki sprzęt do zdejmowania ?? Kolejna bajka. Można je normalnie zdjąć. Łatwiej jest na maszynie ze specjalna przystawką ale na zwykłej też idzie zdjąć tylko zajmuje to 3x więcej czasu i gumiarzą nie chce się paprac za kilka zeta za kołkowanie opony. Problem jest w przejściu opony przez próg wewnątrz felgi jest ok 3 razy wyższy niż w innych felgach. A co do opony ze zdjęcia nadaje się naśmietnik. Nikt normalny nie podejmie się naprawy takiego uszkodzenia.
  6. kris1973 odpowiedział(a) na Pasjonat temat w E60, E61
    Może chłodnica oleju od wspomagania ??
  7. kris1973 odpowiedział(a) na akakak temat w E60, E61
    I Ty wierzysz w te bajki o projektowaniu zawieszenia do opon ?? Mowa o zawieszeniu była w e90 a nie w e60 jak już, Panie wielce wiedzący o technicznych aspektach w BMW. Od 2004 roku we wszystkich modelach BMW zakładali ROF. Każesz komuś zmienić auto bo wywalił te beznadziejne opony ??? Chłopie zastanów sie jakie bzdury wypisujesz, chyba nie czytałeś tego co wypisujesz. Każdy może robić ze swoim autem co chce...
  8. Przy tej szerokości profil powinien być taki sam. Otwórz dzwi kierowcy i tam masz naklejke z rozmiarami opon do Twojego modelu.
  9. Jak to wyłacza cylindry to nie veiron żeby wyłaczać cylindry. Ten komunikat oznacza, że nie pali na któryś z cylindrów. Kiedy wymieniałeś świece i cewki ?? Musisz to sprawdzić a nie jeździć na 5 garach. Jak chcesz zabić swój silnik to ignoruj to dalej.
  10. W ustawieniach navi jest speed limt ...
  11. Słabo śledzicie forum. Było o tej wersji. Ma coś takiego kolega z forum o nicku 320SI. Inny koleś pisał, że sypały się silniki w tym modelu. Sam wymieniał 2 razy motor po przebiegu ok 70 000 km !!! Ponoc fajnie się zbiera ale mocno awaryjne silniki ...
  12. Ciężko powiedziec jedyne dla mnie na tak to jest to że auto nowe więc nie tłuczone i z kręconym licznikiem ale z drugiej strony nie ma nic w wyposażeniu gorzej będzie potem sprzedac w rozsądnych pieniądzach.
  13. kris1973 odpowiedział(a) na michosko temat w E46
    Tylko, że łącznik elastyczny masz w dieslach w benzynie tego nie ma.
  14. Sam widzisz, że warto czasem sprawdzić ceny w ASO bo na alledrogo niektórym palma odbija i myślą, że jak masz BMW to łykniesz wszystko bez względu na cenę. Zapytaj na gg tego gościa: 9792715. Ma dostęp do ori części. Kupowałem u niego różne rzeczy i wszystko faktycznie oryginalne.
  15. Uzupełnij profil to po pierwsze. Nie masz nic o aucie ani skąd jesteś... Jedź na diagnostykę komputerową, Inpa prawde powie. Nikt nie powie co siedzi w Twoim aucie na odległość.
  16. Jak dzis w sowjej e90 założyłem zwykłe 16" letnie zamiast ROF, różnica kolosalna na + dla zwykłaych. Nie wyje, nie nosi w koleinach, nie czuć żanych nierówności. Ogólnie super !!! Polecam. Rozmiar zwykłych taki sam jak ROF czyli 205/55/16.
  17. Jak chcesz z dokładnością aptekarską to sobie na Inpie sprawdź
  18. Ta kontrolka informuje o rozładowaniu akumulatora a nie o konieczności jego wymiany. Jeżeli po dłuższej jeździe będzie sie to powtarzać to aku do wymiany ale na pewno tak nie jest. Doładuje się podczas jazdy i będzie wszystko ok.
  19. kris1973 odpowiedział(a) na datmast temat w E90, E91, E92, E93
    Jakie koszty sprowadzenia ?? Chodzi o cło, VAT i koszty transportu. Sam bym swoja 320i pogonił i kupił 330iA :mrgreen:
  20. Tylko mi nie chodzi żeby od razu go programować, na początek odczytać błędy z poszczególnych modułów. Jak siedzi coś w CAS'ie to różne cyrki potem auto wyprawia. A to sie zapala blokada kiery albo auto wcale nie odpala a komunikatów żadnych nie ma ...
  21. Poszukaj kogoś kto "udziela" się w dziale Diagnostyka komputerowa i jest z Twojej okolicy. Podstawowa sprawa to odczytać błędy. W nowszych beekmach jest tak, że jeżeli wystapi jakiś błąd to często "usypia" dany sterownik i nie działa on prawidłowo.
  22. Ja mam buissnes z navi i basy jak sie patrzy są. Może masz coś nie tak u siebie skoro nie działa regulacja. Nie mam na maksa basów bo by plastiki poodpadały w środku i na zewnątrz auta ... :mrgreen:
  23. To jest dzwiek odpowietrzającego sie układu korobwego ...
  24. Odczytaj błedy to będziesz wiedział o co chodzi. Pewnie coś z modułem CAS sie dzieje i dlatego wariuje. Możliwe, że regulator napięcia już pada i auto głupieje jak dostanie strzał z wyższego napiecia ponad 15V ale to tylko czytanie z fusów. Diagnoza komputerowa prawdę Ci powie ...
  25. Jakie macie fejsy ?? Zobaczcie jak są podpiete piny w OBD i jakie macie w fejsach. We wtyczce jest pewnie 1 i 10 a w fejsie ich brak ...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.