Treść opublikowana przez kris1973
-
stuki w przednim zawieszeniu
Pęknieta sprężyna lub wybite łożysko amortyzatora.
-
Bmw e90 nie ma mocy,duzo pali,nie wkreca sie na obroty....
A przepływke sprawdzałeś ??
-
Jaki silnik do e90?
Jedzie czy nie jedzie to odczucie subiektywne. Przed e90 miałem e46 z R6 2.0L i powiem Tobie, że z dołu e90 lepiej się zbiera. Zależy do czego potrzebujesz auto. Ja jeżdze codziennie do pracy ok 40 km w jedną strone i w zasadzie mi to wystarcza. Oczywiście jak miał bym 330i w automacie to też bym nie narzekał. Nie chciałem auta z USA a coś z EU ciężko kupić w rozsądnych pieniądzach. Ja swoją zrobiłem od zakupu jakieś 15 tsyięcy km. Wymieniłem olej w silniku i filtry i to wszystko. Spalanie w trasie mam od 7-7,8 L/100 km. Jazda normalna, 95 % trasa. Zobaczymy co będzie dalej ...
-
330i m54-podwójny vanos jak zestroić z rozrządem
Dokładny opis znajdziesz w TIS, wersja EN lub DE.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Tak, potrzebujesz baze i program. Sprawdź PW, linki do progmana v32. Jak masz base31 na VM to dasz sobie radę.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
No to sobie ściągnij, w czym problem ?? A na torrentach ta wersja z sss v28 ściąga się w 8 godzin, nie wiem w czym masz problem ??
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Mówisz i masz ale to jest sama baza !!!!! bez progmana (sss) http://rapidshare.com/files/336098973/Base31.part01.rar http://rapidshare.com/files/336098892/Base31.part02.rar http://rapidshare.com/files/336099044/Base31.part03.rar http://rapidshare.com/files/336099045/Base31.part04.rar http://rapidshare.com/files/336098921/Base31.part05.rar http://rapidshare.com/files/336098979/Base31.part06.rar http://rapidshare.com/files/336099080/Base31.part07.rar http://rapidshare.com/files/336098925/Base31.part08.rar http://rapidshare.com/files/336099043/Base31.part09.rar http://rapidshare.com/files/336099020/Base31.part10.rar http://rapidshare.com/files/336100469/Base31.part11.rar http://rapidshare.com/files/336099018/Base31.part12.rar
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Link nie działa... Tak jak pisałem Tobie na gg musisz mieć bazę, czyli przerobionego windowsa xp i na to instalujesz progmana z linków, które podesłałem i to wszystko.
-
Problew z Navi w E60 może ktoś pomoże ???
W e60 masz prawdopodobnie stary soft w navi i dlatego nie widzi wszystkiego na płycie. Zapytaj w ASO jaki koszt wgrania softu.
-
Zapytanie o akumulator
Regulator napięcia jest integralną częścią alternatora.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Jak doinstalować ?? Dis chodzi na unixie a progman na windozie. Możesz sobie postawić na VM i tyle.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Kolego do progmana musisz mieć patche i je wgrać bo inaczej szuka ori głowicy. Ściągnij sobie sss v32 i changes z tego postu. Wszystkośmiga aż miło...
-
3xx ASB - DIY ATF wymian dynamiczna "zdjęcia"
No jak masz easydis to wersja 44 czyli jest kodowanie. A najlepiej postaw sobie Progmana i tam sprawdzi czy jest nowszy soft i zapyta czy updatować :wink:
-
e46 318i 2002 prosze o pomoc z kodami usterki
Troche poszukaj to nie boli. Wszyscy nowi czekają na gotowce ...
-
Numery silnika - gdzie?
Nr silnika ?? Raczej nie są bite, może jakaś tabliczka znamionowa ale nie widziałem takiej nigdzie. Już w e46 nie było ...
-
[E90 2.0] problem ze stabilnością auta
Może macie radio głośno ustawione, że nie słychac jak wyja ROF. Ja też mam nowe komplety na 16 i jest masakra. Zimówki pirelli sotto zero są cichsze niż letnie bridgestony turanza ale i tak dużo głośniejsze niż zwykłe. Teraz letnie kupuje zwykłe tylko większe rozmiarowo.
-
e46 318i 2002 prosze o pomoc z kodami usterki
Kolego w czym wyskoczyły te błędy ?? ECU, klima, ABS, DSC ??? Rzucasz na rybkę jakieś kody i oczekujesz, że ktoś jest jasnowidzem ??
-
przycisk start stop w e90 2005r
5 minut to może nie ale jakąś chwilkę się pali.
-
Pomocy komputer chyba oszalał pokazuje mi 28l/100km
A co to za kontrolka obd ?? Obd to standard podłączenia gniazda diagnostycznego i żadnej kontrolki od tego nie ma.
-
schemat elektryki!!!!!
A co to za wielki problem ?? Możesz coś więcej napisać ?? Jeżeli chodzi o schemat to poszukaj programu o nazwie Tolerance Data 2008 czy też 2009 tam są schematy elektryczne.
-
318i coś stuka przy zmianie biegów
Dużo rzeczy, poszukaj troche to nie boli. Jest sporo tematów na forum o tym ...
-
Jak łatwo odczytac kody usterek ?
Za 100 zł to nie kupisz. Najtańsze pod inpe to 250-350 zł. Można kupić chińszczyzne za 90 zł ale ja bym się bał podłączyć to do auta co by nie spalić sterowników. Ja do swojej kupowałem niestety na d-can bo nic innego nie robi mojego auta a to już koszt ponad 1000 zł ale za to możesz sobie sam programować sterowniki i wgrywać nowszy soft :mrgreen: Poczytaj sobie dział Diagnostyka komputerowa, szczególnie wątki o Inpie i DIS, SSS ... troszeczke się Tobie rozjaśni w tym temacie.
-
335xi - wymiana oleju
Castrol edge sport 0w40 wymieniaj co 15 tysięcy i nie będziesz miał problemów.
-
Mapy GPS
Ale co wpisać i gdzie ?? Jaka to wersja mapy i która płyta. Jeżeli 2009 to pierwsza jest na DL a druga z Polską na zwykłej 4,7 GB. Wkładasz do napędu odpalasz np nero i kopiujesz płyty... Co w tym trudnego ??
-
BMW Road Map Europe 2010-01 BUSINESS
Z tych linków powyżej też ściągałem i kicha nie działa.