Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Pęknieta sprężyna lub wybite łożysko amortyzatora.
  2. A przepływke sprawdzałeś ??
  3. Jedzie czy nie jedzie to odczucie subiektywne. Przed e90 miałem e46 z R6 2.0L i powiem Tobie, że z dołu e90 lepiej się zbiera. Zależy do czego potrzebujesz auto. Ja jeżdze codziennie do pracy ok 40 km w jedną strone i w zasadzie mi to wystarcza. Oczywiście jak miał bym 330i w automacie to też bym nie narzekał. Nie chciałem auta z USA a coś z EU ciężko kupić w rozsądnych pieniądzach. Ja swoją zrobiłem od zakupu jakieś 15 tsyięcy km. Wymieniłem olej w silniku i filtry i to wszystko. Spalanie w trasie mam od 7-7,8 L/100 km. Jazda normalna, 95 % trasa. Zobaczymy co będzie dalej ...
  4. Dokładny opis znajdziesz w TIS, wersja EN lub DE.
  5. Tak, potrzebujesz baze i program. Sprawdź PW, linki do progmana v32. Jak masz base31 na VM to dasz sobie radę.
  6. No to sobie ściągnij, w czym problem ?? A na torrentach ta wersja z sss v28 ściąga się w 8 godzin, nie wiem w czym masz problem ??
  7. Mówisz i masz ale to jest sama baza !!!!! bez progmana (sss) http://rapidshare.com/files/336098973/Base31.part01.rar http://rapidshare.com/files/336098892/Base31.part02.rar http://rapidshare.com/files/336099044/Base31.part03.rar http://rapidshare.com/files/336099045/Base31.part04.rar http://rapidshare.com/files/336098921/Base31.part05.rar http://rapidshare.com/files/336098979/Base31.part06.rar http://rapidshare.com/files/336099080/Base31.part07.rar http://rapidshare.com/files/336098925/Base31.part08.rar http://rapidshare.com/files/336099043/Base31.part09.rar http://rapidshare.com/files/336099020/Base31.part10.rar http://rapidshare.com/files/336100469/Base31.part11.rar http://rapidshare.com/files/336099018/Base31.part12.rar
  8. Link nie działa... Tak jak pisałem Tobie na gg musisz mieć bazę, czyli przerobionego windowsa xp i na to instalujesz progmana z linków, które podesłałem i to wszystko.
  9. W e60 masz prawdopodobnie stary soft w navi i dlatego nie widzi wszystkiego na płycie. Zapytaj w ASO jaki koszt wgrania softu.
  10. Regulator napięcia jest integralną częścią alternatora.
  11. Jak doinstalować ?? Dis chodzi na unixie a progman na windozie. Możesz sobie postawić na VM i tyle.
  12. Kolego do progmana musisz mieć patche i je wgrać bo inaczej szuka ori głowicy. Ściągnij sobie sss v32 i changes z tego postu. Wszystkośmiga aż miło...
  13. No jak masz easydis to wersja 44 czyli jest kodowanie. A najlepiej postaw sobie Progmana i tam sprawdzi czy jest nowszy soft i zapyta czy updatować :wink:
  14. Troche poszukaj to nie boli. Wszyscy nowi czekają na gotowce ...
  15. Nr silnika ?? Raczej nie są bite, może jakaś tabliczka znamionowa ale nie widziałem takiej nigdzie. Już w e46 nie było ...
  16. Może macie radio głośno ustawione, że nie słychac jak wyja ROF. Ja też mam nowe komplety na 16 i jest masakra. Zimówki pirelli sotto zero są cichsze niż letnie bridgestony turanza ale i tak dużo głośniejsze niż zwykłe. Teraz letnie kupuje zwykłe tylko większe rozmiarowo.
  17. Kolego w czym wyskoczyły te błędy ?? ECU, klima, ABS, DSC ??? Rzucasz na rybkę jakieś kody i oczekujesz, że ktoś jest jasnowidzem ??
  18. 5 minut to może nie ale jakąś chwilkę się pali.
  19. A co to za kontrolka obd ?? Obd to standard podłączenia gniazda diagnostycznego i żadnej kontrolki od tego nie ma.
  20. kris1973 odpowiedział(a) na booss temat w E60, E61
    A co to za wielki problem ?? Możesz coś więcej napisać ?? Jeżeli chodzi o schemat to poszukaj programu o nazwie Tolerance Data 2008 czy też 2009 tam są schematy elektryczne.
  21. Dużo rzeczy, poszukaj troche to nie boli. Jest sporo tematów na forum o tym ...
  22. Za 100 zł to nie kupisz. Najtańsze pod inpe to 250-350 zł. Można kupić chińszczyzne za 90 zł ale ja bym się bał podłączyć to do auta co by nie spalić sterowników. Ja do swojej kupowałem niestety na d-can bo nic innego nie robi mojego auta a to już koszt ponad 1000 zł ale za to możesz sobie sam programować sterowniki i wgrywać nowszy soft :mrgreen: Poczytaj sobie dział Diagnostyka komputerowa, szczególnie wątki o Inpie i DIS, SSS ... troszeczke się Tobie rozjaśni w tym temacie.
  23. Castrol edge sport 0w40 wymieniaj co 15 tysięcy i nie będziesz miał problemów.
  24. kris1973 odpowiedział(a) na ralfi84 temat w Nawigacja samochodowa
    Ale co wpisać i gdzie ?? Jaka to wersja mapy i która płyta. Jeżeli 2009 to pierwsza jest na DL a druga z Polską na zwykłej 4,7 GB. Wkładasz do napędu odpalasz np nero i kopiujesz płyty... Co w tym trudnego ??
  25. Z tych linków powyżej też ściągałem i kicha nie działa.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.