Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. 2 rzeczy-padła blokada kierownicy i jest do wymiany lub przeprogramowanie CAS. ASO albo bardzo kumaty inny serwis, który specjalizuję się w BMW. Miałem e46 i jak widze ile jest problemów z elektroniką w e60/e90 to zastanawiam się czy dobrze zrobiłem zmieniając auto. Ogólnie jest kilka rzeczy, które potrafią e90 unieruchomić i nawet ASO sobie z tym nie radzi.... Daj znać czym się to skończyło.
  2. DIS też się nie łączy, ogólnie to kicha jakaś. Na realoem niby pokazuje po vin że jest sterownik DME MV946 czyli chyba mv9.
  3. Przez tool32 próbowałem otworzyć skrypty ale jest kicha. Po podłączeniu fejsu, bez podpięcia pod auto, wywala błąd: EDIABAS Fehler 100 : SYS-0010: INITIALIZATION ERROR. Próbowałem otwierać skrypty: mev9n46.prg, mev9n46l.prg. Końcówka mojego vin: PR89716. Dzięki za chęć pomocy. Acha jest mozliwość uploada plików ?? Mam do testów INPE 2008-update.
  4. A jaki masz sterownik w e46, ME9.2 ??
  5. kris1973 odpowiedział(a) na motolucy temat w E60, E61
    KTS'a sobie odpuść. W Inpie jaki dokładnie kod błędu wyświetlił ??
  6. kris1973 odpowiedział(a) na zetti temat w E90, E91, E92, E93
    Jak złapał błąd to sama nie zgaśnie. Może inpą zgasisz..
  7. Jest ktoś na forum kto ma silnik N46 i podpinał się Inpą do swojego auta ?? Występował ten motor w e90 ( 2.0i, 150KM ). Chodzi mi konkretnie o sterownik silnika. U mnie wywala błąd i ni diabła nie idzie sie z nim skomunikować.
  8. kris1973 odpowiedział(a) na mcdr temat w E90, E91, E92, E93
    INPA to jest program do diagnostyki BMW. Coś takiego mają w serwisach no i na pierwszym montażu w fabryce. KTS jest do bani. Połowy rzeczy nie czyta w BMW.
  9. kris1973 odpowiedział(a) na mcdr temat w E90, E91, E92, E93
    A pod co podpinałeś że nie rozpoznał błedów ?? Znajdź kogoś kto ma INPE. Ja się pali kontrolka silnika nie uruchomisz auta, zostaje ktoś z Inpą kto odczyta błedy lub laweta i serwis...
  10. kris1973 odpowiedział(a) na mcdr temat w E90, E91, E92, E93
    A nic więcej sie nie pojawia na wyświetlaczu ?? Sprawdź czy nie masz jakiś błędów. Masz idrive ?? Może blokada kierownicy się włączyła ale wtedy byś miał pomarańczową lub czerwoną kiere z kłódką
  11. Co Ty za głupoty piszesz. Łańcucha się nie wymienia chyba, że przy generalnym remoncie silnika. Nie słyszałem żeby ktoś wymieniał łańcuch przy 350 tysiącach a co tu mówić przy 180-200.
  12. Spróbuj Dis'em. Inpa służy tylko do diagnostyki.
  13. Taaaa teoria dobra ale chyba wyczytałeś gdzieś to. Jeżdżę bmw od kilku lat i nie miałem czegoś takiego że asc czy dsc ciągle pracuje i zużywają się klocki... Jakieś herezje kolego tu siejesz. To są układy stabilizacji toru jazdy i przyhamowuje na chwilkę koło wpadające w poślizg oraz odcina przepustnice. Nie sądzę, że ktoś jeździ po lodzie pałując cały czas auto żeby chodziły te układy przez np: 100 km żeby się wtedy klocki szybciej zużywały...
  14. Ale co esp ?? Pisz konkretnie a nie rzucisz coś na rybkę bez ładu i składu. Chcesz się pochwalić znajomością skrótów czy co ??
  15. kris1973 odpowiedział(a) na jacek21 temat w Felgi i opony
    No to bardzo słabo szukałeś. Zobacz na www.oponeo.pl sam u nich kupowałem w październiku zimówki RF 205/55/16
  16. kris1973 odpowiedział(a) na Urbi temat w E90, E91, E92, E93
    A u mnie (E90 320 D) spadał pasek od wspomagania co jakiś czas bo koło pasowe się kosiło pod kątem. Nie było jakichś hałasów czy stuków. Po wymianie - a trochę się chłopcy namęczyli w warsztacie, żeby odkręcić śrubę - nie ma problemów. Tzn. że kupiłes umfala... Unfall jak już...
  17. kris1973 odpowiedział(a) na Michall temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Każdy chwali swoje. Jak masz ok 60 tysięcy bierz e90. Za 40-45 jak pisze kwiatus, choć nie spotkałem takiej w całości, to można pomarzyć albo kupić w erze....
  18. kris1973 odpowiedział(a) na Philip temat w E90, E91, E92, E93
    Z run flatami chodziło mi o to czy masz zapas bo jak nie to sam wiesz co będzie przy kapciu na drodze... tzn jak bedziesz miał bez RF
  19. kris1973 odpowiedział(a) na krzych81 temat w E46
    Cena może zabić jak za zwykłe 15". Kup jakieś używki ale ori. A exclusiv to tylko cena ...
  20. kris1973 odpowiedział(a) na Philip temat w E90, E91, E92, E93
    A nie zaproponowali zakupu kompletu ?? Ja jak byłem to wyskoczył gość z takim tekstem. Chcieli jakieś 6000 zł za zimówki na 16" alu do e90. A czym uzasadnili to, że nie mogą założyć tych kół tylko tym że są od e46 ?? czy może tym, że to nie run flat ??
  21. kris1973 odpowiedział(a) na Philip temat w E90, E91, E92, E93
    ET jest inne. W e46 masz 47 a w e90 34. 15" nie wchodzi, sam to przerabiałem.
  22. Koleś krzyczy na innej aukcji 299,99 za końcówkę do 320i a w ASO trochę ponad 150 zł. Chyba trochę przesadza.
  23. kris1973 odpowiedział(a) na jakub temat w E46
    Wszystko fajnie tylko jak będzie upierdliwy policjant to dostaniesz mandat. W polskim kodeksie drogowym światła do jazdy dziennej muszą palić się z przodu i z tyłu. W TVN Turbo był poruszany ten temat. Nowe Audi maja te światła dzienne w standardzie tylko, że w Polsce nie można ich używać żeby nie narazić się na mandaty...
  24. Fajny pomysł ale jak znam życie nie do zrealizowania... Ty jesteś z Lublina a ja np z Włocławka czyli jakieś 350km odległości, sporo osób pewnie jest ze stolicy więc będziecie mieli bliżej....
  25. A jakie masz objawy uszkodzenia tego elementu ??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.